Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalończyk 99 On nie ma nic do gadania, Angela nadal rządzi (przynajmniej w moim i Tuska sercu)
0
@FCB_dimiC On idealnie podpiera swoją tezę.
1
Znowu Deutsche oszuści wykorzystują warunki pogodowe na swoją korzyść i to za 4 dni będzie 50-cio lecie tego słynnego meczu.. To nie przypadek, Merkel kontroluję europejską pogodę...
2
@Pawel13sz Pewnie on z ojcem budował, ojciec zaczął @Comentateiro skończył.
3
@Sysia11 Podobno biorą 70 busów żeby przewieźć kibiców i piłkarzy na stadion w frankfurcie, za jakieś 4 godziny wznowią mecz.
1
@Comentateiro Kiedyś mówiłeś że maturę pisałeś w latach 80 XIX wieku
Ile miałeś wtedy lat w takim razie..
1
@Luciano99 Czyli jak twój stary wróci ( o ile wróci) to mecz zostanie wznowiony?
6
Szkoda że w 74' tak meczu nie zahaltowali
11
Jak Niemcy na Stalingrad maszerowali to burza była ich najmniejszym problemem, teraz nagle do szatni muszą uciekać.
0
@FcPortoFan1999 Jak trzeci raz nie pojadą na mundial to powinni federację rozwiązać, bo to by była już ostateczna kompromitacja dla reprezentacji która ma takich piłkarzy, trenerów i jeszcze 18 lat temu wygrywała mistrzostwo świata, a 3 lata temu mistrzostwo Europy.
0
@FcPortoFan1999 Też bym go zostawił, po prostu mnie to ciekawi.
0
@Emerald Rekin zasługuję na 10 po Messim, opaskę kapitańską i przynajmniej 50 meczy po 90 minut na sezon.
0
Ciekawe czy zwolnią Spalettiego po tej porażce.
0
Najbardziej z wszystkich Włochów jest mi szkoda Buffona.
0
@FcPortoFan1999 Podobnie jak my z Argentyną, tylko nam to 0:2 coś dawało.
10
@adamek20151 Najlepszy Polski komentator obecnie, zdecydowanie zasłużył na finał.
0
@Bledso3 Klasycznego rubina polecam
0
@Gibbon_FCB Chelsea i 80 milionów? Prędzej 180, oni gardzą tymi biednymi klubami które wykładają mniej niż 100baniek na piłkarza.
0
@BorzyKrzys I co z tego że o Flicku wspomniałem jak to podobna historia jak z Spalettim?
2. Jak taki topowy trener może mieć nagle "fuksa" z jednym klubem kiedy przez całą karierę był świetny, Spaletti pracował 2 lata i wyciągnął Napoli z LE do odzyskania tytułu po 30 latach odmładzając przy okazji drużynę pozbywając się takich gwiazd jak Insigne, Mertens czy Koulibaly? Napoli bez niego, a praktycznie z tą samą drużyną ( Bez Kim Min Jae) przeszło od Wygrywania tytułu do najgorszego sezonu od lat.
2
@Faro Spaletti po prostu chowa taktyki na kwali do MŚ, żeby wreszcie się dostali po 10 latach.
0
@BorzyKrzys Haha zgaszony jak pet zostałeś, brak argumentów i zaczęło się życzenie śmierci w stylu "idź się utop" Jak nisko trzeba upaść, miejmy nadzieje że to twoje ostatnie chwile z tym kontem.
0
@BorzyKrzys Flick jest idealnym przykładem i wcale nie musisz o nim pisać. Czy za Manciniego włosi grali jakoś wybitnie? Nie często byli dominowani, a potrafili wyprowadzić kontrę i wygrać mecz, ale oczywiście najłatwiej wszystko zrzucić na trenera, na trenera który trenował największe włoskie kluby i tylko raz został zwolniony, czy ty znasz Spalettiego tylko z Napoli? Gość potrafił wyprowadzić Romę z dolnej części tabeli do 3 miejsca w 4 miesiące, potrafił dojść z Udinese do 4 miejsca w tabeli kiedy byli kandydatami do spadku, w interze przez pierwsze pół roku był niepokonany, z Napoli odzyskał tytuł po ponad 30 latach, kiedy drużyna ledwo co kwalifikowała się do Ligi Europy, teraz też widać jak sobie radzi Napoli po jego odejściu, ( Nie mówiąc już o tym że w parę lat udało mu się wyprowadzić Empoli z Serie c1 do topowego klubu Serie A) ale Spaletti przez 20pare lat swojej kariery miał fuksa, weź ty się zastanów co piszesz.
@MesQueUnClub96 Ale czy Flick trenował jakiś inny klub niż Bayern? i to przez półtora roku, Spaletti pokazał co potrafi zrobić z słabymi klubami i dlaczego jest jednym z najlepszych włoskich trenerów OBECNIE razem z Conte.
4
@BorzyKrzys Tak to zawsze ten "fuks" To samo z Hansim Flickiem nie? Może kiedyś zrozumiesz że piłka reprezentacyjna, a klubowa to dwie inne rzeczy.
0
@mekston Nie miałbym nic przeciwko gdybyśmy mieli finał Włochy-Hiszpania jak 12 lat temu
0
Buffon by obronił
0
Po co komu tiki-taki czy inne Gegenpressingi jak można grać najbardziej interesujące, intrygujące i emocjonujące stare dobre catenaccio, przynajmniej Donnarumma się nie nudzi.
4
@Gibbon_FCB Myślę że forma Napoli po jego odejściu najlepiej pokazuje jakiej klasy to jest trener. :)
0
@adamek20151 Przecież oni zawsze tak grają, taki styl. Jak real tak gra to się spuszczasz nad tym jacy oni nie są dobrzy.
0
@LukaszFan Kiedy ostatni raz nie wyszli z grupy? Dla mnie to już sukces jak od lat dostają się do fazy pucharowej
0
@adamek20151 Szpakowski komentujący byle jaki mecz>>>>>