0

@Who_you_mam w takim tempie Ferran ma szansę w 38 kolejkach ligowych wyrobić liczby porównywalne z tym jakie liczy robi Pedri.... w jednej połowie meczu

0

@norbi77 to Raphinia źle przyjmowal

0

@norbi77 a co nie tak zrobił Lewy?

0

@bart_azz Ty... Ale do Raphinia był, a nie Lewy ;)

2

Ale piłeczka od Pedriego. Poezja.

Dbaj o niego @July_6_BcN

1

@Xxxbarca4ever czekaj, jeszcze nie było karnego z kapelusza

6

Lewandowski metryki nie oszuka. Jest wolniejszy, częściej ma dołki formy, zdarzają się błędy techniczne i mecze w których przechodzi obok gry.... nie zmienia to faktu, że nadal jest jakieś 20 razy lepszy od Ferrana

0

@Krystiansigma2734 ciężko życzyć Ci zdrowia w takich okolicznościach

0

@Colon taktyczny, później tu wrócę jak będę mógł posłuchać

0

@michal26 zapowiedź filmiku widziałem :)

2

@FCB_dimiC odważnie jak na to, że nawet nie było jeszcze kwalifikacji do pierwszego wyścigu, a Ferrari słynie z tego, że nawet najlepszy wyścig potrafi zepsuć Grande Strategią

0

@Sulimo pieniądze dostanie, ale weto ubije spora część która miały dostać policja, straż graniczna

0

@michal26 tak, to jest nielegalne i absolutnie głupie na każdej płaszczyźnie ekonomicznej. Choćby się obsrali na miętowy to oprocentowanie i tak wyjdzie znacznie większe niż 3%, a do tego będzie to nielegalne. To nic innego niż papka dla wyborców pis i podkładka pod weto.
Co ciekawe jeszcze nie słyszałem dr ekonomii, Sławomira który ma piękne pole do popisu i zbombardowanie tego abstrakcyjnego pomysłu. Nooo, chyba że włazenie w dupe Nawrockiemu jest wazniejsze? Ale nieee

0

@gaucho104 KPO było bezpośrednio powiązane z praworządnością. SAFE nie jest. Nie będzie zatem "tak samo" i przestańcie powielać bzdury. Powtarzam po raz enty... w SAFE kamienie milowe oznaczają celowe wydawanie pieniędzy. W KPO jednym z kamieni milowych jest praworządnośc.

A o tym co Tusk zrobił, że Unia uznała to wystarczające kroki nawet nie chce mi się pisać, bo i tak nie dotrze. Tutaj wpisy Berkowicza i Zajaczkowskiej usrane od początku do końca manipulacją mają większą moc niż łatwe do sprawdzenia fakty.

0

@Rifek nie chce, żeby zostało to potraktowane, że się wyśmiewam z wiary, bo absolutnie tak nie jest... jest wierzący, niech się modli, nie przeszkadza mu wiara w Boga z bombardowaniem cywilów w Iranie? - spoko, jego sprawa.... Ale upublicznianie tego na social media, jest żenujące dla mnie. Teatrzyk i to marny

2

@Rifek powiedz proszę, że to fejk...

0

@RozowaPantera teraz terrorysta z Rosario jest współodpowiedzialny porwania Maduro i ataku na Iran :p

3

@sebasarna jak tak czytam, to stwierdzam, że mam spokojne życie nie posiadając Instagrama. Nie zaobserwuje mnie Pedri, moja była, Twoja była, opieka społeczna czy zakład pogrzebowy

2

@urbipl czy Pan Komisarz Piotr Serafin podał jakaś podstawę prawną? To, że politycy gadają różne rzeczy to raczej rzecz wiadoma nie od dziś. Ten pieprzy, że "pieniądze za praworządnośc", Zajaczkowska pieprzy bzdety o Ukraincach, a w SAFE dalej takiego zapisu nie ma.

Fakty są takie, że Węgry nie rozliczyły poprzednich środków i nie przedłożyły rzetelnego planu wydawania pieniędzy z SAFE. To też możecie łatwo sprawdzić, a nie rzucać wypowiedziami polityków, bo tymi to można zonglowac dowoli...
Np. Komisarz poprzedniej kadencji opowiadał jaki to genialny jest Zielony Ład, a potem mówił, że to nie on. Też Komisarz i taka sama wiarygodność.

4

@urbipl no widzę.... Węgry nie rozliczyły wcześniej otrzymanych pieniędzy, dodatkowo teraz zrobili plan typu "dajcie kasę, a my ją na coś może wydamy", więc zgody jeszcze nie mają. Chyba proste?

