1

@Tridente2015 byłem. Fajnie było zobaczyć, ale już bym tam nie wrócił :) Poza placem św. Piotra większość uliczek zaniedbana, odrapana, pełno naklejek na murach, syf, ceny kosmiczne. Na jeden dzień pojechać i zobaczyć warto, żeby po prostu samemu wyrobić sobie zdanie :)

0

@brd42 ale musiałby pracować w defensywie tak jak Francuz

2

@RosjaninBut zgadzam też się z tym, że większość chciała po prostu zachodu, ale tutaj to już wina naszego systemu edukacji, gdzie po prostu świadomość społeczna i świadomość funkcjonowania Państwa jest na dramatycznym poziomie.

Trzeba jednak jasno powiedzieć, że kto chciał się czegoś więcej dowiedzieć, to miał ku temu mozliwosci

4

@RosjaninBut to słabo się interesowałeś tym co się w kraju dzieje. Odłóżmy na bok debaty z politykami gdzie było więcej obrzucania się gownem niż merytorycznej dyskusji, ale debat eksperckich też trochę było, tylko trzeva było oglądać coś więcej poza wiadomościami. Pamiętam też całą serię rozmów z ekspertami bodajże w radiu Zet.

Z tym, że ludzie mają problem z myśleniem i wyciąganiem wniosków długoterminowych się zgadzam.

5

@michal26 dodam jeszcze, że te debaty były w TV i było ich całkiem sporo. Najgłośniej przeciw Unii wtedy mówił Lepper i Giertych, ale było też sporo głosów czysto eksperckich o wadach i zaletach. Nie było żadnego gadania na jedno kopyto, że Unia jest cacy. Przed samym Referendum ilość heppeningow LPR i Samoobrony była tam duża, że nawet niektórzy obawiali się o wynik. Korwina też pamiętam, jak krzyczał po swojemu.


Było tego naprawdę sporo i nie siej propagandy, że nikt ludzi nie informował

6

@michal26 oczywiście, że były takie debaty. Ja je doskonale pamiętam. Ty może po prostu za młody wtedy byłeś, bo do Unii wchodziliśmy w 2004, a referendum było w 2003r i przed nim były własnie takie debaty... Ile miałeś wtedy lat? 8?

Dziwię się, że tak dużo zielonych za ten wpis dostałeś... Albo i innych też krucho z pamięcią, albo nie było ich wtedy na świecie, ale można pójść za Konfederacją to idą

1

@Calderon tutaj wiele ludzi twierdzi, że Lewy jest drewniany....
Ja mam wrażenie, że tu średnia wieku jest 13lat

2

My wygraliśmy czy przegraliśmy? Bo trochę się gubię czytając La Ramble

0

@Kondziubarca a czemuż to? Co z nim nie tak?
Czy tak po prostu piszesz, bo teraz modne jest jechać po Lewym?

0

@ranger3120 jeżeli chcesz mieć w stosunkowo tanią eksploatację, niskie spalanie, to poszukaj Corsy 1.3 cdti.
Kupisz ją dużo taniej niż 30k, będzie na pakiet startowy, żeby doprowadzić to świetnego stanu, a potem koszty są znikome. Spalanie 4-6l na 100km

6

Przestańcie płakać. Zawaliliśmy początek meczu, Santos nie do końca trafił z wyjściową 11, ale my znowu próbujemy grać piłka, a nie laga na Lewego. Z tej mąki będzie chleb.
Pierwszy mecz, najtrudniejszy rywal w grupie, wyjazd, plaga kontuzji i wysrywy w obronie w pierwszych minutach. Santos nie ma łatwo, ake widzę, że będzie dobrze.

Gdzieś niżej widziakem komentarz, że kibice powinni zbojkotować mecz na narodowym....
Wręcz przeciwnie. Powinni przyjść i wspierać drużynę, bo między innymi takie rzeczy budują drużynę.

Zacznijmy wreszcie w tym kraju widzieć pozytywy, a nie tylko narzekać, hejtowac, smieszkowac. Malkontenctwo w tym kraju jest straszne.


5

Borek mówi o wstydliwym futbolu granym przez Polskę.... Qufa!
15min nic nie graliśmy ale bez przesady. Wstydliwy futbol to był z Meksykiem, a żenujący z Argentyną, ale wtedy to podnieta w głosie bo funfla Czesia nie będzie gadał

2

Początek był do dupy, ale to jeszcze będzie chodziło

0

@Lanosss Lewy daje potężną kasę na cele charytatywne, więc nie sądzę żeby byl pierwszy na kasę

3

Mam flashbacki z października...

2

Były tutaj dyskusje czy Barca może ściągnąć Asensio... Poza aspektem sportowym to jakby ktoś miał wątpliwości co do ściągania madryciaka, to odpowiedzią jest jego cieszynka przy nieuznanej bramce

3

Panie i Panowie, chciałbym tylko powiedzieć, że dzięki treneiro Xaviemu Hernandezowi w tym sezonie mistrzostwo w końcu wróci ma Camp Nou.

Brawo drużyna!!

1

@Ksavix oczywiście. Chyba żadnej straty, utrzymuje się przy piłce, strzela, robi miejsce... Zwróć uwagę na dwie sytuację Raphinii, gdzie Lewy robi dwa kroki do tyłu, za nim wychodzą obrońcy, a w tym czasie w pole karne wbiega Araujo i Gavi. Świetna praca na boisku

5

Świetny meczyk. Barca bardzo fajnie gra, przyjemnie się na to patrzy. No i Lewy w końcu fajny meczyk

0

@osa91 tvp całkiem niedawno przyczyniła się do śmierci nastolatka, więc o czym my mówimy... Mam nadzieję, że te szuje z tvp za to odpowiedzą, a jako Gdańszczanin, mam nadzieję że odpowiedzą podwójnie

0

@AmigoBlancos mało realne, ale bardzo chętnie.

2

Co powinno smucić : ewidentny dołek formy.

Co powinno cieszyć : w końcu gdy przychodzi dołek formy potrafimy przepychać mecze, czyli robić dokładnie to, co Real robił latami.

5

@michal26 ten temat to mój konik, ale nie... Dzisiaj nie będę się wkur... :p

0

@Deviler mam tak samo jak Ty...

8

@norbi77 10 lat temu drużyny były zdecydowanie bardziej ubogie taktycznie w grze obronnej. Do przodu trochę wychodził Mourinho jeśli chodzi o destrukcję gry i zawsze przeciw jego Chelsea grało nam się bardzo ciężko.

Dzisiaj jest większa świadomość taktyczna, większą fizyczność i gra do przodu jest o wiele cięższa

1

Lewy, ręce z dala od nosa

5

PSG odpada. Miód na me serce. Jeszcze Real i bedzie miód malina

0

@Death_voice na pewno wiedział Dziwisz i to zostało bardzo mocno udowodnione i to nie przez TVN, a przez zagranicznych dziennikarzy śledczych. Sekwencja zdarzeń świadczy o tym, że i JPII musiał wiedzieć. To tak jak z Michniewiczem... Mówienie, że on nic nie wiedział to robienie z ludzi debili, a szczególnie z tych którzy dokładniej znają temat niż dwa artykuły na Onecie

1

W Mustangu za teleskopy maski też trzeba dopłacić :p

1

@SteuerFreiMoney VAG przestał dawać bagnety do sprawdzania oleju. Kupujesz S8 za prawie milion zł i nie masz bagnetu. Wykręcasz zaślepkę, kupujesz bagnet na allegro i masz :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?