Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proszę Państwa, ale popatrzmy na taki Real Madryt boskiego Alvaro Arbeloi...
10
Ten Gol bramkarza w doliczonym czasie to była taka truskawka na torcie tego wieczoru
2
A może by się tak na urlop do Lizbony wybrać... fajne miejsce się wydaje
2
Tylko Jezus potrzebował mniej czasu niż Arbeloa.... czy jakoś tak
0
@michal26 albo jestem ślepy, albo na początku wyświetlała się minuta
1
4 gole, var, a ten minute dolicza.... wtf?
3
LaRambla w pigułce. Lewy oddal karnego, a tu już że spadł w hierarchii. Ma Rapha pierwszego gola w tej edycji i zajebiscie
0
@Azi jak co zawinił? Wystawia nogę w kierunku Lewego. Gdyby tego ruchu nie zrobił, to wtedy nie było by mowy o karnym
0
Lewy podniósł ręce zanim wpadła do bramki xD
Wiedział, że wpadnie
4
Bardzo fajnie Terlikowski tu opisuje ostatnią wymianę zdań pomiedzy Sikorskim a Muskiem
https://wiadomosci.wp.pl/twitterowa-dyplomacja-i-powazne-pytania-wicepremiera-sikorskiego-opinia-7248314371086656a
Dość dokładnie oddaje to mój pogląd na ten temat. Musk to po prostu arogancki, zakłamany dupek, dlatego szybko się z Trumpem pożarli, bo.... trafił swój na swego
3
@Jakchcesz ciekawe czy @Aragorn33 jest szczęśliwy
0
@Pedri16Future rok temu to tu piali z zachwytu nad Trumpem
9
@Lukas82 pozdrów ekipę Republiki jutro w pracy.
To co napisałeś nie ma żadnego związku z rzeczywistością, więc zakładam, że stamtąd przyszedłeś
0
@pluszek żarty żartami, ale póki co zachował się jak trzeba. Nie zasłania się immunitetem, tylko powiedział, że jak Policja stwierdzi wykroczenie to on podda się karze. Zobaczymy co z tym zrobi Policja
1
@Lionel_Messi10 zdrówka i 100 lat.
Też chciałbym mieć znów 29 lat :D
1
@FcPortoFan1999 dziękować
0
@michal26 gdzie to transmitują
0
@BialyKolorDoDupy gratki. Wielu pozytywnych emocji życzę. Zazdroszczę, bo widać że z Twojego postu aż wylewa się szczęście i emocje
2
@kuz ale jak to... przecież Berkowicz w social mediach pisał coś innego xD
1
@Danny Gaucho i tak naprawdę Robert lekko się przyciął z karnymi dopiero ostatnio kiedy mniej gra
3
@Kgorecki2500 oto słowo Szymka
19
Doprawdy zabawne. Do Zelenskiego Prezydent ma odwagę mówić "okaz wdzięcznośc" mimo, że tam giną ukraińscy żołnierze również w naszym interesie. Kiedy Trump nie okazuje wdzięczności, a wręcz daje szmatą w pysk naszym żołnierzom i elitarnym jednostkom wojskowym, to Prezydent broni Trumpa i jeszcze rzuca się na naszych parlamentarzystów. Na zawołanie "Czołem Żołnierze" powinna Tobie odpowiedzieć cisza. Naprawdę wstyd
3
W końcu jakiś faul na Lewym gwizdnął. Przed chwilą identycznie go trzymał i czysto
4
@draxidox zabawne, a ostatnio coś mi zarzucałeś że nie odpowiadam.... zresztą fałszywie,bo tego też nigdy nie sprawdziłeś
4
@Kapitan hawk jak dorzuci Nawrockiemu jeszcze kuchnie z łazienką to jest szansa, że w zamian za opiekę to weźmie. I w sumie mógłby tego Trumpa oddać do DPS
1
@Kgorecki2500 ewidentnie przechodzisz jakąś rewolucję pogladową....
Ale bardzo pozytywną
0
@NeroTFP1 ciekawe jakby wyglądały dzieci Lewego i Laporty....
:D
1
@Karol145 mam kompletnie inne zdanie na ten temat. Kiedyś bardzo dużo bywałem w urzędach, a mój były szef przez kilka lat wykonywał usługi dla urzędu i siedział tam tak jakby na pół etatu. Mam koleżankę, która pracuje od ponad 20 lat w urzędzie i wnioski z tych opowieści mam zupełnie inne niż Ty.
14
@Lisek idz z tym telewizji. Mówię serio. W moment będzie decyzja i przeprosiny. Urzędnikom się naprawdę popierdzielilo w głowie, a od Covidu to już w ogóle. My mamy z kolei niezłe przeboje z Urzędem Skarbowym i sprawa też trafi do sądu
0
@Stinger_ a ja strzeliłem w Ekstraklasie tyle samo goli co Leo Messi