0

Może i Pep ma świetny skład, może i grają fajnie, ale nie ma najważniejszego do wygrania LM......

Chorwata w składzie.


Także można śmiało stawiać domy na Inter :p

0

1. Tak
2. Nie
3. Tak
4. Tak
5. Nie

Szczególnie pkt 5 nie, bo wtedy dopiero by się zaczęły symulki, żeby ktoś z ławki wszedł na wolnego albo karnego.

0

@tristan87 dobrze, że nie był z PiS, bo by zamknęli kamerę za napasc na polityka, a politykowi daliby odszkodowanie z publicznych pieniędzy

3

Generalnie zarobiony jestem, ale wpadłem na La Ramble przypomnieć wszystkim, że wielka Barcelona Xaviego jest mistrzem Hiszpanii :D

0

@Peciak czyli średnio zajął miejsce w środku tabeli :p

9

@dv7wisnia idealnie jakby Espanyol wszystkie pozostałe mecze przegrał i z hukiem spadł do segunda bez żadnych ceregieli

0

@mrboom spadną, spadną. Spokojnie

6

Dzień dobry. Mam tylko kilka słów o poranku do La Rambli.

CAMPEONES, CAMPEONES...!!


A Espanyol niech długo nie wraca do La Liga ;)

21

Grubo, kamera warta pół miliona złotych...
Koleś musi szybko lecieć do Bociana :p

0

@Bartula tak, ja widzę :)

2

Fati robił co mógł żeby przerwać tą akcje, ale tym razem nie wyszło :p

0

@norbi77 nikogo nie porównuję. Opisuje "kibiców"

6

Yamal wali w bramkarza
La Rambla : "aaaaa, czemu to nie wpadło"

Lewy odwraca się i uderza w słupek
La Rambla: "co za debil, idiota,..."

Kibice pierwsza klasa :p

0

Ale co się La Bamba ponarzekała to jej

2

@Toretto to są jacyś frustraci, którzy muszą po pracy, w czasie meczu odreagować wszystko co im poszło źle, albo fani gier wideo, którym już się miesza świat realny z wirtualnym.

1

Naprawdę nie gramy źle. To trudny teren, a wynik jednak lekko zakłamuje to co dzieje się na murawie.

Nie czytałem komentarzy w czasie pierwszej połowy, ale u buka w ciemno bym stawiał, że Xavi Out, Lewy bez formy, a gra do dupy, ale serio gra nie jest wcale zła, a i Lewy naprawdę daje rade. Piłek nie traci, do gry się pokazuje, często faulowany. Szkoda tej jego sytuacji i potem niby minimalnego spalonego, chociaż tą powtórka tak do końca mnie nie przekonała.

Życzę wszystkim dobrej drugiej połowy

0

@AmigoBlancos lubię tylko Smokowskiego i nie oglądam tego, aby nie nabijać wyświetleń i pieniędzy Stanowskiemu.

6

W sumie to fajnie się zestarzały te dzisiejsze rozważania na La Rambli, że Militao jest przekozak i leoszy od Araujo.

No to dzisiaj Eder zamieszany w stratę 3 bramek

9

@Gallaret myślę, że wsparliby go oklaskami. Na tym polega kibicowanie i wspieranie drużyny, a nie to co się dzieje na La Rambli

0

Ale fajny meczyk

0

@xVENUMx w czym problem :)

0

@Kubusek^^ za tarczą hamulcową jest taka osłona tarczy. Odegnij ja trochę od tarczy hamulcowej. Prawdopodobnie mechanik niechcący ją przycisnął do tarczy.
Jeżeli to nie to, wtedy trzeba by zajrzeć do hamulców, ale jak się nie znasz to lepiej podjedź do kogoś kto ogarnia, i najlepiej do kogoś innego niż ten co słyszał dźwięki z rozrządu :p
To najprostsze rozwiązanie i najbardziej prawdopodobne z Twojego opisu ;)

0

@Kubusek^^ no niestety. Ja Gdańsk, także trochę daleko.
Ten dźwięk jest cykliczny jak obrót koła?

0

@Kubusek^^ skąd jesteś? Może pomogę Tobie to zdiagnozować :)

0

@Kubusek^^ jeżeli łańcuch się zerwał w czasie pracy to i tak miałeś kolizję tłoków z zaworami, więc silnik do roboty.

