1

@Safrani miałam nadzieję, że to z poprzedniej wizyty. A jednak znów to zrobili ... Bydło, a nie kibice.

2

@gumaz a dziękuję :) z chęcią bym zrobiła, ale w pracy muszę siedzieć :)

1

Naszym klubem RTS! :)
Brawo Widzew - piękne przełamanie :)
Widzew wygrywa, kupon wchodzi :)

0

Hej Widzew gol!

2

@Safrani no i jak najbardziej prawidłowo. W sumie polski klub to polski klub. Mimo, że w Łodzi nie mieszam to i tak zdecydowanie łatwiej jest na Widzew pojechać niż Barcę :)

1

@Safrani widzę, że trochę nas jest tutaj :) Fajnie :) Najpierw był Widzew, potem Barca :)

1

@FcPortoFan1999 ciężkiego ale kiedyś musimy zacząć wygrywać. Wiadomo, że jeszcze dziś nie zobaczymy ręki Vuko, ale może zmiana i odpowiedni skład coś ruszą:)

2

@Safrani na urodziny Bońka nie awansowali. Może dziś dla Smolarka wygrają :) byłoby pięknie

5

@gumaz ja żałuję, że będąc nastolatką nie miałam pociągu do wojska. Dziś już za późno choć zastanawiałam się czy nie iść na te 28 dni.

1

@AmigoBlancos zdrówka życzę :) i nie przejmuj się tutaj komentarzami w Twoim kierunku. Olać i tyle.

0

@misterio ale na nas się mogą spiąć ;)

0

@Ilka jak zwykle w złym momencie pisałam ... Ale farciarze ...

0

Ewentualna strata punktów będzie dobra. Jutro gramy z Bilbao gdzie łatwo nie będzie więc w razie wpadki jeszcze coś zostanie :)

1

Braknie gola niestety :(
Ale i tak brawa za walkę do końca!

3

Jak w pierwszej połowie strzelimy dwa gole i nie stracimy żadnego to sprawa awansu jest otwarta i realna.
Vamos!

I oczywiście na awans postawione, żeby nie było, że aż tak nie wierzę ;)

0

@MessiForeverTheBest spoko :) hehe

1

@macio_944 spokojnie na flashscore będzie ustawiona Barca :)

2

Dziś oglądam Widzewek.
W awans Barcy słabo wierzę choć gdzieś tam mam nadzieję ale trzeba wesprzeć Widzew :)

0

Za chwilę mecz Słowacja - Finlandia o brązowy medal na Igrzyskach :)
Kto wygra? :)
Mam nadzieję, że Słowacy :)

3

Jeszcze tylko 20 minut meczu i jeden gol dla Realu :)

0

I pozamiatane ...

0

Ooo ten cały śmieszny Gala mnie na X zablokował ;)

0

No i pięknie :)

0

Karniaczek? :)
Tylko strzelta

2

Mam nadzieję, że dziś Osasunka zatrzyma Realek i jutro wrócimy na fotel lidera :)

43

Zakończ już dupku ten mecz bo jeszcze przypadkiem Vallecano strzeli i będzie trzeba kolejne 10 minut grać

2

Gramy do karnego hahahaha

1

No to czekamy na karnego wydrukowanego :)!

0

Mamy wszystko w swoich nogach i gramy taką padake! Do tego bramkarz gra mecz życia ...

1

@tbas wow to może w drugiej połowie będzie druga i ta która zamieni się w bramkę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?