Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawlak1992 Uważam że to jedna z jego najlepszych min dotychczas, mimo wszystko nadal na topie moim zdanie jest to ( chyba po comebacku realu w 2022 )
11
kolega wygląda na bardzo zaskoczonego i zniesmaczonego :)
Chyba nie spodziewał się że "Gwiazda" której płaci 100mln rocznie będzie jednym z głównych winowajców porażki z BVB
12
Piękny widok :)
0
@Encore Wstawaj, zesrałeś się.
0
@A4ron Zesrają, to real raczej jest znany z zamykania się a nie ich przeciwnicy, więc nie byłbym taki pewien.
0
Mbappe, już cię jednak nie chce, do śmietankowych out!
1
Marokański szambonurek myśli że kogoś nabierze, śmieszne.
0
@PaPo Bez Mbappe może wreszcie coś wygrają, oczywiście jak Enrique zostanie.
0
@robsons23 Europe zawsze była na dnie, ale na jeszcze większym dnie były inne kontynenty, teraz jest nie inaczej.
1
Sancho wystarczyło odejść na wypożyczenie z tego skończonego klubu, żeby zostać jednym z jak nie najlepszym piłkarzem finalistów LM.
0
@Encore po jego słynnym wycieku się skończył :)
0
Mateusz Hummus dziękuje!
1
@agaFCB Licznik przekręcony.
1
@Popitek12 Która próba? @mekston strzelił ci gola?
4
@Misiaczek09 Widać że budowa, takich pracowników się szanuje!
2
Mam bardzo ważne informacje!
Dokładnie wczoraj minęła 31 miesięcznica katastrofy barcelońskiej ( Denzel został ogłoszony trenerem 1 składu klubu FC Barcelona )
Jutro minie dokładnie 31 miesiąc od zaprezentowania go na Camp Nou.
Prosiłbym wszystkim aby jutro zachować 24 godzinną ciszę na La Bambię z powodu tak katastrofalnych wydarzeń które spadły na ten klub.
0
@BORO_12 Wiem widziałem, nawet był artykuł tutaj. Xavi nie powinien tu mieć nic do gadania, chce wzmocnień? Musi się pozbyć holującego piłkę nieroba. Niestety moc Lapciowej przyjaźni jest zbyt mocna i tak się nigdy nie stanie.
0
@BORO_12 Ja myślę że gdyby nasz Denzel i Grubasek postanowili go wsadzić do juniorów lub do Marqueza to może by wreszcie odpuścił, jak na razie to po prostu się go pytają: "Franeczku może odejdziesz albo chociaż zejdziesz ze swojej pensji?" Nie chciał prośbą, powinien dostać groźbą.
Oraz ja wiem że De Jong potencjalny transfer zablokuje, ale jestem pewny że Christensen lub Araujo już z pewnością nie.
8
@Comentateiro Hatfu tylko zabór Austriacki, rozumiem że Niemcy ci się tak spodobały że zostałeś tam na stałe?
15
W sumie po naszym skandalu z Negreirą, to transfer jakiegoś kryminalisty nie pogorszy dużo naszej reputacji.
0
@BORO_12
Ale mi chodzi o to że jak sam klub chciałby ich sprzedać to nie będą blokowali tego transferu, nie o to że sami będą chcieli odejść.
0
@kamil295 Nie, ja mam osobiście takiego za 12 zł od cygana z bazaru, osobiście polecam.
0
@AFA 100 Kroków do drzwi żeby odebrać bufet od kuriera i wsadzić do mojej lodówki w piwnicy. Już 5 dzień mam zakwasy, czy powinienem dzwonić pod 112?
0
@BORO_12 Araujo i Christensen są przecież otwarci na odejście, szkoda byłoby Araujo sprzedawać bo to ten holenderski odpad powinień odejść, a nie nasz najlepszy obrońca.
Co do trenera to Motta przecież nie miałby wymagań finansowych z kosmosu, Flick zapewne też gdyż ten marzył o prowadzeniu Barcelony, w Barcelonie chodzi po prostu o kolesiostwo ( Moc przyjaźni )
0
@Chucky Ja tego zgrania tak bardzo nie widziałem, szczególnie między Brazolem a Gryzolem, bo z Messim to obaj wyglądali git, nadal bez porównania do naszego MIX, szczególnie tego z 2010 roku.
0
@martool2 Skądże Xavi został tylko dlatego bo miał odejść jak wygra Ligę Mistrzów, nie wygrał to zostaje, proste.
0
Jak to Zibi kiedyś pisał: Spokojnie... Przecież zawsze jest jeszcze ogromny Estadi Johan Crujiff.
3
@Lionel_Messi10 No właśnie wydaje mi się że gdzieś kiedyś widziałem tego piłkarza, teraz wszystko jasne. :)
1
@Lionel_Messi10 To ten co kiedyś grał z wielkim Iniestą? Dobrze kojarze?
4
Marzy mi się ten młodszy Williams, szybki, zwinny, takiego kogoś brakuje w Barcelonie, oraz wreszcie mielibyśmy swojego Viniego, problem w tym że Nico tak bardzo nie płacze oraz raczej nie prowokuje .