2

@Faro Zgadzam się, przecież każdy wie że idzie do Man United, aby móc szlifować football wertykalny Ten Haga.

0

https://x.com/ThePeakSanti/status/1789021210958827750
Śmietankowi jeszcze nie wiedzą że planujemy podpisać pomocnika, który zniszczył tego żółwia w Finale MŚ. Ale po fakcie będzie płacz i zgrzytanie zębów ,czemu akurat żabojada podpisali a nie mistrza świata.

0

@pasjonat A co tam jest napisane o wielkim Motorze?

0

@draxidox Xavi - przecież obiecał że odejdzie.

0

Ładnie się dobrały pani która wspiera nazizm, oraz chyba @jowita


dziwna ta eurowizja

0

@MesQueUnClub96 Nie wygra bo eurowizja jest za polityczna, szczególnie teraz jak świat wreszcie zaczyna potępiać ich akcje.

2

@MesQueUnClub96 Lepsze są z gulaszem węgierskim.

0

@MesQueUnClub96 Jak Ukraina wygra to też będzie bojkot, na scenę wejdzie jedna osoba.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, strach przed jedwabnikami można nazywać również Heteroscerofobią.

2

@macio_944 Poprawka: Real Madrid has a deal with the Referee's and the devil.

0

@P33ck Nie znam tego klubu ale fajne ma koszulki, nie to co Barcelona.

0

@FcPortoFan1999 Przepraszam pojebały mi się fobię. Chodziło mi o epidopterofobię oczywiścię!

1

@macio_944 Ciekawe czy Barcelona z Rodriguezem 3 raz zdobędzie ten tryplet ;D

0

@FcPortoFan1999 Mbappe ma arachnofobię, jest to więc z góry niemożliwe

0

Jak przyjdzie za darmo i będzie zarabiał 8k tygodniowo to jestem za

0

@ViscaelBarca2007 Jak sport tak napisał to musi być fejk pod viewsy, tym samym sport potwierdził że Mbappe jednak trafi do barcelony.

2

@arasz1819 Według mnie dupie to 5 liter, gość wyraźnie dał 4 gwiazdki.

0

@FcPortoFan1999 No tak, myślisz że dlaczego Laporta tak usilnie stara się podpisać Guido Rodrigueza? Wygrał z żółwiem w finale mistrzostw świata, więc w najbliższym klasyku schowa go do kieszenii. Mówi się że Laporta właśnie dlatego teraz leży w hotelu z Tebasem.. Joan boi się że jedyna osoba która jest w stanie zatrzymać transfer pogromcy żabojadów to Tebas, wydaję się że wszystko idzie w dobrym kierunku.

2

@tomek8756 Strzelałem do bolszewików.

0

@FcPortoFan1999 Plotki mówią że chce przekonać Tebasa, aby ten pozwolił Barcelonie wrócić to zasady 1:1 i nie robić już więcej problemów z rejestracją. Laporta chce też częściej sięgać po dźwignie..

0

Ciekawe co rudy robił z kolegami po meczu, przecież tak się podniecili.. ( Oczywiście mam na myśli to że otworzyli szampana. )

0

@TR3YWAY Limonkowy rzyg

0

@FcPortoFan1999 Podobno był widziany w obecności Laporty, kiedy wysiadał ze swojego mercedesa i razem z nim kierował się w stronę hotelu, mówi się że zamówił truskawkowego szampana a po 40 minutach od zamówienia przez 4 minuty były słyszalne różne jęki... W takim razie zgadzam się z twoją teorią, lecz zapomniałeś dopisać że nie sam.

0

@Barcasub Niemożliwe, właśnie rozmawiałem z Oscarem to mówi że siedzi przy analizie Sociedadu i myśli nad taktyką, Xavi podobno siedzi w saunie z Laportą i Deco w międzyczasie.

1

@Rl9k1nG Może i nie jest pięknie, za to jest tragicznie, biednie i śmiesznie.

1

@JordiAlbion Perez podobno romansuje z lucyferem.

5

Mamy to! Jest słynne HERE WE GO!


Mbappe to Barcelona

0

@Rl9k1nG Guardiola nie pomoże, ale za to przyjdzie ktoś też na G kto już pomoże.. Guido Rodriguez, niech Mbappe już szykuje się na pobyt w kieszeni podczas najbliższego klasyku.

1

@Rl9k1nG Już wysyłałem ofertę w imieniu Deco w prywatnej wiadomości, niestety mi nie odpowiedział... Najwidoczniej nie jest zainteresowany.

0

Dobrze że wraca, w Barcelonie brakuje woźnych, zresztą przyda się pomocna dłoń przy remoncie Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?