Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 jak dla mnie najlepsze piwo ;)
1
@Dankho94isback ale Wybyo macie skojarzenia ;)
1
@Ku84fcb 7-2! I nic nie trzeba dodawać :)
6
Tak w ogóle to dziś mi się udało i trafiłam wszystkich strzelców: Bernal, Yamal, Rafa, Lewy i Fermin. Szkoda, że Lewy albo Rafa nie strzelili hat tricka. Ale ich stawałam na dublety, które weszły :)
1
@LAMC_10 od jutra :) Dziś jest powód do świętowania ;)
2
@Adran360 i jest najstarszym zawodnikiem który ustrzelił dublet w LM.
2
Można Raffaello pod to zwycięstwo zjeść :)
1
@BojanKriKicz najważniejsze to strzelić o jednego gola więcej od rywala ;) Jak to śp. Kazio Górski mówił ;)
0
@Hindus słownik ;)
3
Ktoś tutaj dziś biadolił, że odpadniemy? ;) Już w meczu z Sevilla było widać, że wracamy do formy!
Wtedy ktoś pisał mi, że Rafa jest słaby ... Heh
1
Nie będzie hat tricka i kolejnego kuponu wygranego ...
2
Lewy jeszcze jednego poproszę :) kuponik na hat tricka wejdzie :)
2
Dwóch najbardziej hejtowanych :)
1
@Vegeta88 a nie spalone? ;)
Pamiętam, pamiętam to z młodych lat :)
3
No dobra idziemy za ciosem i na 5-2. Stawiałam 4-1, ale takim 5-2 też nie pogardzę! Vamos!
3
Kochane Yamalatko ❤️
Super tą cieszynke z Rafa ma ❤️
0
Tylko strzelcie kurde.
0
Nie dadzą karnego. .
1
Spokojnie. Wróciłam. Wygramy!
Vamos Barca ❤️
0
@Jonyx a dziękuję ;)
2
@Kozinho. Mnie to się nie ma co obawiać haha :) Nie zagrażam ani tu, ani u Pedriego :) i @July_6_BcN nawet hat tricka pomogła mi zdobyć więc jest sztama :)
0
@Kozinho. Wiem, ale niektórych Niemców po prostu akceptuje! :)
0
@BulaKG a nigdy w życiu! Jako piłkarza uwielbiałam Xaviego, ale do trenerki chyba nie na smykałki. Flick odmienił Barcę: przede wszystkim odbudował Raphinhe i Lewego. Za jego kadencji znów miło się Barcę ogląda. Może w tym sezonie nie w każdym meczu, ale w zeszłym znów byli podziwiani :)
#teamHansi
0
@A4ron a ja lubię PL. Co prawda nie mam czasu oglądać za dużo, ale zdecydowanie wolę obejrzeć mecz np. Totki - Sunderland niż jakiś Betis -Girona. W LaLiga oglądam na ogół tylko Barcę. No w tym sezonie jeszcze Elche jak mam czas. Ale ta Liga mnie zbytnio nie jara. A w PL i doping jest lepszy i myślę, że gra między lepszymi drużynami też. I przede wszystkim jest więcej hitów.
2
@Jonyx proszę kawałek włosów :)
https://zapodaj.net/images/bc16e85dfef73.jpg
1
@Dankho94isback pewnie w dużych miastach to i bardziej się cenią :) Mój rekord to tylko 520!
0
@Bykunn mój rekord to 520 zł jak robiłam pasemka i botoks włosów. Teraz to pikuś ;)
3
Trzy godziny na fotelu, 280 zł mniej w portfelu, ale opłaciło się :) Jestem zadowolona, a to w przypadku wizyty u fryzjera najważniejsze :)
Widzę, że tutaj te hat tricki to ważna sprawa więc dziękuję wszystkim tym, którzy się do mojego przyczynili :) ❤️
0
@Szczygiel06 Rafa hat tricka dziś walnie :) Zobaczycie :)
1
@July_6_BcN aaa dziękuję bardzo :) Co prawda przeoczyłam to, ale dzięki Tobie mam ba pamiątkę pierwszego hat tricka :D