1

Proszę Państwa, ale popatrzmy na taki Real Madryt boskiego Alvaro Arbeloi...

10

Ten Gol bramkarza w doliczonym czasie to była taka truskawka na torcie tego wieczoru

2

A może by się tak na urlop do Lizbony wybrać... fajne miejsce się wydaje

2

Tylko Jezus potrzebował mniej czasu niż Arbeloa.... czy jakoś tak

0

@michal26 albo jestem ślepy, albo na początku wyświetlała się minuta

1

4 gole, var, a ten minute dolicza.... wtf?

3

LaRambla w pigułce. Lewy oddal karnego, a tu już że spadł w hierarchii. Ma Rapha pierwszego gola w tej edycji i zajebiscie

0

@Azi jak co zawinił? Wystawia nogę w kierunku Lewego. Gdyby tego ruchu nie zrobił, to wtedy nie było by mowy o karnym

0

Lewy podniósł ręce zanim wpadła do bramki xD
Wiedział, że wpadnie

4

Bardzo fajnie Terlikowski tu opisuje ostatnią wymianę zdań pomiedzy Sikorskim a Muskiem

https://wiadomosci.wp.pl/twitterowa-dyplomacja-i-powazne-pytania-wicepremiera-sikorskiego-opinia-7248314371086656a

Dość dokładnie oddaje to mój pogląd na ten temat. Musk to po prostu arogancki, zakłamany dupek, dlatego szybko się z Trumpem pożarli, bo.... trafił swój na swego

3

@Jakchcesz ciekawe czy @Aragorn33 jest szczęśliwy

0

@Pedri16Future rok temu to tu piali z zachwytu nad Trumpem

9

@Lukas82 pozdrów ekipę Republiki jutro w pracy.

To co napisałeś nie ma żadnego związku z rzeczywistością, więc zakładam, że stamtąd przyszedłeś

0

@pluszek żarty żartami, ale póki co zachował się jak trzeba. Nie zasłania się immunitetem, tylko powiedział, że jak Policja stwierdzi wykroczenie to on podda się karze. Zobaczymy co z tym zrobi Policja

1

@Lionel_Messi10 zdrówka i 100 lat.
Też chciałbym mieć znów 29 lat :D

1

@FcPortoFan1999 dziękować

0

@michal26 gdzie to transmitują

0

@BialyKolorDoDupy gratki. Wielu pozytywnych emocji życzę. Zazdroszczę, bo widać że z Twojego postu aż wylewa się szczęście i emocje

2

@kuz ale jak to... przecież Berkowicz w social mediach pisał coś innego xD

1

@Danny Gaucho i tak naprawdę Robert lekko się przyciął z karnymi dopiero ostatnio kiedy mniej gra

3

@Kgorecki2500 oto słowo Szymka

19

Doprawdy zabawne. Do Zelenskiego Prezydent ma odwagę mówić "okaz wdzięcznośc" mimo, że tam giną ukraińscy żołnierze również w naszym interesie. Kiedy Trump nie okazuje wdzięczności, a wręcz daje szmatą w pysk naszym żołnierzom i elitarnym jednostkom wojskowym, to Prezydent broni Trumpa i jeszcze rzuca się na naszych parlamentarzystów. Na zawołanie "Czołem Żołnierze" powinna Tobie odpowiedzieć cisza. Naprawdę wstyd

3

W końcu jakiś faul na Lewym gwizdnął. Przed chwilą identycznie go trzymał i czysto

4

@draxidox zabawne, a ostatnio coś mi zarzucałeś że nie odpowiadam.... zresztą fałszywie,bo tego też nigdy nie sprawdziłeś

4

@Kapitan hawk jak dorzuci Nawrockiemu jeszcze kuchnie z łazienką to jest szansa, że w zamian za opiekę to weźmie. I w sumie mógłby tego Trumpa oddać do DPS

1

@Kgorecki2500 ewidentnie przechodzisz jakąś rewolucję pogladową....
Ale bardzo pozytywną

0

@NeroTFP1 ciekawe jakby wyglądały dzieci Lewego i Laporty....
:D

1

@Karol145 mam kompletnie inne zdanie na ten temat. Kiedyś bardzo dużo bywałem w urzędach, a mój były szef przez kilka lat wykonywał usługi dla urzędu i siedział tam tak jakby na pół etatu. Mam koleżankę, która pracuje od ponad 20 lat w urzędzie i wnioski z tych opowieści mam zupełnie inne niż Ty.


14

@Lisek idz z tym telewizji. Mówię serio. W moment będzie decyzja i przeprosiny. Urzędnikom się naprawdę popierdzielilo w głowie, a od Covidu to już w ogóle. My mamy z kolei niezłe przeboje z Urzędem Skarbowym i sprawa też trafi do sądu

0

@Stinger_ a ja strzeliłem w Ekstraklasie tyle samo goli co Leo Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?