0

@Encore jedyny Nader jakiego znam to był shah Perski w 18 wieku.

0

@Stinger_ O nie, teraz przesadziłeś, ja bym cię nigdy tak nie potraktował, żeby mnie nazywać Madryciakiem? Żeby porównywać mnie do śmietankowych? Co ja ci rodzinę zabiłem, żeby mnie tak obrażać?

0

Komentarz usunięty

1

@Encore Marquez gra w tenisa?

0

@Comentateiro byłeś z nim na statku?

0

@FcPortoFan1999 Ja myślę że nawet jak na początku XXI w dołączyłby do Lakersów to tam nawet z Bryantem i O’Nealem by nic nie zdobył

0

@FcPortoFan1999 ten cały Liściewicz może i popełnił błąd, ale ta piękna łysa glaca nie powinna tego tak szybko gwizdać.

0

@Radioactive9705 Pamiętam jak z komuchami wyruszyliśmy na odwet po jego śmierci, akcja Wisła... UPA była bez szans! Wtedy to było jednak śmiesznie, w przerwach od wysiedleń lała się gorzałka, poker był rozkładany, najczęściej zakładem był jakiś zegarek zabrany tym barbarzyńcom! Sam generał na parę dni przed śmiercią nawet poklepał mnie po plecach! A banknoty z nim to kolekcjonuje do dziś.

3

@pt9 Zdecydowanie tak.

0

@TheNekro94 @macio_944 Ta? To dobrze że się zgadzamy oraz o tym właśnie piszę, że było tez dużo na niekorzyść, ale też warto powiedzieć o czerwonej Motty po symulce Busiego.

0

@macio_944 No my np w meczu z Chelsea czy Arsenalem kiedy Van Persie dostał czerwoną ( Oczywiście mecz z Chelsea był sędziowany tragicznie bo Abidal nie powinien dostać kartki a na Camp Nou mieliśmy parę oczywistych karnych ale jednak wiele tych pomyłek było też na naszą korzyść)

7

@Ziemny Najpierw to ja bym cię zbanował za chęć sprzedaży wielkiego Araujo, a dopiero później sprzedałbym De Jonga.

1

Komentarz usunięty

2

Ahhh cóż za nostalgia... :)
https://x.com/_____TMG_/status/1788542887682093566
9 maja 1920 r. polscy żołnierze wraz z Ukraińcami oraz marszałkiem Piłsudskim dotarli do opuszczonego centrum Kijowa, pamiętam jak z Petlurą i Józefem popijaliśmy kawę w jedynej działającej "kawiarence" w centrum Kijowa, ciężko uwierzyć że od tego wydarzenia mineły już 104 lata.
Kto jeszcze z Piłsudskim wjeżdżał do Kijowa?

0

@Destroyer_of_Worlds Jakiś owłosiony ten Marciniak.

2

@escarabajo Akurat widziałem jak ten (wtedy) 90 latek pustaki nosił.

5

z cyklu " Kiedyś to były czasy "
Tutaj odbudowa Warszawy
Moje lata świetności


Kto jeszcze odbudowywał Warszawę?

2

@Radioactive9705 Dzięki komuchy! Oraz byłem tam podczas ESL One Katowice 2015 kiedy Virtusi obskakiwali wpierdol od Fnatic

0

@takisobiektos Pożegnanie z Bernabeu

0

@fooxtrot On już ma 32, to staruch jest.

4

@TheNekro94 Tak, co więcej śpiewałbym Puta Barca i "Xavi stay" na trybunach, liczą się pieniądze a nie jakiś śmieszny sentymencik do klubików.

3

Wszystko wina łysej pały De La Fuente oraz oczywiście naszego wszechwiedzącego trenera.

0

@Zoker Odpisałem ci bardzo kulturalnie, więc nie wiem o co ci chodzi.

0

@mekston Ja już postawiłem moje 5 mieszkań w dubrovniku i Istrii na zwycięstwo realu, planuje jeszcze postawić moje Maserati, ale troche się boje.

1

@KrychaFCB I dobrze, trzeba wspierać biedniejszych sąsiadów, co ty sobie w ogóle sobie myślisz egoisto.

0

@dziaraka Zidane trenował real przez 5 lat więc?

3

@misterio Gotowi! już wykupiłem sobie domek w Szwajcarii i na wszelki wypadek w Nowej Zelandii jakby i do Szwajcarii wojna dotarła jakimś cudem. @misterio Jak jest tornado to najlepiej wyjść na górne piętro drewnianej stodoły twojego dziadka, jak jest powódź do najlepiej wejść do piwnicy i otworzyć wszystkie okna żeby się wywietrzyło.

4

@Zoker W piździe, gość trenował przez 3 lata topowy klub a ty oczekujesz że się tutaj znajdzie.

0

@pikass14 Nie wiem, zimno ci? Kup lepiej sobie jakiś piec, albo ogarnij pompy ciepła. Taka porada od doświadczonego kolegi, po co ci takie przenośne gówno co w cale nie pomaga w porównaniu do stojącego.

0

@BORO_12 Laporta by go nie zwolnił ponieważ stracił już szansę na odzyskanie Alemanego a wątpie że ktokolwiek byłby zainteresowany dołączeniem do tego burdelu, no może oprócz jakiegoś szwagra Laporty, ale wtedy veto nieufności byłoby tuż tuż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?