0

@ArterkHD jaki brak zaangażowania? On pierwszy zakłada pressing

0

@Trojanek23 ja zrobię małego fikołka i powiem, że jak ktoś ma taki sposób prowadzenia debaty, to nie powinien się udzielać na forach publicznych ;)

Rzeczowa rozmowa polega na argumentach, @MateuszDoniec swoje przedstawił w artykule, a Twoim jedynym "argumentem" jest spłycenie jego wiedzy poprzez inwektywy.
Przedstaw rzeczowe argumenty i przekonaj, że jest więcej pozytywów niż negatywów powrotu Leo.

0

@goldmetaxa notuj, notuj. Jeszcze kupię maść, zeby Ci zajady nie popękały :)

2

Artykuł przeczytałem i oczywiście się zgadzam. Messi jest najlepszym piłkarzem bezsprzecznie, ale niestety przy dzisiejszym futbolu jest też sporo wad które niesie za sobą gra z Messim. Uważam, że sporo zyskalibyśmy w meczach ze slabszymi rywalami, gdzie nie mają super zorganizowanego pressingu czy kontrataku, więc z Messim w składzie łatwiej i przyjemniej radzilibyśmy sobie w większości meczów w La Liga, ale niestety w meczach z takim Bayernem, Manchesterem byłoby jeszcze gorzej, bo nie bylibyśmy w stanie zakładać tak agresywnego pressingu i tak kompaktowo bronić.

Z drugiej strony jeśli Messi faktycznie wróci to z przyjemnością będę patrzył na jego popisy, współpracę z Lewym i będę jak zawsze trzymał kciuki za jak najlepszy sezon.

0

@Krzysztof1987 mogę zweryfikować, bo mam do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę

1

@Krzysztof1987 jak dzwonie do handlarza to pytam tylko czy aktualne i kiedy można auto obejrzeć. Ewentualnie proszę o numer VIN, jeśli nie ma w ogłoszeniu. O więcej nie ma sensu pytać, bo to i tak leci strumien kłamstw i w 80% przypadków na miejscu zastajesz kompletnie inną rzeczywistość.
Jesli osoba prywatna, to jak długo ma auto, co jest do zrobienia, historia serwisowa, gdzie auti serwisowane, na jakim oleju jeździ i jak często zmieniany, czy za jego kadencji były jakieś przygody blacharsko lakiernicze, proszę o numer VIN i część z tych sytuacji weryfikuje

1

@ranger3120 zawodowo m. in sprawdzam auta przed zakupem i jeśli się nie znasz to nie ma znaczenia o co zapytasz, bo i tak wcisną Tobie kit.
Pojechanie na stacje diagnostyczną też nie da Tobie pełnego obrazu sytuacji, ale przynajmniej będziesz wiedział jakieś podstawy o tym aucie

3

Pragnę przypomnieć, że drugą bramkę Real zdobył po wznowieniu z rzutu wolnego którego również nie powinno być. To już w ogóle komedia w wykonaniu Militao który lekko kopnął w Lewego po czym upadł.

W ogóle Militao w tym meczu przypominal mi Pepe, który zwijał się z bólu przy każdym kontakcie, a on tymczasem tutaj kolanem w kręgosłup, tu wślizg od tyłu w nogi, tu symulka i przewracanie się przed Balde czy we wspomnianej sytuacji z Lewym.

Gavi może i jest irytujący dla przeciwnika, bo gra ostro, kontaktowo i nogi nie odstawia, ale on nie odpieprza takiego teatru jak Militao i nie wchodzi tak by umyślnie zrobić krzywdę

9

Dzień po porażce z Realem info, że następny mecz sędziuje Lahoz.... Przestańcie kopać leżącego

0

@Bykunn mógłbyś przytoczyć konkretnie ten przepis? Przed sezonem czytałem nowe przepisy i mimo wszystko mam spore wątpliwosci

1

Nie rozumiem też czemu w ogóle nie sprawdzili sytuacji z Lewym po której poszła bramka dla Realu. Nie mówię, że tam był faul, bo nie było nawet jednej powtórki, a w dynamice meczu wydawała się to sytuacja stykowa.

