Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani ja jadam na obiad, podwieczorek. Ale zupa też była :) Piątkowy obiad.
0
@mmaciass łomatko, raz na jakiś czas cośniej zdrowego raczej nikomu nie zaszkodzi ;)
0
@allien18 trochę zdrowsze tym razem :)
1
@Azi hehe w każdej chwili, jeszcze są ;)
0
@gumaz porcja to nie na raz ;) Ale kilka bez problemu zjem :)
5
Dzisiejszy obiadek :)
https://zapodaj.net/images/78e5f5028c78e.jpg
2
@AmigoBlancos tym razem ściągnę :)
0
@gumaz no trzy zawodniczki ze srebrem :)
3
HMS w Toruniu.
Wyniki sesji porannej:
Kopeć i Widowik w półfinale na 60 m
Bukowiecka w półfinale na 400m, Justyna Święty -Ersetic odpadła na 400m
Wielgosz w półfinale na 800 m, odpadła Jaguscik
Ostrowski i Wyderka w półfinale na 800m
Finał - Maria Żodzik - 5 w skoku wzwyż
0
@NeroTFP1 zwłaszcza, że startujemy u siebie.
Właśnie powiedzieli, że finał skoku wzwyż kobiet jest najmocniej obstawionym finałem na tej imprezie.
Natalia to myślę, że pewnik jeśli nie będzie żadnych poza sportowych problemów. Pia no zobaczymy. Co do Swobody to nie mam kompletnie pojęcia jak biega teraz.
0
@NeroTFP1 nie śledziłam przygotowań naszych więc nie wiem w jakiej formie są i na co nas stać ;)
1
@gumaz no ciężko się przestawić na Bukowiecka ;)
1
Dziś zaczynają się HMS w Królowej Sportu w Toruniu. Właśnie trawa sesja poranna.
Plan transmisji i starty Polaków:
https://zapodaj.net/images/b2713dadc44df.jpg
2
@FcPortoFan1999 Iga powinna go zwolnić jak i tą swoją Darię..
3
@norbi77 Yamal hehehe
1
@VegetaPolska czasem przyjmuje ;)
1
@FcPortoFan1999 wiem, ale nieładnie tak z nimi hehe ;)
0
@liberoFCB niby tak. Ale myślę, że Atletico na Ligę tak cisnąć nie będzie. Przycisneli na CdR i pewnie będą chcieli na LM. Nasz pech jest taki, że tam gdzie Atletico walczy to gramy z nimi ważne dwumecze. Oczywiście w lidze nam łatwo nie przepuści i fajnie by było gdyby z Realem powalczyli, ale znając Real to w takim meczu wygrają .. niestety.
0
Arda to z tymi Ukraińcami gra ... Nieładnie, bardzo nieładnie ..
1
Łomatko ale szansa była ...
1
@LeoMessiiBarcaPepa no ze swoim facetem się zdarzyło ;)
1
@Comentateiro hehe ciekawe ;)
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie .... Snapa mam i ze znajomymi jakieś tam zdjęcia wysyłamy sobie.
1
@bartekvisca rozumiem rozumiem :)
2
@Eklerek Eklerek ładne :)
0
@Frimpong to mnie bolą, a nie Ciebie ;)
1
Jakie macie tapety na telefonie? :)
Tapeta:
https://zapodaj.net/images/32c5b3b6f456b.jpg
Wygaszacz ekranu:
https://zapodaj.net/images/4de558d8f7a0c.jpg
5
@gumaz fajnie i pracowicie ;) Pare godzin grabienia ściółki. Ręce mi odpadną dziś ;)
4
Oo Gizela Jagielska Superbohaterką Wysokich Obcasów Wybiórczej ... Cóż jaka gazeta taka bohaterka ... :(
0
@OskP ładnie to wygląda i oby jak najdłużej trwało :)