Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore jedyny Nader jakiego znam to był shah Perski w 18 wieku.
0
@Stinger_ O nie, teraz przesadziłeś, ja bym cię nigdy tak nie potraktował, żeby mnie nazywać Madryciakiem? Żeby porównywać mnie do śmietankowych? Co ja ci rodzinę zabiłem, żeby mnie tak obrażać?
0
Komentarz usunięty
1
@Encore Marquez gra w tenisa?
0
@Comentateiro byłeś z nim na statku?
0
@FcPortoFan1999 Ja myślę że nawet jak na początku XXI w dołączyłby do Lakersów to tam nawet z Bryantem i O’Nealem by nic nie zdobył
0
@FcPortoFan1999 ten cały Liściewicz może i popełnił błąd, ale ta piękna łysa glaca nie powinna tego tak szybko gwizdać.
0
@Radioactive9705 Pamiętam jak z komuchami wyruszyliśmy na odwet po jego śmierci, akcja Wisła... UPA była bez szans! Wtedy to było jednak śmiesznie, w przerwach od wysiedleń lała się gorzałka, poker był rozkładany, najczęściej zakładem był jakiś zegarek zabrany tym barbarzyńcom! Sam generał na parę dni przed śmiercią nawet poklepał mnie po plecach! A banknoty z nim to kolekcjonuje do dziś.
3
@pt9 Zdecydowanie tak.
0
@TheNekro94 @macio_944 Ta? To dobrze że się zgadzamy oraz o tym właśnie piszę, że było tez dużo na niekorzyść, ale też warto powiedzieć o czerwonej Motty po symulce Busiego.
0
@macio_944 No my np w meczu z Chelsea czy Arsenalem kiedy Van Persie dostał czerwoną ( Oczywiście mecz z Chelsea był sędziowany tragicznie bo Abidal nie powinien dostać kartki a na Camp Nou mieliśmy parę oczywistych karnych ale jednak wiele tych pomyłek było też na naszą korzyść)
7
@Ziemny Najpierw to ja bym cię zbanował za chęć sprzedaży wielkiego Araujo, a dopiero później sprzedałbym De Jonga.
1
Komentarz usunięty
2
Ahhh cóż za nostalgia... :)
https://x.com/_____TMG_/status/1788542887682093566
9 maja 1920 r. polscy żołnierze wraz z Ukraińcami oraz marszałkiem Piłsudskim dotarli do opuszczonego centrum Kijowa, pamiętam jak z Petlurą i Józefem popijaliśmy kawę w jedynej działającej "kawiarence" w centrum Kijowa, ciężko uwierzyć że od tego wydarzenia mineły już 104 lata.
Kto jeszcze z Piłsudskim wjeżdżał do Kijowa?
0
@Destroyer_of_Worlds Jakiś owłosiony ten Marciniak.
2
@escarabajo Akurat widziałem jak ten (wtedy) 90 latek pustaki nosił.
5
z cyklu " Kiedyś to były czasy "
Tutaj odbudowa Warszawy
Moje lata świetności
Kto jeszcze odbudowywał Warszawę?
2
@Radioactive9705 Dzięki komuchy! Oraz byłem tam podczas ESL One Katowice 2015 kiedy Virtusi obskakiwali wpierdol od Fnatic
0
@takisobiektos Pożegnanie z Bernabeu
0
@fooxtrot On już ma 32, to staruch jest.
4
@TheNekro94 Tak, co więcej śpiewałbym Puta Barca i "Xavi stay" na trybunach, liczą się pieniądze a nie jakiś śmieszny sentymencik do klubików.
3
Wszystko wina łysej pały De La Fuente oraz oczywiście naszego wszechwiedzącego trenera.
0
@Zoker Odpisałem ci bardzo kulturalnie, więc nie wiem o co ci chodzi.
0
@mekston Ja już postawiłem moje 5 mieszkań w dubrovniku i Istrii na zwycięstwo realu, planuje jeszcze postawić moje Maserati, ale troche się boje.
1
@KrychaFCB I dobrze, trzeba wspierać biedniejszych sąsiadów, co ty sobie w ogóle sobie myślisz egoisto.
0
@dziaraka Zidane trenował real przez 5 lat więc?
3
@misterio Gotowi! już wykupiłem sobie domek w Szwajcarii i na wszelki wypadek w Nowej Zelandii jakby i do Szwajcarii wojna dotarła jakimś cudem. @misterio Jak jest tornado to najlepiej wyjść na górne piętro drewnianej stodoły twojego dziadka, jak jest powódź do najlepiej wejść do piwnicy i otworzyć wszystkie okna żeby się wywietrzyło.
4
@Zoker W piździe, gość trenował przez 3 lata topowy klub a ty oczekujesz że się tutaj znajdzie.
0
@pikass14 Nie wiem, zimno ci? Kup lepiej sobie jakiś piec, albo ogarnij pompy ciepła. Taka porada od doświadczonego kolegi, po co ci takie przenośne gówno co w cale nie pomaga w porównaniu do stojącego.
0
@BORO_12 Laporta by go nie zwolnił ponieważ stracił już szansę na odzyskanie Alemanego a wątpie że ktokolwiek byłby zainteresowany dołączeniem do tego burdelu, no może oprócz jakiegoś szwagra Laporty, ale wtedy veto nieufności byłoby tuż tuż.