Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
i wszystko jasne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stinger_ No tak bo lepsi są zwierzęta z paryża którzy drą mordę : Puta Barca
31
Smutne jest to co Messi zrobił z ich psychiką po tylu latach kompromitacji... Leo powinien zapłacić za te szkody wyrządzone na ich umysłach, widać że jest źle.
1
@GeneralXavi FUR DEUTSCHLAND GENERALE
1
@fart To nie szachy, to kopanina.
0
@TR3YWAY Przecież oni siedzą w klitce woźnych na montjuic sącząc zimną perełkę czy innego żubra w akompaniamencie wielkiego kompozytora Zenona Martyniuka który leci z głośnika Iphone'a 7 Laporty, do klitki czasem zamawiane są jakieś tanie kobitki, ale bez przesady, modelki przecież uciekają bo boją się że Lapcio bebechem ich udusi lub zmiażdży. Jedyne co się zgadza z twojego opisu to pizza, oczywiście najtańsza z sieciówki.
2
@Kgorecki2500 To pułapka, przecież to szpiegowski fafik z mini kamerą w oku lub pysku.
1
@qchulainn Mam w dupie te jego konferencję, niech się nie uczy od Carlo jak się zachowywać a raczej jak ustawiać drużynę.
0
@BORO_12 Ponieważ nie miał oferty od barcelony, zresztą tu dla niego też dużą rolę odgrywają pieniądze przecież to wiadome, ale ja mówie że chciałby tu wrócić bardzo ale pewnie tylko na rok.
0
@Kgorecki2500 Ale ładna pani ta obok Niemeszka, ma ktoś może jej numer?
0
@BORO_12 Barcelone nie stać na wykup większy niż 40 mln euro, myślę że przyjdzie na roczne wypożyczenie i po prostu wróci do klubu.
1
@Pawlak1992 Gość odszedł jeszcze za Valverde który nie rotował tak w składzie a szansę dał z młodych praktycznie tylko Fatiemu i to tylko dlatego że na lewej nikt mu tam nie wychodził, gdyby Simons doczekał się Koemana to teraz może mielibyśmy zdrowego świetnego pomocnika.
0
@BORO_12 Sam Simons jest zainteresowany kolejnym wypożyczeniem, więc po co mieliby mu to blokować? Specjalnie żeby zrobić na złość Barcelonie? Wątpie, im mimo wszystko zależy na silnej kadrze i zadowolonej drużynie, zresztą Simons pewnie nie jest jeszcze uznawany za gotowego do gry w 1 drużynie więc muszą go wypożyczyć, a gdzie trafi na wypożyczenie to decyduje on. Ja nie piszę że jest to coś pewnego ale akurat ta plotka transferowa jest dużo bardziej realistyczna niż przyjście jakiegoś Nuneza, Olmo czy innego Bernardo Silvy.
0
@RinooniR Za relacje z Mendesem i ogarnięcie Cancelo i Felixa na wypożyczenie, reszta to straszny downgrade względem Alemanego.
0
@BORO_12 Przecież wyraźnie piszę że w kontrakcie ma opcję wybrania klubu do którego pójdzie na wypożyczenie, a podobno jest zainteresowany jak i on sam jak i Denzel.
0
@BORO_12 Śmieszne to mogą być z Nunezem, to akurat jest możliwe, szkoda tylko że na wypożyczenie i szkoda że nikt tego nie potwierdzi.
3
@korn234 Sklej i nie obrażaj naszego najlepszego obecnie pomocnika, zresztą Gundogan nie bierze aż tak chorej pensji jak np nieudacznik De Jong czy Lewy.
3
@marcin62 Przed Messim i Ronaldo też byli magicy: Ronaldinho, Zidane, Rivaldo, Baggio, R9, Maradona, Crujiff. Tylko teraz taka dziwna bieda.
0
@Zoker Luisa Enrique nikt nie docenia od lat, szczególnie od bezbarwnego sezonu 16/17, przereklamowany to jest obecnie Flick.
0
@Barcasub Małgorzata "Gocha" Zwierzyńska
0
@Klejnot_Nilu No ta a gdyby ci sami koledzy nie wywalczyli mu karnych to przegrałby 0:2 w finale, zresztą MVP tak czy tak powędrowało by do Messiego a ZP pewnie do Haalanda. Najlepszą częścią jest to "powinien" A Higuain powinien strzelić Neurowi w 2014 ale też się obsrał i zabrał Leo ZP za 2014 rok.
1
@Pawlak1992 Podobno Marcin Gortat i Lewandowski oszczędzają żeby wykupić na spółe 30% klubu, już za rok
3
@DonCarletto Czyli 2 karne i bycie niewidocznym do 80 minuty.
4
@Pawlak1992 Uważam że to jedna z jego najlepszych min dotychczas, mimo wszystko nadal na topie moim zdanie jest to ( chyba po comebacku realu w 2022 )
11
kolega wygląda na bardzo zaskoczonego i zniesmaczonego :)
Chyba nie spodziewał się że "Gwiazda" której płaci 100mln rocznie będzie jednym z głównych winowajców porażki z BVB
12
Piękny widok :)
0
@Encore Wstawaj, zesrałeś się.
0
@A4ron Zesrają, to real raczej jest znany z zamykania się a nie ich przeciwnicy, więc nie byłbym taki pewien.
0
Mbappe, już cię jednak nie chce, do śmietankowych out!