0

@tbas Ronaldinho czy inny Neymar to mogą mu buty czyścić, myślę że to nasz nowy LEPSZY Messi.

6

Komentarz usunięty

0

@HypeR Na szczęście ma jedyną słuszną grę której już z nami nie ma, mianowicie CS:GO

0

@Fido66 Były już sytuacje gdzie piorun trafił w mokrą murawę i nie, nie można zamknąć dachu najwidoczniej.

0

Jak myślicie który mecz będzie nudniejszy?
Belgia-Francja
czy
Słowacja-Anglia

1

@Gall_Anonim Czytałem o Gallu Anonimie, bajkopisarz jakich mało.

0

@Gall_Anonim Dlaczego Gall skoro podobno pochodzisz z Polski? Galia to Francja, chyba oszukujesz kogoś

0

@FcPortoFan1999 Southgate i tak odchodzi ( Mówił ze jak nie wygra Euro to odchodzi)

1

@FcPortoFan1999 Nie zdziwię się jak Słowacy wygrają.

0

@Faro Nie wiem dlaczego wy wszyscy jesteście tak pewni zwycięstwa Niemiec, ale jak faktycznie wygrają to zdecydowanie MVP powędruje do niego.

6

@KamQiX Ramos po opuszczeniu Realu jakoś się ogarnął.. Ale Pepe i Rudiger to pajacami byli jeszcze przed transferem.

1

@Gall_Anonim Mam nadzieję że wrócę do tego komentarza w piątek o 21 z uśmiechem na twarzy, ale zobaczymy.

0

@Sysia11 oby w następnym meczu Havertz podtrzymał formę, Yamal musi wygrać Euro.

1

@Kgorecki2500 Wilimowski to 9 samobójów by strzelił.

1

@FcPortoFan1999 Szykuje się ciekawy ćwierćfinał, obie reprezentacje grają ofensywnie i obie mają problemy z wykończeniem.

0

@Mixtape Po co ma kupować jak za 2 lata może go mieć za darmo.

0

@Stinger_ 10tka obsadzona już przez Musiale i Wirtza którzy są najlepszymi zawodnikami ich reprezentacji.

1

Sane to na pustą z 3m by nie strzelił

1

@KobeFR Nie, poziom sędziowania to dobry był ostatnio z 20 lat temu, VAR miał pomóc przywrócić stare dobre normy sędziowania, ale jest jeszcze gorzej.

1

@Comentateiro Fullkrug by to wykończył moim zdaniem.

1

@KamQiX Kroos wracając do reprezentacji przyniósł ze sobą moc Pereza

0

Jak Kroos nie może to sędzia pomoże.
(Karny zasłużony według mnie)

0

@MesQueUnClub96 No dramat

0

@DonCarletto Czy ja wiem czy się tak usilnie trzyma? Jak Bayernowi nie wychodziło granie bez 9tki to wpuszczał Chupo Motinga w 1 składzie.

1

Zastanawia mnie czemu Nagelsmann tak bardzo stroni od grania z klasyczną 9tką, nie chciał Lewego, a Fullkruga wpuszcza zawsze na ostatnie minuty mimo braku skuteczności.

5

@Popitek12 Own Goal

0

@Kuchar Powiedziałbym że najlepszą akcję jak na razie mieli duny pod koniec 1 połowy.

1

@Stinger_ Jemu chyba chodziło o to że Hiszpania wygrała z Włochami

0

@MesQueUnClub96 Nie powiedziałbym że byli zdecydowanie lepsi.

0

I gdzie są te wasze Niemcy teraz? Nawet jak tą Danię przejdą fartem to Hiszpania ich zniszczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?