2

@mekston Pewnie jakieś zmielone wymiona, świńskie ogony oraz oczywiście zmielona szynka od Enrique Tomása. :)

1

"Wszyscy jedliśmy Hot-Dogi"


Legendarna wypowiedź Niemca

0

@tristan87 Kolejny ogr z jednym kontem.

0

@Kamiloza91 Barcelona

0

@Zoker Ale ja się serio pytam.

1

@Arden JESTEM INTERESUJĘ MNIE JEJ SMAK, jak szef Laporta zamówił to musi być świetna, a śniadanie jadłem 7 godzin temu i czekam na obiad :(

0

Co byście woleli?
1: Barcelonę jutro podpisującą Guardiolę jako trenera, Silvę, Nico, KDB, Kimmicha, Daviesa i Mbappe.
2: Xaviego i Romeu otrzymujących jutro dożywotni kontrakt oraz podpis Guido na 6 letnim kontrakcie.
Ja zdecydowanie wybieram 2 opcję, a wy?

1

Tak podobno Laporta przywitał nowego dostawcę szynki, kiedy ten przyjechał dostawczakiem z 400 kilo szynki konserwowej, Joan był widziany w obecności chleba, tłustego majonezu i taniej wódy.



35

1

@mekston Nie no zmiana dostawcy szynki jest obowiązkowa, możemy kompromitować się w LM przez następne 10 lat ale szynka akurat jest priorytetowa.

1

Myślę że tą szynkę to zmienili tylko i wyłącznie z powodu tego że poprzedni dostawca nie wyrabiał z odstarczaniem, 90kg na tydzień które przywoził nie wystarczyło Laporcie oraz jego bebechowi . Zmiana dostawcy szynki to początek NOWEJ ERY!

0

@DonCarletto Od początku chodziło mi o świnkę morską, nie wiem o co ci chodzi.

0

@Kamiloza91 Ty chyba nie myślisz że Kane wygra jakieś trofeum nie?

0

@barcelonaLM Pewnie boi się wielkiej Igi.

0

@TR3YWAY Wypraszam sobie, mieszkam na wsi obok władywostoka, po prostu łowie ryby. @DonCarletto Nie pomyślałeś o tym że świnię można posadzić na plecach

2

@Kidd Przecież oni zabierają zasługi @Comentateiro

0

@wojopancer Bachaty nie umiem tańczyć i nie jestem latynosem więc nie ważne co powiem i tak nie mam szans niestety. :(

2

@TR3YWAY Gdzie ty świnie trzymasz że one nawet nieba nie są w stanie dojrzeć? Nie wyprowadzasz ich na wybieg? Mam zadzwonić mojej koleżanki Rzecznika praw zwierząt?

1

@fcbarcafan19 Bardzo możliwe, coś takiego mówił.. Ale ten jego akcent jest niezrozumiały.

3

@fart Był Klopp z płocka to teraz czas na Guardiolę z bytomia. Oraz oczywiście wierzę że moc Tiki Taki powiedzie nas do mistrza Europy, lecz po oglądaniu Xavinety gdzie też ta "tiki taka" miała być, to zaczynam wątpić.

3

@fart Ma przywieźć niemiecki Bratwurst i jakąś holenderską, nie pamiętam nazwy.

3

@fart Przynajmniej do probierzówki nikt nie ma oczekiwań.

1

@fart Właśnie do niego dzwoniłem, mówi że albo idzie do barcelony albo solo z al kalafiorem.

2

@Safrani Wreszcie wziął jakiegoś swojego szwagra i jego tłuste świnie które dojadały resztki z obiadu, wreszcie idziemy budżetowo, gratuluje Joan.

3

@Radioactive9705 Nie wiem czy będę obchodzić, jak byłem w barcelonie w lutym to tam poszedłem do sauny, były tam ładne latynoski z którymi zacząłem rozmawiać przy pomocy mojego łamanego Hiszpańskiego, rozmowa nam się kleiła i byliśmy blisko celu.. Nagle drzwi się rozchylają, ja widzę ogromny straszny cień, postać po chwili weszła, ja widziałem tylko ogromny bebech tej postaci, jako iż siedziałem twarz jego była zasłonięta przez jego ogromny bebzon.... Po chwili latynoski zaczęły uciekać, ja wstałem i spojrzałem prosto w oczy tej postaci... To byl Joan Laporta, dałem radę uciec ale od tamtej pory mam traumę, już nigdy więcej nie poszedłem do sauny, co gorsza już nigdy więcej nie spotkałem tej latynoski..

1

@kulek22 Ja myślę że prędzej to mu te wszystkie big maci wyjdą drugą stroną.

1

Ja głosuje na Xaviego, nie ma drugiego takiego geniusza na rynku trenerskim.

0

@daniel32778 Chłopcze ja rozumiem że można było lubić Denzela jako piłkarza, ale bez przesady, gość jako trener jest po prostu mierny.

1

@Hajny Masz rację, jakby to zrobił z Barceloną Denzela byłby noszony na rękach - a w Marsylii to każdy traktowałby to jako nagrodę pocieszenia.

0

@Arden Ja jestem bardzo milusi, po prostu posługuję się faktami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?