Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 no dziwi. Choć jak gra 1 z ostatnią to czasem bywają sensacje, ale to raczej na boisku tej ostatniej. No ale my nie jesteśmy pierwsi :) więc tu musimy wygrać!
0
Nie oglądam meczu, bo z roboty wracam. Serio my nie możemy strzelić bramki ostatniej drużynie w tabeli? ...
0
@Mateonvious ok ;) dzięki
1
@Derpowsky Real z tymi lepszymi punktów nie traci, dlatego tutaj nie brałam pod uwagę ich straty ..
0
@directedbyfcb to chociaż tyle dobrego ;)
0
Nie oglądam Realu dlatego pytam: czy ten karny był?
0
Kochany Ferminek
0
O ile z Sociedad graliśmy świetnie tak tutaj jest tragedia ... Nie wiem czy to ten mróz tak im przeszkadza. Mam nadzieję, że jednak wygramy .. trzeba powalczyć o 8
7
Ojrzabal czy jak mu tam trzy razy się pokłada ze skurczami a sędzia kończy mecz równo z 99 minuta
1
Ja pierdziele hahaha haki pech
0
Dziś nie wygramy tego meczu. Obawiam się, że nawet nie zremisujemy ... Niestety. Realowce mogą się cieszyć!
2
Spalony będzie. Nawet jak nie będzie
0
Ale nas skubneli na tego spalonego!!!
0
A pokazali tego spalonego przy naszym drugim golu?
0
Tu nawet spalonego nie będą rozpatrywać
0
Jak zawsze cuda się tym Sociedad wyprawiają hahaha
0
Strzeliły ciołki .. .. jak zawsze fartem :/
2
Albacete wytrzymajcie :)
0
@barcelonaLM dziś też był sprzyjający rywal, a jednak nawet goją straciliśmy :)
2
Wymęczyli my :)
Żul z Rashem dają nam trzy punkty :)
2
To jest chore ;) jedną kuźwa akcja!!!
1
@graco14 mogłoby być tak być wreszcie :)
0
Jaki dziś wynik typujecie? :)
Ja optymistyczny 4-1 :)
1
No jaki piękny wieczór :)
1
Nie patrzę ale wytrzymaj Celta :)
5
Brawo Lando :)
https://zapodaj.net/images/6343b05feb5bd.jpg
0
@AmigoBlancos ja mam na hat tricka. Ale jak ja gram to nie strzeli tyle ;)
I mam łamaka 1/2
0
@CurryTheGoat30 nie utrzyma niestety. Zaraz będzie 2-1, a potem pewnie i 3.
Choć chciałabym się mylić..
0
@turhiay dziś nikomu nic nie wychodzi, a podobno Chelsea osłabiona ...
0
Ale lanie będzie ...
I ciężka sytuacja w tabeli