Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN bo mnie do tych hat trickow za bardzo zachęcicie ;) i będę głupoty wymyślać ;)
0
@July_6_BcN to ja bym pobiła ten debiut bo ja jeszcze wcześniej tutaj ;)
1
@Lanosss za dużo tutaj ludzi jest żebym fotkę wrzucała. Zresztą w profilowym mam ;)
0
@July_6_BcN a co ten status daje? ;) hehe
3
@July_6_BcN to muszę się starać bardziej ;) Dobrze, że tutaj nie o lajki chodzi :)
Ja hat trick i Rafa hat trick dziś :)
2
@July_6_BcN aaa to jakieś wyzwania tutaj tak hehe? ;)
To teraz się nie zapisze :( Pewnie zaraz spadną ;)
0
@July_6_BcN czemu? I czym? ;)
7
Pierwsza część za mną :) Jeszcze dwie godziny i moje włosy będą idealne :D
https://zapodaj.net/images/0f93322f581cc.jpg
1
@barcanawieki o tej godzinie na TVP 1 jest Akacjowa 38 :)
1
@Safrani u mnie tak :) To jest tak głupie, że nie da się tego oglądać.
Jak kolega wyżej napisał tam tylko trzeba wyglądać ...
3
Właśnie widziałam reklamę Hotelu Paradise (niestety moja koleżanka z pracy to ogląda) i laska mówi: "ja to chciałabym mieć dzieci, lubię dzieci, ale lubię ładne dzieci" ... No ludzie co za pustaki tam ...
0
@mrboom nie będę się tutaj pokazywać :) Napisze czy jestem zadowolona :)
3
@kundee w sklepach też już ozdoby czy czekoladki. Na Boże Narodzenie to w takim KiKu już we wrześniu są ozdoby.
0
@mrboom dobierze mi fryzjerka :)
0
@Eklerek a powiem Ci, że u niej mi się to podoba :) Ale sama bym nie miała odwagi tak sobie zrobić :)
1
@Ilka oo co najwyżej taką dobie grzywkę zrobię:
https://zapodaj.net/images/d85795abd38e3.jpg
0
@July_6_BcN kiedyś też nie chodziłam. Ale od paru lat już tak, choć teraz nie byłam od czerwca. Odrosty są duże, widzę ile mi włosy urosły, ale nie wyglądały źle więc odkładałam pójście. Irytuje mnie tylko zawsze to, że ze trzy godziny tam spędzę :)
0
@Kinginiesta i tego Wam zazdroszczę :)
0
@Jakchcesz nie :)
1
@Kgorecki2500 nie ma szans. Z długości to tylko podcięcie ;)
2
Na 11 idę do fryzjera, a jeszcze nie wiem co chcę ;) Wiem tylko, że pasemka. Ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad grzywką. Jednak to dość poważna decyzja, bo jak się nią znudze, albo mi się nie spodoba to będę się musiała z nią męczyć dłuższy czas. No ale coś bym zmieniła ;)
Tutejsze dziewczyny mnie pewnie zrozumieją :)
0
@AneVars to jest stwierdzenie czy pytanie?
1
@draxidox nie rozumiem jej i nie wiem za jakie grono Polek się wypowiada.
Wystarczy popatrzeć na Męczennika odrazu murzynka się odechciewa ..
0
@Kozinho. Jestem jestem :)
0
@AmigoBlancos cash to połowa. Też bym się Bayernu tutaj bała ;)
1
Dobrze, kupon chociaż wszedł :)
0
@FcPortoFan1999 wiem wiem :) A dla mnie nie w czwartek :)
0
@FcPortoFan1999 jutro proszę Pana :)
0
Niech już ten Real wygra to chociaż kupon mi wejdzie. Już i tak City nie ma szans ..
0
@FcPortoFan1999 prawdziwe granie to jutro się zaczyna :)