Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Matheu12 nie dość, że niezgodny z Konstytucją to jeszcze najgłupszy z możliwych ten pomysł. Poziomem dostosowany do wyborców PiS, którzy to łykną
2
To co dzisiaj zaproponował Glapa z PKN to idealne zobrazowanie przysłowia, że tonący brzytwy się chwyta.
Zacznijmy od tego, że przekazanie pieniędzy z NBP do budżetu Państwa jest niezgodne z Konstytucją.
NBP może przekazywać jedynie nadwyzki, których od lat nie ma.
Także NBP nie ma takich pieniędzy i nie może ich przekazać. Ma jedynie rezerwy w złocie (których też nie może przekazać), ale... gdyby nawet mogło, to o jakim kredycie 0% my mówimy? Sprzedaż złota, które tylko idzie w górę? W czasach wojny? Przecież wartość tego złota w kilka lat może nawet podwoić wartość, więc gdzie to 0%?
Głupiej się nie dało wyjść z tej niezręcznej dla PiS i Prezydenta sytuacji
1
@Safrani dla mnie zdecydowanie A6. Moim ideałem jest RS6 C7, a bardziej przyziemnie to A6 C7 biTdi Competition.
Z ciekawostek to wczoraj zarejestrowaliśmy e-trona i testujemy sobie zanim wystawimy na sprzedaż
:)
2
@pt9 tak, było to wtedy kiedy ostatnie T-Rexy sobie biegały.... chociaż podejrzewam, że już wtedy była patologia w tej dzielnicy xD
1
Brawo, brawo. W Madrycie słaba postawa i sędzia dorzucili swoje, ale dzisiaj kłaniam się nisko
0
Kurde, ale by się przydał ten gol Cubarsiego z Madrytu
0
Yamal przygasł bardzo w tej końcówce
1
Lamine.... nie rób sobie jaj
1
Trzeba też oddać drużynie Simeone, że wyszli grać w piłkę. Można było się spodziewać, że będzie mnóstwo fauli, przerywan gry, byle tylko wytrącić z rytmu... a chłopaki wyszli rywalizować i za to szacunek.
Przynajmniej na razie :p
0
Gdyby ktoś szepnął słówko do Balde, że można grać też prawą nogą to byłoby mu łatwiej. On swoim ułożeniem ciała już daje sygnał, że będzie grał do tyłu
0
@draxidox świetne miejsce na pomiar prędkości...
14
Wszyscy mówią o kontrowersji z Rudigerem, ale spójrzmy na fakty proszę Państwa.
Najpierw Rico bezpardonowo atakuje twarzą kolano Rudigera. Następnie zasłania twarz i coś krzyczy, na pewno do Viniciusa, więc rasizm. Powinni Rico natychmiastowo zawiesić. Jedyną kontrowersja jest to, że nie było w tej akcji karnego dla Realu
1
@heniusss na ich stronie, nawet w opisie meczu słowem nie ma o tym co Rudiger odwalił
4
"Antonio Rüdiger - ale mi wstyd za tego człowieka. Tak odczytuje, że chciał się "odbić" na Rico za spinę, która miała miejsce chwilę wcześniej. Ale kolanem ?
To że nie wyleciał z boiska jest teraz niestety paliwem, dla tych, który mówią "że sędziowie pomagają Realowi".
Rozumiem walkę i nieustępliwość, ale tu była bandytka. Nie piszę nic o grze naszych, bo chyba nie ma o czym."
Głos rozsądku na notatniku? Czy ja na pewno już się obudziłem?
2
@fcbarcafan19 i wtedy nastał Donald Trump
14
W sumie to trochę śmiesznie wygląda, bo można powiedzieć, że Rada Pokoju właśnie rozpoczęła swoją pierwszą wojnę.
Fajną ekipę tam zmontowali
14
@michal26 pamiętam jak rozmawiałem ze znajomymi, fanami Trumpa, i mówiłem, że on jest niebezpieczny. Ledwo rok jego prezydentury minął, a gość wprowadził chaos na świecie, poddał w wątpliwość sojusz NATO, spowodował ze USA stało się niewiarygodne bo nie wiadomo jakie cła mu się jutro przyśnią
1
@Safrani "Przypadek" Kieślowskiego. Ten film trzeba obejrzeć kilka razy
1
Lamine z tym nurkowaniem to czasami się zachowuje jakby jego kumplem był pewien ciemnoskóry jegomość z Madrytu
2
@Sinirsey poczekaj aż @July_6_BcN to zobaczy...
0
Tragiczne mecz Lamina póki co. Kompletnie mu nie idzie
0
Akcja po bardzo głupiej stracie Yamala
3
Wszyscy się spruli do Lewego, ale Raphinia też nie trafił, a był w świetle bramki
11
Dzisiaj oglądam kawał porządnej piłki...
A konkretnie to jestem na turnieju, w którym udział bierze mój syn. Dzieciaki grają, dostaną kose to wstają i grają dalej, a nie turlanie się przez pół boiska
2
@Vegeta88 fajna była ta misja
1
@Kozinho. Brzmi jak plan xD
3
@RoberDzik ale jak już czarny Mbappe mówi do Alby, że go zabije na ulicy to nie ma sprawy. Te same słowa w drugą stronę i mamy afere
1
@maroon popełnić błąd to ludzka rzecz, ale brnąć w to jest już kretynizmem
1
@maroon następny co się na tanie fejki łapie.... więcej nawet. Ty od razu plujesz jadem zamiast chociaż sprawdzić czy to co komentujesz jest prawdziwe
2
@BorzyKrzys ja się bardziej zastanawiam czy to Twoje pytanie jest serio czy trollujesz....
O, @maroon następny xD