Żeby nie było. Nie zwalam na sędziow, ale po prostu nie rozumiem tych sytuacji

1

@ANTI10 zgadzam się i też tego nie rozumiem. Blokuje piłkę ręką.
Analogicznie to Modric na środku boiska z pół metra nastrzelił Marcosa Alonso i ręka była. Odległość 4 razy mniejsza niż w polu karnym

0

@Kgorecki2500 Ty tak na serio? Przecież gołym okiem widać progres. Ta drużyna się rozwija. Idę o zakład, że Xavi osiągnie tutaj sukces

1

@LaRoja Lewego też bym się mocno nie czepiał. Piłek właściwie nie tracił (poza jedną), dobrze się zastawiał, przyjmował z rywalami na plecach, a Real się z nim nie patyczkował. W polu karnym właściwie nie dostawał piłek, a przy sytuacji z której poszła kontra Realu z golem zrobił ile trzeba. Uratował ich refleks Cortouis

7

To akurat prawda. W pierwszej połowie wyglądało to bardzo dobrze i po stronie Realu było tylko szczęście i trochę decyzję sędziowskie, bo jednak zatrzymanie ręką piłki zmierzającej w pole karne, to powinien być rzut karny. Analogicznie to w drugiej połowie, na środku boiska nastrzelony został Marcos Alonso z dużo mniejszej odległości i rzut wolny dla Realu był. Przepisy są te same

0

Sędzia grający na czas. Hit

2

Gol po faulu, którego nie było...

4

Tam nie było karnego na Lewym?

12

Dobry grunt pod negocjacje Alemanego aby zarejestrować Messiego :p

1

@KrychaFCB@KrychaFCB Też mam takie. Zaprojektowałem je niechcący podczas cięcia szlifierką kiedy wkręciło mi nogawkę w tarcze. Później zacząłem spawać i przez nieuwagę się podpaliłem. I oto są :)
Sprzedam jakby co ;)

8

@tomek8756 akurat o to, że wykorzystali kilometrówki to pretensji nie mam, bo w tej robocie jesteś cały czas w ruchu. W sumie i tak mało tych km robią.
Bardziej wkurza mnie to rozdwojenie jaźni jak przychodzi do głosowania w sprawie elektryków

3

W tym doborowym towarzystwie ekspertów i nieskazitelnych ludzi wypowiadających się o Superlidze zabrakło tylko Jarka Jakimowicza i Joli Rutowicz

0

@catalanian09 poza tym bardzo mocno zmieniła sie piłka przez ostatnie 10 lat. Kiedyś było więcej miejsca na boisku i drużyny nie broniły tak kompaktowo

1

@Alanooo trzeba dobrze sprawdzić auto i nie ma się czego bać. Pamiętaj, że nawet ASO to handlarz jak każdy inny. Sprawdzałem już dka klientów auta z ASO poleasingowe, albo po najmie długoterminowym z toną szpachli, albo skręconym przebiegiem.
Można kupować, ale nie na pewniaczka

1

@Piotr,1985 mam podobnie. PSG to dla mnie najgorszy rak piłki nożnej

1

@Gaz Messi musi zrozumieć, że w nowoczesnym, bardzo taktycznym futbolu, to on jest musi być pierwszym obrońcą i pierwszym który zakłada pressingu. On wciąż jest genialny, wciąż widzi o wiele więcej niż inni, ale z nim czlapiacym po boisku po prostu grasz jednego mniej w obronie (szeroko rozumianej). Na słabszych rywali to wystarczy, bo im zabraknie jakości żeby wyprowadzić kilka skutecznych kontr, ale niestety grając w dzisiejszym futbolu z tak grającym Messim nie jesteś w stanie regularnie rywalizować z topowymi drużynami

1

@Krystian1588 transformował się w Sławomira :)

0

@Yoohoo jak nie można powiedzieć złego słowa... Eksperci na La Rambla twierdzą, że piłki nie umie przyjąć,ze nie mamy napastnika itd.
Uważnie dzisiaj śledziłem Lewego. Jedna piłkę źle przyjął. To chyba taka moda, żeby krytykować Lewego

18

Wpadłem poczytać komentarze po meczu i La Rambla nie zawodzi. Wieczne malkontenctwo.
Zmiany za późno, nie mamy napastnika (tymczasem pierwszy sezon w Lewego w nowej drużynie i La Liga 27g i 7a w 34 meczach), a to tylko ostatnia drużyna.
Niesamowitą Polacy mają negatywną mentalność.

3pkt są. Zwycięstwo po przerwie na reprezentację. Brak kontuzji. Gole na przełamanie. Czyste konto. Brawo Barca :)

0

@Tridente2015 oczywiście chodził mi o plac św. Marka :)
Wszystko odnosiło się do Wenecji. Byłem na tarasie widokowym, płynąłem tramwajem, wszystkie główne uliczki oraz sporo bocznych przeszedłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?