0

@AmigoBlancos przepiękne słowa z klawiatury madryciaka

1

Arbeloa: To był najmniej ważny puchar, także nie ma problemu. No... tzn... oprócz tego z niedzieli oczywiście

1

@PioteK ale co Ci zrobił trener Albacete?

1

@FcPortoFan1999 oczywiście, chciałem napisać, że na przeciętnym meczu ekstraklasy też meski organ rozrodczy widać

1

Chyba rozumiem co czuje @FcPortoFan1999 gdy ogląda przeciętny mecz ekstraklasy...

Tam też c***a widać

3

@Kgorecki2500 to jest mentalne dziecko

0

@lajcior styl będzie na pewno wyjątkowy, spektakularny, porywający i ma pewno doprowadzi do łez niejednego kibica Realu xD

0

Już dziś u somsiada wjedzie na pełnej efekt nowej miotły i rozgromią Albacete jakieś konkretne 2:1

1

@OskP dodatkowo, szczególnie za Guardioli, futbol był mniej taktyczny i częściej padały wysokie wyniki.

4

Mocne źródła podają, że Klopp w ostatnich dwóch dniach bardzo intensywnie rozpoczął naukę hiszpańskiego.


Wszystko po to, żeby Real dobrze zrozumiał, że ma spieprzać

1

@Kozinho. Prosto od Krzysia to mamy https://www.youtube.com/live/O7NMr457XUo?si=81XcYTVM7P37keMY

Nic nie zmyslamy, jak np Zajaczkowska czy Berkowicz

1

@Aragorn33 lolololo lololo....

2

@Kgorecki2500 powrót Jedi będzie jak znowu nie złoży sprawozdania finansowego i mu partie zlikwidują.
Przypominam, że ten gość doradza ludziom z podatkami

1

@michal26 doceniam :D

0

@BorzyKrzys tak, bo gdybyś uważnie przeczytał mój post, to napisałem, że rynek pracownika pomału się kończy, więc logiczne jest, że Polska jest na tyle zróżnicowana, że w jednych miejscach już o pracę ciężej, a w innych wciąż jest spory wybór. Sytuacja najbardziej patologiczna była do około 2021r i wtedy naprawdę ciężko znaleźć wyjątki na mapie Polski. Napisałem też wyraźnie, że płaca minimalna jest potrzebna, ale trzeba umieć nią zarządzać. Według mnie powinna być zróżnicowana w zależności od regionu kraju, bo inna sytuacja jest na Podlasiu, a inna w Krakowie czy Gdańsku....

1

@Kgorecki2500 generalnie sens istnienia płacy minimalnej jest największy, gdy jest duże bezrobocie. W takim przypadku mamy rynek pracodawcy i może dochodzić do wyzysku pracownika.... natomiast gdy jest rynek pracownika (a taka sytuację mieliśmy od 2015r i teraz pomału się kończy), to płacą minimalna jest narzędziem niemalże zbędnym. Pracy jest tak dużo, że to pracodawca jest gotow przystać na niemal każde zadanie pracownika, bo jak nie to ten pójdzie gdzie indziej. To co zrobił PiS windując płacę minimalna do chorych rozmiarów, to było nic innego jak napędzanie inflacji i likwidacja klasy średniej de facto. Polsko Ład był dopełnieniem dzieła.

Generalnie najlepszy jest rynek zrównoważony, ale płaca minimalna moim zdaniem jest potrzebna, tylko trzeba umieć nią zarządzać

0

To pewnie najlepsze pytanie do @Danny Gaucho , który to już raz Barca "zwalnia" trenera Realu? W ostatnich nawet paru latach, jak mnie pamięć nie zawodzi, to chyba trzeci przypadek. Nie pamiętam takiej sytuacji w drugą stronę

8

Wyjaśnijcie mi... Lamine ma przeciw sobie jednego z najszybszych piłkarzy globu i zaczyna się z nim ścigać

0

Pol La Rambli narzekało na Lewego, ale ten tu wygrał główkę, tu rozegrał do boku, tu wziął rywala na plecy.... tymczasem wszedł Ferran i gdzie on jest?

0

@Roobo wygrywał główki, dobrze rozgrywał.... tu naprawdę trzeba dużo złej woli żeby się czepiac

1

Lewy ucisza gości co się na piłce nie znają. To naprawdę bardzo dobry jego mecz

1

@FCB24 bardzo dobry mecz gra

0

@ProMILs przecież dobrze chciał zrobić

1

W końcu fajna piłeczka od Lamina

3

Lewy i Raphinia całkiem fajnie, ale Yamal kompletnie nieobecny

0

Fatalnie Yamal wyglada

1

@Comentateiro Ty to chyba bardziej czekasz na Irenę Szewińską ;)

0

@Kgorecki2500 czyli nie ma ratunku dla tej partii

1

@misterio do dzisiaj gdzieś mam te karty :)

1

@maroon nie sprawdzałem tego, stąd było moje zdziwienie. Dzięki za wyjaśnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?