0

@Kitek1640 no dziwi. Choć jak gra 1 z ostatnią to czasem bywają sensacje, ale to raczej na boisku tej ostatniej. No ale my nie jesteśmy pierwsi :) więc tu musimy wygrać!

0

Nie oglądam meczu, bo z roboty wracam. Serio my nie możemy strzelić bramki ostatniej drużynie w tabeli? ...

0

@Mateonvious ok ;) dzięki

1

@Derpowsky Real z tymi lepszymi punktów nie traci, dlatego tutaj nie brałam pod uwagę ich straty ..

0

@directedbyfcb to chociaż tyle dobrego ;)

0

Nie oglądam Realu dlatego pytam: czy ten karny był?

0

Kochany Ferminek

0

O ile z Sociedad graliśmy świetnie tak tutaj jest tragedia ... Nie wiem czy to ten mróz tak im przeszkadza. Mam nadzieję, że jednak wygramy .. trzeba powalczyć o 8

7

Ojrzabal czy jak mu tam trzy razy się pokłada ze skurczami a sędzia kończy mecz równo z 99 minuta

1

Ja pierdziele hahaha haki pech

0

Dziś nie wygramy tego meczu. Obawiam się, że nawet nie zremisujemy ... Niestety. Realowce mogą się cieszyć!

2

Spalony będzie. Nawet jak nie będzie

0

Ale nas skubneli na tego spalonego!!!

0

A pokazali tego spalonego przy naszym drugim golu?

0

Tu nawet spalonego nie będą rozpatrywać

0

Jak zawsze cuda się tym Sociedad wyprawiają hahaha

0

Strzeliły ciołki .. .. jak zawsze fartem :/

2

Albacete wytrzymajcie :)

0

@barcelonaLM dziś też był sprzyjający rywal, a jednak nawet goją straciliśmy :)

2

Wymęczyli my :)
Żul z Rashem dają nam trzy punkty :)

2

To jest chore ;) jedną kuźwa akcja!!!

1

@graco14 mogłoby być tak być wreszcie :)

0

Jaki dziś wynik typujecie? :)
Ja optymistyczny 4-1 :)

1

No jaki piękny wieczór :)

1

Nie patrzę ale wytrzymaj Celta :)

5

0

@AmigoBlancos ja mam na hat tricka. Ale jak ja gram to nie strzeli tyle ;)
I mam łamaka 1/2

0

@CurryTheGoat30 nie utrzyma niestety. Zaraz będzie 2-1, a potem pewnie i 3.

Choć chciałabym się mylić..

0

@turhiay dziś nikomu nic nie wychodzi, a podobno Chelsea osłabiona ...

0

Ale lanie będzie ...
I ciężka sytuacja w tabeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?