Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Ronaldinho czy inny Neymar to mogą mu buty czyścić, myślę że to nasz nowy LEPSZY Messi.
6
Komentarz usunięty
0
@HypeR Na szczęście ma jedyną słuszną grę której już z nami nie ma, mianowicie CS:GO
0
@Fido66 Były już sytuacje gdzie piorun trafił w mokrą murawę i nie, nie można zamknąć dachu najwidoczniej.
0
Jak myślicie który mecz będzie nudniejszy?
Belgia-Francja
czy
Słowacja-Anglia
1
@Gall_Anonim Czytałem o Gallu Anonimie, bajkopisarz jakich mało.
0
@Gall_Anonim Dlaczego Gall skoro podobno pochodzisz z Polski? Galia to Francja, chyba oszukujesz kogoś
0
@FcPortoFan1999 Southgate i tak odchodzi ( Mówił ze jak nie wygra Euro to odchodzi)
1
@FcPortoFan1999 Nie zdziwię się jak Słowacy wygrają.
0
@Faro Nie wiem dlaczego wy wszyscy jesteście tak pewni zwycięstwa Niemiec, ale jak faktycznie wygrają to zdecydowanie MVP powędruje do niego.
6
@KamQiX Ramos po opuszczeniu Realu jakoś się ogarnął.. Ale Pepe i Rudiger to pajacami byli jeszcze przed transferem.
1
@Gall_Anonim Mam nadzieję że wrócę do tego komentarza w piątek o 21 z uśmiechem na twarzy, ale zobaczymy.
0
@Sysia11 oby w następnym meczu Havertz podtrzymał formę, Yamal musi wygrać Euro.
1
@Kgorecki2500 Wilimowski to 9 samobójów by strzelił.
1
@FcPortoFan1999 Szykuje się ciekawy ćwierćfinał, obie reprezentacje grają ofensywnie i obie mają problemy z wykończeniem.
0
@Mixtape Po co ma kupować jak za 2 lata może go mieć za darmo.
0
@Stinger_ 10tka obsadzona już przez Musiale i Wirtza którzy są najlepszymi zawodnikami ich reprezentacji.
1
Sane to na pustą z 3m by nie strzelił
1
@KobeFR Nie, poziom sędziowania to dobry był ostatnio z 20 lat temu, VAR miał pomóc przywrócić stare dobre normy sędziowania, ale jest jeszcze gorzej.
1
@Comentateiro Fullkrug by to wykończył moim zdaniem.
1
@KamQiX Kroos wracając do reprezentacji przyniósł ze sobą moc Pereza
0
Jak Kroos nie może to sędzia pomoże.
(Karny zasłużony według mnie)
0
@MesQueUnClub96 No dramat
0
@DonCarletto Czy ja wiem czy się tak usilnie trzyma? Jak Bayernowi nie wychodziło granie bez 9tki to wpuszczał Chupo Motinga w 1 składzie.
1
Zastanawia mnie czemu Nagelsmann tak bardzo stroni od grania z klasyczną 9tką, nie chciał Lewego, a Fullkruga wpuszcza zawsze na ostatnie minuty mimo braku skuteczności.
5
@Popitek12 Own Goal
0
@Kuchar Powiedziałbym że najlepszą akcję jak na razie mieli duny pod koniec 1 połowy.
1
@Stinger_ Jemu chyba chodziło o to że Hiszpania wygrała z Włochami
0
@MesQueUnClub96 Nie powiedziałbym że byli zdecydowanie lepsi.
0
I gdzie są te wasze Niemcy teraz? Nawet jak tą Danię przejdą fartem to Hiszpania ich zniszczy.