Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@clyde w interesie Izraela to akurat działa właściwie każdy Prezydent USA. Niektórzy bardziej nachalniej, inni mniej, ale zaszkodzić Izraelowi to tam nikt nie chce na pewno
14
Donald Tusk (już samo to rozpali niektórym głowy) zasugerował w kampanii wyborczej do parlamentu, że Donald Trump może być ruskim agentem.
Pamiętam, jak tu na La Rambli śmiano się z tego gdy Trump doszedł do władzy, że Tusk się tym zaorał itd itp.
Zaznaczę też, że uważam za błąd to, że powiedział coś takiego publicznie. Trochę dziwne, że tak doświadczony polityk pozwolił sobie na takie słowa, ale zapewne jego wiara w to, że Trump wygra wybory była mała.
Teraz zastanówmy się, na chłodno, czy przypadkiem Donald Tusk nie miał racji o Donaldzie Trumpie.
1. Presją na Ukrainę, często stawianie jej wręcz jako wspolagresora
2. Nowe kontakty z administracją Rosyjską, rozmowy z Putinem na Alasce, czerwony dywan itp
3. Teraz ta cała Rada Pokoju
4. Podważanie NATO, groźby dla kraju sojuszniczego i współzałożyciela NATO!
5. Krytyka, naciski, cła na kraje sojusznicy, pomijając często Rosję w tych działaniach
6. Wycofywanie i próby wycofywania wojsk z Europy, szczególnie ze wschodniej flanki
7. Normalizowanie działań rosyjskich
8. Jak się do tego doda takie (w teorii vaux pas) przekazanie poufnych informacji w gabinecie owalnym przedstawicielom rosyjskim w 2017r to już w ogóle robi się ciekawie.
Już odpuszczam to co robi na wpadnym podwórku z służbami itd...
To pytanie... w czyim interesie działa Donald J. Trump?
1
@michal26 to powiedz mi jakie widzisz teraz rozwiązanie, żeby w Waszym mniemaniu Europa się nie ośmieszała?
Europa jest w trudnej sytuacji obronnej, bo zaniedbywała to licząc na Dobrego Wujka z Ameryki, który zawsze był gwarantem... był, bo nikt nie przewidział, że dojdzie tan do władzy taki oszołom.
Może to kwestia podejścia do sprawy, może dojrzałości, ale ja naprawdę nie widzę w tej sytuacji nic śmiesznego. Sytuacja jest poważna, bo Trump ma jeszcze przed sobą 3 lata, a przy tym co on wyprawia, to możemy się obudzić w zupełnie innej rzeczywistości po tych 3 latach. Ja bardzo tego nie chcę.
Podajcie mi proszę działania, które Waszym zdaniem Europa powinna podjąć, żeby się nie ośmieszać w Waszej opinii.
@draxidox odpisuje, jak tylko mam chwilę czasu
4
@Zelazny_Mike Putin, Łukaszenka, Netanjahu, Trump... no no... chłopaki se w brydża będą mogli pograć. Sędzią oczywiście Trump
1
@tbas można go nie słuchać, ale ten pajac jest prezydentem USA i niestety robi się niebezpieczny
68
@draxidox ja bym tego nie nazywał ośmieszeniem Europy. Ten gość jest niebezpieczny i ja tu nie widzę nic śmiesznego. Przez dziala tego gościa zaraz może być trzęsienie ziemi w NATO, a to woda na młyn dla Chin i Rosji. Działania tego gościa step by step dążą do trzeciej wojny
2
@Konradowskyy na czworo babka wróżyła ;)
1
@Mow_mi_Douglas czwórka do Brydga już jest xD
23
Grunt, że Pedri cały. Tym wejściem mógł nam odesłać Pedriego na L4 do końca sezonu, albo dłużej.
A jeszcze to by miało skutki uboczne, bo @July_6_BcN by nam się posypała psychicznie jakby Pedri był połamany
2
@fotohobby mieliśmy piłkę w międzyczasie. Gol prawidłowy
0
@Roobo patrzysz na mecz, a nic nie widzisz....
