Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle @Popitek12 to twoje konto?
2
@626 No ale co my porównujemy, rekinowi to Ronaldo może buta prawego czyścić, a Messi lewego. Jak CR7 go dogoni to wielki szacunek.
3
Co to za amatorka jaki Leao, to jest Lią.
0
@Arden To że zarobiliśmy 6mln
0
@Rust_Cohle Kiedyś za Franco to byli zmobilizowani! Teraz to nawet ustami nie ruszają.
0
@Kuchar Przecież Szpakowski top od lat.
0
@Worny Patrząc na grę Słowenii nie nastawiałbym się.
2
@Faro Ale pierdolisz przez 3 grupowe mecze Francuzi pokazali absolutne 0, nawet bramki z gry do teraz nie strzelili.
0
@SelloutCrowd Borek dzielnie konkuruje z Węgrzynem o miano najgorszego komentatora obecnie.
0
@sen Żałuj! Ostatnio tak się emocjonowałem jak w półfinale LM było El Classico.
Mecz top
Sędzia top
Tedesco? Top
1
@macio_944 On takich sytuacji nie marnuje już od mundialu w katarze, teraz przerzucił się na strzelanie ze spalonego.
3
@Bobo25 Przecież zaliczyli jako samobój.
2
@Faro Francja jest równie obrzydliwa nie przesadzajmy.
0
@Popitek12 No ale ja przecież nic nie piszę o sabotażyście z Arabii.
0
@tristan87 Stety
Świetne spotkanie, prawie tak dobre jak Anglia-Serbia lub Anglia-Słowacja.
Oby ten mecz dłużył się i dłużył! Nie mogę oderwać wzroku.
0
@Popitek12 Dobrze że tam jest B. Silva i Fernandes, bo przygoda Portugalii zakończyłaby się na fazie grupowej.
0
@Who_you_mam Co z Włochami i Francuzami?
0
Turek z meczu Polska - Austria i Anglia - Słowacja
Czy
Szwed z tego meczu?
Kto jest gorszym arbitrem?
0
@mekston Słowenia*
0
@BorzyKrzys Napisałem to w odniesieniu do twoich wcześniejszych wpisów :)
0
@mekston Zobaczymy jak Anglia będzie wyglądać przeciwko Szwajcarii.
0
@looki Kluby są nim zainteresowane tak czy tak i tak nie możemy konkurować z innymi i to czy gra dobrze czy tragicznie na euro nie ma znaczenia, bo kluby które nim się interesują są dużo bogatsze od barcy, ale krążą plotki że właśnie Nico czeka na Barcę.
0
@mekston Nie, Włosi przynajmniej wyszli z grupy śmierci na 2 miejscu, a Anglia w grupie marzeń miała problem żeby pokonać kogokolwiek. ( Ostatecznie pokonali tylko Serbów którzy mieli swoje świetne sytuację)
0
@looki Bo Klauzula jest przecież ruchoma w zależności od meczów na Euro nie?
0
@mekston Nie jestem w stanie wymienić ci chociaż jednej drużyny która gra gorzej od Anglii.
5
@Kazragore Viniciusowi do kamery pokazywał.
1
Przypominam że ten pan jest znany z swoich odklejek:
"Arturo Vidal: Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie" ~ Powiedział to na dzień przed tym jak dostał w dupę 2-8.
1
@RosjaninBut Francuzi nic nie robią tylko srają do sekwany i rzucają samochodami w środku Paryża, już się rzygać chce jak się czyta o tym że Francuzi protestują 40 raz w miesiącu.
1
@PatrychoO B. Silva?
@Popitek12 Ciągle go wyśmiewa, więc pasuje do opisu.
0
@BorzyKrzys Bo to jest najgorsza Włoska drużyna może nawet w historii? Uwielbiam jak wy wszystko zrzucacie na trenera, tylko jak nasz przepłacony bajerant wszystko przegrywał to wtedy była wina piłkarzy. Spaletti był pierwszym który objął tą kadrę po odejściu takich piłkarzy jak m.in Bonucci, Chiellini, Veratti, Insigne, Immobile, a piłkarzy tacy jak Spinazzola, Chiesa, Berardi są bez formy,(Oczywiście brak powołania dla Locatelliego to błąd) Spaletti pracuje tu dopiero niecały rok. Odmłodził kadrę wprowadzając wielu nowych zawodników, a ty oczekujesz cudu? Wnioski z pracy Spalettiego będzie można wyciągnąć po mundialu ( O ile Włosi pojadą)