Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 tak jak zimy nie lubię, tak tą jestem zafascynowany. Od 29 grudnia w Gdańsku były raptem 2 dni "odwilzy" po 0 stopni. Ani jednego dnia na plusie, dzięki czemu widoki są po prostu genialne. Szczególnie drzewa wyglądają zjawiskowo, zamarznięta zatoka, zamarznięta Motława.... kurde jak zima, to właśnie taka. Tym bardziej, że to pierwsza prawdziwa zima od 13 lat
2
@kanver_ pamiętam to... Ronaldinho kręcił tym pajacem jak fidget spinnerem
0
@MateuszQ mamy warsztat w Żukowie i na szczęście prąd jest
0
@FCBparasiempre pozdrów kumpli na oddziale :D
Zwalniać Flicka po jednym słabszym meczu...
0
@Vegeta88 w którym momencie ta czerwona dla Casado? Bo kompletnie nie wiem o ktory moment chodzi.
0
@buglikos Yamal to tylko powinien grać bardziej zespołowo. Tylko tyle. Problem jest taki, że nawet nasi napastnicy nie mogą wyczuć momentu kiedy Yamal zechce podać w końcu
0
@Vegeta88 a jakie to ma znaczenie czy byłoby to zasłużone czy nie? Przypomnieć ile Real przepchnął niezasłużonych meczy? Albo jak wygrywał niezasłużoną LM? Może z przebiegu nie zasłużyli, ale maja to i nikt im tego nie odbierze. Sędziowanie ma być sprawiedliwe i tyle
6
@Awedi zagrał źle, nikt tego nie neguje, ale można przegrać 4-0 i być kopanym w dupe przez sędziego, a można przegrać 4-1 lub 4-2 przy uczciwym sędziowanie i mieć szanse odrobić to w rewanżu
6
"Skoro oni nam strzelili 4, to my im możemy strzelić 6"
2
Do Erica pretensji nie mam... to akcją Ferrana
0
Ferran to nie powinien murawy powąchać do końca miesiąca
1
Jak to mawiał Lucho, skoro oni nam strzelili 4, to my im możemy 6.
Będę zadowolony nawet z 2 w drugiej polowie
2
Kurwa, Balde to już nawet szybkości nie ma... nic nie ma już ten chlopak
4
@arasz1819 ogólnie Terlecki ma w ostatnim czasie bardzo dużo takiego szczerego uzewnętrznienia. Już mówił wprost, że Ziobro ich topi, że Maślarze są problem, o Kurskim też się bardzo źle wypowiadał... a dziennikarze to widzą i go często pytają
3
@Cryptolis https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-pokazal-sie-z-logiem-nowrocky-wsrod-olimpijczykow-co-na-to-pkol-7253261669689728a
Zacząłem od tego, a potem pogooglałem czy to faktycznie coś jest na rzeczy i faktycznie jest tam sztywna zasada, że takie czyny są zabronione
8
Przeczytałem artykuł, a następnie trochę pogooglałem i nie wiem czy Karol Nawrocki nie narobił problemów naszym Olimpijczykom.
Po rozpoczęciu Olimpiady odwiedzil sportowców, robił sobie z nimi zdjęcia promując przy tym odzież firmy "NOWROCKY".
Problem w tym, że sportowcy po rozpoczęciu igrzysk nie mogą promować żadnych innych marek poza oficjalnymi sponsorami. Podobno te przepisy są dosyć restrykcyjne.
Pomijam już czy Prezydent w ogóle powinien promować za publiczne pieniądze firmę swojej rodziny, ale tu może narobić niezłego bigosu nic nie winnym sportowcom
2
@LOPEZ16 może nie całe, bo ja się poruszam w miarę normalnie, natomiast łatwo teraz odsiać kierowców od posiadaczy prawa jazdy
5
@Safrani Stanowski został u mnie skreślony po akcji z Michniewiczem, jak robili z widza idiotę. Takie rzeczy to mogli wciskać małolatom, którzy urodzili się po 2000r, a nie ludziom, którzy to doskonale pamiętają.
Wtedy przestałem oglądać KS, a jak założył, o ironio, Kanał Zero, to jeden jedyny raz kiedy nabiłem mu wyświetlenie to wywiad z Sikorskim.
Po prostu w to nie klikam, nie podbijam mu pieniędzy, bo ten gość po prostu jest fałszywy
1
@LeszekFCB szczere gratki dla Ciebie. Ja ostatni raz mentalnie dobrze czułem się w 2019r xD
0
@Rifek za moich czasów to Mateja fruwał po 90m na mamucie
3
Jaka szmaciana akcja... dżizas
1
@AmigoBlancos gratuluję wygranej w takim razie skoro zostało tylko, że Mbappe z karnego
0
@Stagiryta Tańczący z Gwiazdami - Vinicius
Pdf - Asencio
3
@Eto'o9 R10 Laporta jest specyficzny, ma w sobie wiele z typowego polityka, ale to nie jest żaden przygłup jak Kulesza. Raz dźwignął ten klub z gówna i zbudował najlepszą Barcę w historii. Teraz robi to po raz drugi i również świetnie mu idzie.
Popatrzmy jak kryzysy przechodził Milan, Manchester United, a żaden z tych klubów nigdy nie miał takich problemów finansowych jak Barca.
To co zbudował Laporta za pierwszej prezydentury to spektakularnie spieprzył Bartomeu doprowadzając kolosa do ruiny finansowej
0
@Chada od dwóch lat czaiłem się z żoną na ich koncert... niestety
4
Niestety, dzisiaj zmarł Brad Arnold, wokalista 3 Doors Down. 47 lat :(
2
https://www.facebook.com/share/18DJuJ48Db/
Bardzo trafnie podsumowane co Donald Trump robi z zaufaniem do USA
0
Spoko, za ten faul jutro Real dostanie karnego
2
@Roobo ta, Pedri im się zamarzył... I co jeszcze? Może jeszcze @July_6_BcN by chciał w pakiecie z Pedrim? Nie ma opcji
La Rambla będzie bronić barcelońskiego dobra
2
@Jakchcesz szukasz poczucia humoru u elementa?
Szanuję xD