Wygrał chyba każdą piłkę którą miał, nie tracił i rozgrywał do boku. Ile miał strat? A ile Ferran? Ile razy on był w rozegraniu? Albo przy piłce w polu karnym?
A Cancelo skasztanil dośrodkowanie, a Ty to liczysz za prawie asystę. Ile razy stracił piłkę?
3
Rashford średnia zmiana
Cancelo tragiczna zmiana
Uszaty słaba zmiana
Lewy bardzo dobra zmiana
Roony średnia zmiana
No średnio nam rezerwowi pomogli w tym meczu. Jedna zmiana na plus tak naprawdę
1
Negreira dzisiaj zrobił o 5cm za wąską i za niską bramkę. Mam nadzieję, że chłop się ogarnie na następny mecz.
0
Mecz w którym skumulowały się wszystkie pechowe sytuację. Dwie poprzeczki, trzy słupki, spalony o długośc korka.... niesamowite, że to wszystko w jednym meczu
4
Ten Yamal w doliczonym czasie gry wygląda jakby ktoś go podmienił. Caly mecz ekstra, a te ostatnie minuty to same zle decyzję
0
@arni72 raczej by nie było.
0
@Gaucho od Kounde
3
Fajnie grają. Jak Sociedad się nie ogarnie w obronie to spokojnie to wygramy...
Ino u nas Ferran i Balde muszą się ogarnąć
1
Ferran totalnie bez formy od kilku meczów
7
@Roobo czy Twoja babcia, dziadek, teściowie, rodzice.... wszyscy są lotni w internecie i czytają takie rzeczy? Czy w ogóle używają internetu? Tak szczerze.
Myślę, że jakby ktoś z Twojej rodziny zasłabł na ulicy i uratowałaby go randomowa osoba, która akurat przeczytała to książkę, to inaczej byś gadał.
Jesteś strasznym egocentrykiem po tym co tu wypisujesz
12
@Roobo w tym kraju były Minister Obrony Mariusz B. nie zna sygnałów alarmowych w tym kraju, a Ty wierzysz, że Kowalski sam z siebie sprawdzi to w internecie?
Społeczeństwo jest głupie i leniwe. Jak dostaną pocztą to jest spora szansa, że chociaż do tego zajrzą. Widać zresztą po wpisach tutaj, że sporo osób zajrzało i przeczytało. Stawiam, że nikt z piszących tutaj sam z siebie nie szukałby tych informacji w necie
2
@Maker0 i tak uważam to za naprawdę dobrą cenę.
10
@marcin62 spora część go wyrzuci, bo ma takie myślenie jak autor posta... to od Tuska więc gówno.
@Roobo zapytałem kolegę ile u niego w drukarni kosztuje druk strony A5 przy dużych ilościach. Mówi, że przy ustawieniu maszyn na dużą ilość to ciężko zejść poniżej 45-50gr za stronę.
Tym bardziej, cena 2,64 gdzie trzeba dodać robocizne pakowania, koszty kolportażu.... to jest mega dobra cena
47
@Roobo jedna książeczka za 2,64zl z wysyłką i pakowaniem.... kurde, to przecież całkiem niezła cena. Gdzie tu ta afera?
0
Długi wpis, ale polecam. Rzetelnie zbombardowany nienajmadrzejszy pomysł portu Haller
https://www.facebook.com/share/1Ykpn4pJzj/
0
@mmaciass pamietam tą serię. Pamiętam też, że chyba szesnasty mecz był z Bilbao na Camp Nou u przegrywaliśmy już 2-0
0
@SinMistico Pan Trener Hans Dieter Flick doskonale wie co robi
3
Spokojnie, ten puchar nic nie znaczy xD
0
@lajcior amen xD
4
Która z trzech bramek Negreiry najładniejsza? Dla mnie trzecia. Tylko Negreira musi nad techniką popracować, bo po tym przyjęciu już myślałem, że nic z tego nie będzie