Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Obstawiam że Włochy to biorą.
0
@ziomal88 Francja nie grała o pietruszkę?? Francja grała o 1 miejsce w grupie, o czym mówił nawet sam Kante. Oraz co z tego że dostaję się do kadry? Nawet Perez tam się dostaje, Olmo grzeje ławę w kadrze nie bez powodu, widać że nie oglądasz Lipska, a udajesz znawcę. "XD XD"
0
@lntrowertyk I co to zmienia? Jedyne co broni Raphinhe to liczby i chęć do gry, pressingu.
0
@kakusus Zastanawia mnie po co kupować klasyczne 10tki jak później gra się nimi na lewym skrzydle. Wydaliśmy ponad 250 milionów na Griezmanna i Coutinho żeby grać nimi na lewej, a później dziwiliśmy się czemu to nie chodzi, jakby przykład Riquelme lub Jamesa Rodrigueza niczego nas nie nauczył.
0
@mekston Hiszpania łatwo to bierze
0
@ziomal88 Ta zagrał w kadrze w meczu o pietruszkę, De La Fuente dosłownie wystawił rezerwowy skład.. Buhahah znawcy futbolu na orliku. Najlepiej nie oglądać meczy tylko oceniać na podstawie jednego meczu i asysty..
4
@MesQueUnClub96 Zbanuje go
0
@Kuchar Nie rób z siebie idioty, bo widziałem już parę razy że jesteś w tym mistrzem :) To jest brutalny faul, ale bez przesady.
0
@takisobiektos Tak, jeszcze powinni go skazać na 4 lata pozbawienia wolności w najgorszym panamskim więzieniu, dożywotni zakaz gry w piłkę (nie tylko profesjonalnie) i karę grzywny wynoszącą 40mln meksykańskich pesos.
0
@BARCA1899Messi Jak już to dobry, bardzo dobry to może być ktoś kto chociaż gra w kadrze.
2
@MesQueUnClub96 Mówi gorzej od Kane'a
1
@John_Doe Śmieszy mnie to że Trump z takim kimś przegrał 4 lata temu.
6
@MesQueUnClub96 Przystojny ten Bidon, zastanawia mnie czy on w ogóle wie gdzie jest i co robi.
1
@Faro Ja zauważyłem to w tym sezonie, tak to zawsze bardzo pewnie wchodził w pojedynki jak np z męczennikiem. W tym sezonie natomiast głupie czerwone kartki ( jak właśnie ta w klasyku czy PSG) sporo błędów i często wydawał się rozkojarzony kiedy to np złapał piłkę w ręce na środku boiska w meczu z rzeźnikami. Ronald zaliczył spory zjazd w tym sezonie, ale to nadal jest topowy obrońca i moim zdaniem nasz najlepszy. Wydaję mi się że zaliczył głównie zjazd mentalny i mam nadzieje że Flick coś mu przestawi w tym łbie żeby zaczął się zachowywać normalnie.
2
@Faro Właśnie wydaję mi się że taki niechętny jest przez tą lekką dosłownie krytykę którą zaserwowały mu media i Gundo. Chciałbym żeby został bo to bardzo dobry obrońca, ale już nie pałam do niego taką sympatią jak jeszcze 3 miesiące temu, zawsze widziałem go jako przyszłego kapitana (razem z Gavim zresztą) teraz widzę go jako płaczka z wyjebanym ego.
0
@Faro Mhmm, odjebało mu od odrobiny krytyki, bo tak to zawsze wychwalany przecież.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 Nie ma chyba osoby w siatkówce która jedynie macha łapami, a ma opaskę kapitańską..
0
Komentarz usunięty
2
@misterio Pisze o tym że narzucać poglądy można nie tylko prawnie i to mi chodziło z tym " nie ma znaczenia" Chce też zacytować ciebie: "a potem realnie głosuje na partie, które po prostu uprzykrzają życie osobom LGBT w" Ty serio myślisz że starsze osoby głosują na PiS tylko po to żeby zrobić na złość ludziom LGBT? Strasznie płytkie to myślenie. Zresztą to samo mogę napisać że osoby ze środowiska LGBT wyśmiewają i "dyskryminują" Osoby wierzące, nie ma sensu generalizować.
0
@misterio Nie ma to znaczenia czy ma moc prawną czy nie, czy można to ignorować czy nie, nadal to jest narzucanie. Oraz osoby LGBT są dyskryminowane przez Polskie prawo dlatego że nie mogą adoptować dzieci czy przez to że nie mogą wziąć ślubu cywilnego? Czy może są po prostu dyskryminowani przez społeczeństwo? Oraz faktycznie nie widzę argumentu dla którego małżeństwa jednopłciowe powinny być zakazane, ale tylko w przypadku jak są cywilne, ty natomiast wmieszałeś w to kościół i za wszystko winisz "złych katolików" dla mnie
Ślub cywilny - nie mam zdania
Kościelny - nie (Rząd nie powinien narzucać nic na kościołowi i powinna to być osobna instytucja)
Adopcja dzieci dla par homoseksualnych - nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Jak Faye wygra złotą piłkę to +2mln
1
@Bernard777 Brzmi jak klasyczna Polska budowa, szanuję.
2
@mientusek1407 Przecież on jeszcze jako piłkarz w Barcelonie miał taką rutynę (razem z Dinho zresztą)
0
@Lokusekpl To prawda, ale nadal Faye nie zarabia dużo a 5-8mln to jest bardzo mało, powinniśmy mu dać szansę albo poczekać aż ktoś złoży ofertę oscylującą w okolicach 20mln ( Oczywiście Porto tyle nie zaoferuje ale jakiś klub z Premier League już tak )
0
@misterio Czy trzeba uchwalać jakieś prawo żeby narzucać komuś swoje poglądy? Nie wydaje mi się. Związki homoseksualne zresztą też nie są zakazane, nikt za to ci łba nie zetnie, po prostu w Polsce nie można wziąć ślubu.
0
@misterio Nie no to kompletnie nie tak że to właśnie środowiska LGBT najczęściej krzyczą najgłośniej narzucając swój światopogląd innym (Często nawet wyśmiewając się z Boga)
2
@SawneyBean Panie Pałka, nie wiedziałem że Pan jest też użytkownikiem La bamby.
@DonCarletto Jeszcze Magister i Dr Habilitowany
0
@Arden Wiem i tym mnie rozczarował
że nawet się nie dostał (Nikt na prawej nie wyglądał jakoś źle)