Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 a jaka była gwarancja na to że Messi w ogóle w tym klubie się odpali? Jaka była gwarancja na to że Ronaldinho wypali? Jaka była gwarancja że CR7 w realu będzie robił takie liczby? Zresztą wątpie że Nico będzie robił takie liczby jak Raphinha ale to nie ma znaczenia, gdyż my nie potrzebujemy piłkarza który da parę więcej asyst a potrzebujemy piłkarza szybkiego z dryblingiem i mocną prawą nogą który będzie w stanie minąć 2-3 piłkarzy i zagrać do Robercika lub strzelić, czego Raphinha kompletnie nie potrafi. Jeszcze co do gwarancji, to idiotyzm pytać się o takie rzeczy, przy transferze każdego piłkarza do jakiegokolwiek klubu nie ma żadnej gwarancji na to że transfer się uda.
0
Gdybyś był bardzo krytyczny to zawetowałbyś jego pozostanie w tym klubie.
0
@Pawlak1992 Słyszałem że Legia Warschau licytuję się z Man City własnie o niego, obecnie 50mln zaoferowane przez Legie wygrywa, podobno sam zainteresowany wolałby właśnie tam trafić.
0
@pikass14 a po uj ci takie coś?
0
@Lionel_Messi10 Polska i wielki Robert zgarnia ZP
Albo jakimś cudem Hiszpania w finale zatrztymuje Polskę ( jakimś cudem ) i Yamal zgarnia golden boya kopa Trophy i 2 ZP z rzędu, no chyba że jakieś Włochy wygrają i Argentyna wygra MŚ wtedy wiadomo dla kogo ZP.
3
@Radioactive9705 Tesla i tak lepszy
0
@Kamiloza91 Nico też może grać na prawej mimo tego że jest prawonożny, myślę że każdy bierze taką ofertę w ciemno.
5
@mientusek1407 No jest PSG jeszcze.
0
@TridenteMSN No ale pociesz się faktem że Real JESZCZE nie wygrał a Bayern już nie ma szansy! :)
0
@Skila_nie_kupisz Rakitić to akurat zagrywał dobrze w tym meczu, a z obroną w pełni się zgadzam, ale jak piszecie że zmarnowaliśmy talent Messiego to kto lepiej by go wykorzystał?
0
Nie ma tego złego, przynajmniej Bayern nie podniesie pucharu LM.
0
@Maurolkit Sratelnie, jedyną patelnię jaką wystawił to Albie, Coutinho miał bardzo ciężką pozycję do strzału, zresztą Rakitić też pięknie zagrywał m.in Messiemu i jednej takiej pięknej piłeczki własnie on nie wykorzystał.
0
@LukaszFan Messi Xavi Iniesta, to trio było zdecydowanie najlepsze.
0
@FcPortoFan1999 Najgorsze jest to że Leo nie trafił tam parę setek i właśnie tego karnego, ale każdemu się zdarza.
0
@Skila_nie_kupisz @Technik Jedyną setkę jaką Messi tam wystawił to Albie z tego co pamiętam, przecież Coutinho zrobił wszystko dobrze przy podaniu Leo, chociaż mógł podać do Suareza.
0
@FcPortoFan1999 Nawet nie wiem jak my przegraliśmy w 2010 i 12 Chelsea miała największe szczęście w ich klubowej historii.
3
@Gaz W piździe mam to jego mistrzostwo, ja chce żeby dziadostwo w naszym klubie się wreszcie skończyło.
0
@FcPortoFan1999 Jedyne lata jakie były zaprzepaszczone to 2014 i wszystkie po 16, jakby nie patrzeć Leo też znikał w wielu spotkaniach np w 2 meczu z Liverpoolem, czy chociażby rok wcześniej z Romą, czy w 2012 z Chelsea gdzie marnował setkę za setką i na końcu nie trafił karnego.
1
Real zawsze wykorzystuję swoje szansę a nam to uj w dupę jak zwykle, aż przypomina mi się mecz z Chelsea z 2012 roku czy nawet Interem z 2010 gdzie dominowaliśmy mieliśmy masę strzałów a i tak przeciwnik potrafił nam wpakować gola, jedyny taki mecz w półfinale gdzie wykorzystywaliśmy każdą sytuację jak real to był chyba mecz na Camp Nou z Liverpoolem w 2019 tylko że na końcu nam ta skuteczność nic nie dała.
1
@mekston To nie wzmocnienie, to szansa i pomocna dłoń dla Barcelony.
0
@DonAndresFCB Ale czy oni tym meczem wygrali LM?
0
@LukaszFan Wygraliśmy 4 razy z najlepszym trio w historii footballu, wy dzieciaczki z LR już nie pamiętacie MIX'u
0
@szela1899 Uja nie fart, Perez podobno kreta dolewał do bidonów piłkarzy zawsze przed meczem na Bernabeu, stąd wylewy Donnarumy i Neura.
0
@Barca_bwo Może przynajmniej po tym meczu Bayern jakiś rabacik dorzuci.
0
Podpisałeś Harry'ego i masz teraz amatorze krowi placek, na własne życzenie.
0
@lntrowertyk Sugeruje że Perez to im sra albo dolewa jakiegoś kreta do bidonów, więc jak w przerwie meczowej podpijają to do końca nie wytrzymują i zawsze im w tej 90 minucie bramkę wcisną, inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć jak Donnaruma Karius a szczególnie taki doświadczony i zajebisty bramkarz jak Neuer zesrali się metr przed kiblem.
0
@MesQueUnClub96 Lewandowski strzeli 4 bramki, gwarantuję ci to.
0
@GeneralXavi Pomyłka, 9 lat temu.. Następną wygramy za rok akurat w dziesięciolecie od poprzedniej, tylko ty musisz odejść wuefisto.
1
@lntrowertyk Jak inaczej można nazywać wylewy bramkarzy które najczęściej dają prześcieradłom awans?
0
@D10SLEO Chyba przez to że mamy debilny zarząd.