Wytłumaczę Tobie najprościej jak się da. Łańcuch rozrządu obraca się zawsze wtedy gdy kręci się wał korbowy. Wał korbowy kręci się gdy silnik jest odpalony, lub gdy jest zapięty obojętnie jaki bieg i auto się toczy. Gdy jest luz i silnik zgaszony to nie ma żadnej pracy w silniku

0

@Kubusek^^ jeżeli masz zgaszony silnik i luz to łańcuch rozrządu nie pracuje.
Ale pytanie dziwne :p

0

@xvcWinterSoldier mam nadzieję, że nie będzie to Real ani City. Reszta mi obojętna

4

@Deathwing112 czy będzie ciężej? Będzie.
Czy to wymaga wyrzeczeń? Wymaga.
Czy dzieci walą ostro po kieszeni? Walą
Czy warto mieć dzieci? Warto!

I tu nie ma co kalkulować. Potem będziesz koło 40, może będziesz miał więcej pieniędzy, ale pusty dom.
Wszystkie trudności rekompensuje Ci widok biegnącego małego człowieka i rzucającego się na szyję jak wracasz do domu, przytulającego się i mówiącego że Cię kocha podczas wspólnych zabaw.

Trzeba też pamiętać, że dziecko wymaga od cholery uwagi, spokoju i opanowania, bo ten mały człowiek Cię obserwuje i się uczy, a Ty musisz go przygotować do życia i bycia porządnym człowiekiem.

To tak w telegraficznym skrócie :)

A rozterki rozumiem, bo to chyba normalne u każdego odpowiedziaknego człowieka. Sam mam pełno rozterek, nawet dzisiaj i nie chodzi tu o finanse, bo czasem biedniej, ale człowiek zawsze da radę

12

1. Fragment o złotej piłce za 2020r jest po prostu żenujący. Tam nie było żadnej konkurencji dla Lewego. Był królem strzelców we wszystkich rozgrywkach w których brał udział, był decydujący dla Bayernu i dla reprezentacji

2. Uważam (i za autorem artykułu :to tylko moje zdanie), że jak ktoś pisze o Lewandowskim ze jest ubogi technicznie / drewniany, to nie bardzo ma pojęcie o piłce. Lewy jest świetnie wyszkolony technicznie, często gra z przeciwnikiem na plecach, przyjmuje nawet bardzo trudne piłki. Mam wrażenie, że jest spore grono osób które tylko czeka na jakiś drobne pomyłki techniczne, które zdarzają się każdemu i piszą o mitycznym przyjęciu na 3m (swoją drogą, to ci ludzie kompletnie nie mają pojęcia ile to jest 3m). Zgodzę się, że w ostatnim czasie tych pomyłek technicznych Lewy ma więcej, ale tu ewidentnie widać, że coś jest nie tak z jego zdrowiem.

3. Nigdy nie zrozumiem czepiania się Lewandowskiego, o to że jest go za dużo w mediach. Kluczowe pytanie... Czy to Lewy ma parcie na szkło i lata po dziennikarzach, pisze kontrowersyjne rzeczy w mediach społecznościowych, albo robi jakieś skandale obyczajowe? Nie! To paparazzi latają za nim i z byle gówna robią chwytliwe naglowki powodując, że Lewy wylewa się z każdej lodówki. Nie można jednak powiedzieć o nim, że sam zabiega o jakąś atencję.
Facet ma ułożone życie rodzinne i jest normalnym gościem. Porównajcie to teraz do Ronaldo i jego "otoczenia".

4. Jest to pierwszy sezon Lewego w La Liga. Pierwszy sezon w Barcy, w Barcy która powstaje po kryzysie sportowym i jest w epicemtrum kryzysu infrastrukturalnego. Tymczasem facet strzela do tej pory 27 bramek i notuje 7 asyst. Ma leosze liczby niż giganci, którzy przychodzili to potężnej Barcelony (Ibra, Henry, Villa, Suarez, Neymar...).

5. Uważam, że Lewandowski jest w absolutnej topce piłkarzy jeśli chodzi o rozumienie gry, a najlepszym pod tym względem jeśli chodzi i "dziesiątki". Często La Rambla wiesza na nim psy, że schodzi do linii, albo cofa się po piłkę, a jednocześnie ci ludzie uważają, że Xavi nie ma pojęcia o taktyce. Radzę popatrzeć trochę szerzej na boisko niż tylko na miejsce gdzie aktualnie znajduje się piłka. Lewy świetnie pracuje dla zespołu poprzez robienie miejsca innym.

6. Odpowiadając na pytanie z artykułu. Tak, Lewy pasuje do Barcelony. Szkoda, że przyszedł tak późno, w takim wieku i w takim kryzysie klubu.

2

Cezary Kucharski to właściwie zakończył swoją karierę agenta. Nie wiem jakim kretynem by musiał być teraz jakiś piłkarz, aby rozpocząć z tym gościem współpracę.
Facet lata po wszystkich mediach, oczernia swojego byłego klienta... Wzorem profesjonalizmu to on nie jest, delikatnie mówiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?