0

@FcPortoFan1999 prawdziwe granie to jutro się zaczyna :)

1

@Kozinho. O właśnie :)
Ułożymy sobie Camp Nou
https://zapodaj.net/images/8899a702c107a.jpg

2

I po co ja to oglądam? Strata czasu i nerwów ...

0

Vinicius hahahaha

1

@Dankho94isback byłam z 5 razy w całym swoim życiu.
Musimy to docenić, że kolega woli przebywać z nami niż ze swoimi :)
Poza tym z tego co widzę to kibice innych klubów też tutaj są :) Musi być u nas fajnie ❤️

0

@Dankho94isback ale Ty to lubisz @AmigoBlancos :)

0

@DonCarletto może jest jakaś szansa :)

0

A co to się z Kurtula stało?

0

@Messiah10 na wygraną 7, a na awans na sts nawet nie widzę

0

@626 niestety tak ..

0

@Traba727 ogólnie mówię o tym meczu. Mieli szanse swoje. Nie mieli wideo weryfikacji, jedna akcja i gol. Jak mówiłam wcześniej City będzie atakować, a Real strzeli

1

Ale pech City ... Real to w czepku urodzony w LM jest!

1

1-0 dla Realu .. po zawodach

1

Vinicius to wszędzie widzi karnego ... I żeby go nie było czasem ;)

0

@mekston no niestety ;)

4

Początek wygląda obiecująco. Pewnie tak będzie do pierwszej kontry

1

@allien18 już zjadłam ... :)

0

@Gitarkafcb też tak myślę, ale dopóki piłka w grze będę wierzyć :)

3

Sporting pokazał jak się straty odrabia! City do boju!

3

Fajne bobasy :)
Może za 20 lat znów będzie biegał Raphinha z Yamalem? :)

https://zapodaj.net/images/1b635d017a84a.jpg

0

@gumaz no prawie wszystkie są dobre ;) Ale pieczone żeberka i Namysłów palce lizać :)

0

@July_6_BcN ja akurat kebabowych nie ;) Nie lubię kebaba ;)

1

@Vegeta88 no chyba że tak :) No i jeśli stać Was na Panią sprzątająca no to czemu nie :) Zawsze dodatkowy czas dla Was :)

4

@gumaz jakby była kasa to tak. Impreza by się zwróciła ;) Laysy lubię ale najlepsze chipsy to:
https://zapodaj.net/images/d31d4479e660d.jpg

0

@Vegeta88 to po co Wam Pani do sprzątania jak druga połówka dała radę? :)

0

@lajcior dziękuję :) Praca git.

1

@mrboom przyjmuje kupny na Barcelonę :)

0

@Azi hehe to witaj w klubie luzaków w pracy :)

1

@AmigoBlancos swego czasu zakochałam się w tej jej sukience :)
No i przestałam mieć jeden kompleks ;)

8

Smacznej kawusi i miłego popołudnia ❤️
https://zapodaj.net/images/35bbfd77c7f53.jpg

Tak się pracuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?