Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Olmo ale genialny strzał, dawać go do Barcy.
1
@Lordzi Portugalia
0
@mekston Havertz przynajmniej coś rozgrywa, on stoi.
0
@Bernard777 Weź leki proszę, albo dwa razy zastanów się zanim coś napiszesz.
1
@budel17 Pasowałby do Realu, czyli gówniana gra przez większość meczu i bramka.
0
Yamal pięknie!
I gdzie ten wasz Sraka?
0
@Arden Jesus Navas to faktycznie dziecko..
0
@Sysia11 Komentarz jest, teraz tylko czekać aż wejdzie z ławki i strzeli z główki w ostatniej minucie.
0
Carvajal nie zasługuję na to żeby grać za plecami Yamala.
2
@FcPortoFan1999 Nie brał udziału w akcji, nawet nie zasłonił Mamardashviliemu.
0
@Seledynowy Pedri dzisiaj prędzej w Dembele się bawi.
0
No i murowania początek
0
Ale ten Pedri człapie dzisiaj, De La Fuente powinien go zmienić.
0
@emeu Brazylia, Argentyna, Urugwaj
6
@Luciano99 30 sekund po tym jak napisała " Do boju Słowacja" Anglia strzeliła drugiego gola.
1
@TheNekro94 Jutro obejrzysz 1 strzał Francuzów na bramkę Belgów, 3 nieuznane gole Lukaku i karne po wyniku 0:0
0
@Bobo25 To nawet nie był rożny kretynie "xDddd"
0
@Bobo25 Lecz się proszę, bramka z dupy= bramka który wynika z błędu, lub nagle została strzelonia znikąd, a nie z dobrego rozegrania, najlepiej jakbyś zajebał tak soczyście w ściane, oraz tak uważam że bramka Ibry była z dupy, nagle znikąd zjebał Hart.
1
@Eric_Abidal_22 Był łokieć na drugą żółtą, sytuacja dosłownie identyczna do tej za która ten sam sędzia wlepił Lewemu żółtko w meczu z Austrią.
1
@Bobo25 Przewrotka to przeważnie jest bramka z dupy, co nie zmienia faktu że była piękna.
0
@Popitek12 Spokojnie Portugalia i tak nie dojdzie do półfinału, nie ma co się Hiszpanów bać!
1
@Lola120 jest jeszcze @FcPortoFan1999
Ale to chyba fanboy Bellinghama
0
@Gibbon_FCB Chyba na mikrofon
4
Szwajcaria ich i tak zniszczy
1
@ZiggyStardust Masz rację! Powinni płakać.
2
@FcPortoFan1999 Oby nie?? Obrzydliwy kraj, obrzydliwi kibice, obrzydliwi piłkarze z wyjebanym ego. ( A na dodatek obrzydliwe jedzenie)
0
@Dosq I co to zmienia? Bellingham równo konkuruję z męczennikiem o nagrodę najbardziej znienawidzonego piłkarza na LR.
3
@Faro Przecież on zawsze taki był, tylko wy dopiero zauważyliście to po transferze do Realu.
0
@LukaszFan Anglicy grają też na dużo gorszy zespół, nie ma co porównywać.
1
@PatrykBarca Kimmich za rok będzie kosztować równiutko 0, a Lobotka teraz to koło 30mln