Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn nooo :) Widzę że też Tomaszowianin :) Jednak ten świat jest mały :)
2
Kolejna imprezka w moim mieście w Arenie Lodowej :)
Zawsze lubiłam łyżwiarstwo szybkie, ale w tym sezonie zajarałam się nim jeszcze bardziej :)
No i będzie Władek :)
https://zapodaj.net/images/e9a7f3874704b.jpg
0
@Chimera nie umiem tańczyć ;)
1
@gumaz nie. Dziś miasto :) Ale trzeba iść pobiegać :)
24
Zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech Wam baby nago tańczą :)
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn życzy Ilka :) ❤️
I zwycięstwa dziś Barcy :)
https://zapodaj.net/images/c5f7132993847.jpg
2
@mr Barca czytam książkę na dobranoc :)
2
@MirusAmisz wątpię żeby Yamal dorównał Messiemu. Może się zbliży ale myślę, że jego mental i to wszystko co dzieje się wokoło niego nie pozwoli mu przebić Messiego.
1
@FcPortoFan1999 marne pocieszenie jeśli byśmy jednak spadli :(
2
@Safrani ciężko u mnie o spokój jeśli chodzi o obecny Widzew ;)
1
@Safrani i znów Widzew przedostatni :( ... Ciężki czas przed nami ...
1
@Dankho94isback nastolatką byłam :) Najpierw (w 96) zaczęłam Widzewowi kibicować i to całkowicie przez przypadek choć ja twierdzę, że tak musiało być :) Barcy w 1997 ale dlaczego to nie wiem. Przyznam, że przez miesiąc byłam za Białymi (wstydnis), ale coś mi u nich nie pasowało i przerzuciłam się na Barcę :) i uważam, że to była najlepsza decyzja :) W Anglii MU, a w Italii Juve. Ale najbardziej Widzew i Barca
1
@Dankho94isback ja się nie dziwię, że na piłkarskich czy sportowych forach ludzie swoich zdjęć nie dają. Zresztą z drugiej strony i po co ;)
A dziękuję :) no ten przywilej mam, że nie wyglądam na swój wiek :)
0
@Dankho94isback tak swoje ;)
Inni się może wstydzą czy boją pokazywać swoje zdjęcie. A mi to w sumie loto;)
1
@FcPortoFan1999 patrząc na naszą Eklape to wszystko jest możliwe. Nawet jeszcze Puchary dla Legii czy Widzewa :)
0
@Dankho94isback z tym drugim się bardziej zgodzę ;) Będąc młodym wszystko jest łatwiejsze ;)
0
@Dankho94isback a o to chodzi. Pewnie łatwiej ale to zależy od drugiej strony i dolegliwości. Myślę, że dla niektórych nie ma to większego znaczenia :)
1
@JimMorrisonFCB nie tylko Ciebie. Aczkolwiek po zimie na wiosnę to jest co robić :)
0
@Dankho94isback chore?? Znaczy na co??
1
@JimMorrisonFCB widzę, że tutaj dużo osób z działkami czy ogródkami :)
No to jutro będziesz miał ten sam ból. Ale przyznam, że grabienie jest fajne, bardzo uspokaja :)
1
@AmigoBlancos niestety mam przeczucie, że znów Wam się uda przejść City... Obym tym razem źle czuła :)
1
@Safrani aaa no chyba że tak :) Ja nie mam do nich żadnej sympatii ani antypatii. Taki neutralny klub dla mnie.
1
@Safrani wolę ich niż Raków ;)
Oby dziś pyknęli Arkę.
3
@Safrani
1. Jaga
2. Lech
3. Zagłębie
4. Wisła Płock
Spadek: Nieciecza, Arka i życzeniowo Legia :)
2
@MessiForeverTheBest u mnie i tak uderzy. Już mnie ręce bolą. Nie przyzwyczajone do takich ruchów więc będę cierpieć ;)
1
@Safrani to łączę się w bólu :)
ble nie lubię soku pomidorowego ;) Będę musiała przecierpieć.
3
Grabienie ściółki lepsze od siłowni ;) Ale jutro będę umierać z bólu rąk ;)
1
@July_6_BcN to tym bardziej brawo :) Mnie w zasadzie szkoła to podstawa nauczyła, reszta to wiadomo z przepisów :) Ale wolę robić jakieś bardziej wymyślne dania niż zwykle takie codzienne ;)
1
@July_6_BcN skończyłam gastronomik :) Ale wolę piec ciasta niż gotować.
2
@Safrani nie przepadam za brukselką ;)
0
@Antimadridista_WR rozumiem Lewandowski, jeszcze zrozumiem Raphinha, ale Pedri???
Chyba jednak Xavi jest jednym z tych wyśmienitych piłkarzy, którzy do trenerki się nie nadają ...