Jeżeli Ty byś inwestował w jakieś biznesy i przyszedły do Ciebie gość, który wziął pieniądze na postawienie sklepu, który ma przynosić pieniądze, a tymczasem sklepu nie ma, Ty kasę dałeś, mówisz "poproszę rozliczenie na co zostały wydane pieniadze", a on do Ciebie "kierowniku złoty, spokojnie, wszystko jest dobrze", to jesteś zadowolony, czy nie?
I teraz ten gość przychodzi do Ciebie jeszcze raz po pieniądze i przedstawia plan taki, że ciul wie na co tą kasę chce wydać i kto będzie za to odpowiedzialny, to dajesz mu tą kasę czy mówisz "najpierw rozlicz to co dostałeś wcześniej i popraw ten plan, żebym wiedział na co chcesz wydać moje pieniadze"?

Prościej się już nie da....

4

@urbipl Węgry nie mają blokowanych pieniędzy z SAFE. Ich plan nie został jeszcze zatwierdzony przez Komisję Europejską, ponieważ zrobili go zbyt ogólnie i daje duże ryzyko korupcji. Plan ma zostać uscislony i pieniądze dostaną.

Poza tym Węgry maja ogromne problemy z rozliczeniem wcześniejszych funduszy, i również z tego względu KE jeszcze nie zatwierdziła ich planu.

8

@urbipl Wy weźcie to przeczytajcie, a nie pieprzycie to co Wam Zajaczkowska w social mediach powie....

Nie ma tam słowa o uzależnieniu tych środków od praworządności. Środki maja być wydawane celowo, zgodnie z tym co zostało zadeklarowane.

Przeczytałem ustawę o SAFE i unijny plan w całości

Kamienie milowe oznaczają kolejne etapy wydawania pieniędzy zgodnie z zadeklarowanym planem. Chodzi o to, żeby nie wydać tego kuzwa na 800+ lub coś innego.

9

@blaugrana900 ciekaw jestem podstawy Twojej "wiedzy"

3

@CLS63AMG zgodziłbym się z Tobą gdyby w Polsce była bardziej stabilna waluta, czyli EURO. W tej chwili sprzedaż części rezerw, tym bardziej w obliczu dwóch wojen w które umoczone są największe mocarstwa jest zbyt ryzykowne.

1

@gaucho104 ja przeczytałem całą Ustawę o SAFE oraz Unijny plan i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że Ty się z tym niezaznajomiles. Prawdopodobnie naogladales się rolek i postów Pani Zajączkowskiej albo kogoś podobnego.

Nie w SAFE absolutnie nic o uzależnienie wypłacania środków od praworządności. Jest tylko o celowości inwestycji, czyli musimy to wydawać dokładnie tak jak zadeklarowaliśmy, a zadeklarowaliśmy tak, że niemal wszystko zostaje w Polsce.

1

@urbipl problem jest taki, że oni sami do końca go nie znają i nie przedstawia publicznie. Tu chodzi tylko o zrobienie wody z mózgu swoim wyborcom. NBP nie ma takich pieniędzy i mieć nie bedzie. Ma rezerwy i może próbować coś kręcić o obligacjach, które choćby nie wiem jak się starali nie będą korzystniejsze niż to co jest w SAFE.
@addept w sumie ładnie opisal jaka popularnością cieszą się nasze obligacje, a gdy skupią je SSP to dopiero będzie katastrofa

1

@urbipl właśnie mi uświadomiłeś jakim cudem PiS tyle czasu utrzymywał władze.... skoro społeczeństwo tak bardzo nie kuma podstaw funkcjonowania Państwa i gospodarki to juz się nie dziwię.

Pomyśl PKN i Glapińskiego jest abstrakcyjny, ale skoro udało się ludziom wmówić, że PiS obniżył podatki to wmówili i to...

0

@AmigoBlancos na szczęście można śmiało pisać prawdę, że Real Madryt jest ohydnym klubem z reżimową telewizją.

13

@Jakchcesz zabrakło tylko na końcu "nawet mi Was nie żal, frajerzy" xD

2

@zTx niesamowite jest to, że ludzie nie kumają podstaw funkcjonowania Państwa. NBP nie może finansować budżetu Państwa. Koniec, kropka. Co więcej, NBP nie ma takich pieniędzy. Ma rezerwy w złocie, które mogłoby sprzedać po cenie rynkowej USA, ale i tak tych pieniędzy nie może przekazać do budżetu Państwa. I teraz pomyśl, sorzedawac złoto, w czasach gdy złoto idzie tylko w górę, w czasach wojen gdzie to złoto w ciągu kilku lat może podwoić wartość. Gdzie to 0%?

Jeszcze słyszałem, że mają pomysł wypuścić obligacje gwarantowane przez NBP 0%.... to już w ogóle pomysł dostosowany do poziomu wyborców pis. Kto kupi obligacje oprocentowane 0%? Ty? A może Morawiecki?
Obligacje muszą być oprocentowane, żeby ktoś ke kupił, a jak będą oprocentowane to kto będzie spłacał odestki? I znowu, gdzie to 0%?

Pis kręci, kręci i się tak zamotali żeby tylko nie klepnąć tego SAFE, że już naprawdę do absurdów doszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?