Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tridente2015 byłem. Fajnie było zobaczyć, ale już bym tam nie wrócił :) Poza placem św. Piotra większość uliczek zaniedbana, odrapana, pełno naklejek na murach, syf, ceny kosmiczne. Na jeden dzień pojechać i zobaczyć warto, żeby po prostu samemu wyrobić sobie zdanie :)
0
@brd42 ale musiałby pracować w defensywie tak jak Francuz
2
@RosjaninBut zgadzam też się z tym, że większość chciała po prostu zachodu, ale tutaj to już wina naszego systemu edukacji, gdzie po prostu świadomość społeczna i świadomość funkcjonowania Państwa jest na dramatycznym poziomie.
Trzeba jednak jasno powiedzieć, że kto chciał się czegoś więcej dowiedzieć, to miał ku temu mozliwosci
4
@RosjaninBut to słabo się interesowałeś tym co się w kraju dzieje. Odłóżmy na bok debaty z politykami gdzie było więcej obrzucania się gownem niż merytorycznej dyskusji, ale debat eksperckich też trochę było, tylko trzeva było oglądać coś więcej poza wiadomościami. Pamiętam też całą serię rozmów z ekspertami bodajże w radiu Zet.
Z tym, że ludzie mają problem z myśleniem i wyciąganiem wniosków długoterminowych się zgadzam.
5
@michal26 dodam jeszcze, że te debaty były w TV i było ich całkiem sporo. Najgłośniej przeciw Unii wtedy mówił Lepper i Giertych, ale było też sporo głosów czysto eksperckich o wadach i zaletach. Nie było żadnego gadania na jedno kopyto, że Unia jest cacy. Przed samym Referendum ilość heppeningow LPR i Samoobrony była tam duża, że nawet niektórzy obawiali się o wynik. Korwina też pamiętam, jak krzyczał po swojemu.
Było tego naprawdę sporo i nie siej propagandy, że nikt ludzi nie informował
6
@michal26 oczywiście, że były takie debaty. Ja je doskonale pamiętam. Ty może po prostu za młody wtedy byłeś, bo do Unii wchodziliśmy w 2004, a referendum było w 2003r i przed nim były własnie takie debaty... Ile miałeś wtedy lat? 8?
Dziwię się, że tak dużo zielonych za ten wpis dostałeś... Albo i innych też krucho z pamięcią, albo nie było ich wtedy na świecie, ale można pójść za Konfederacją to idą
1
@Calderon tutaj wiele ludzi twierdzi, że Lewy jest drewniany....
Ja mam wrażenie, że tu średnia wieku jest 13lat
2
My wygraliśmy czy przegraliśmy? Bo trochę się gubię czytając La Ramble
0
@Kondziubarca a czemuż to? Co z nim nie tak?
Czy tak po prostu piszesz, bo teraz modne jest jechać po Lewym?
0
@ranger3120 jeżeli chcesz mieć w stosunkowo tanią eksploatację, niskie spalanie, to poszukaj Corsy 1.3 cdti.
Kupisz ją dużo taniej niż 30k, będzie na pakiet startowy, żeby doprowadzić to świetnego stanu, a potem koszty są znikome. Spalanie 4-6l na 100km
6
Przestańcie płakać. Zawaliliśmy początek meczu, Santos nie do końca trafił z wyjściową 11, ale my znowu próbujemy grać piłka, a nie laga na Lewego. Z tej mąki będzie chleb.
Pierwszy mecz, najtrudniejszy rywal w grupie, wyjazd, plaga kontuzji i wysrywy w obronie w pierwszych minutach. Santos nie ma łatwo, ake widzę, że będzie dobrze.
Gdzieś niżej widziakem komentarz, że kibice powinni zbojkotować mecz na narodowym....
Wręcz przeciwnie. Powinni przyjść i wspierać drużynę, bo między innymi takie rzeczy budują drużynę.
Zacznijmy wreszcie w tym kraju widzieć pozytywy, a nie tylko narzekać, hejtowac, smieszkowac. Malkontenctwo w tym kraju jest straszne.
5
Borek mówi o wstydliwym futbolu granym przez Polskę.... Qufa!
15min nic nie graliśmy ale bez przesady. Wstydliwy futbol to był z Meksykiem, a żenujący z Argentyną, ale wtedy to podnieta w głosie bo funfla Czesia nie będzie gadał
2
Początek był do dupy, ale to jeszcze będzie chodziło
0
@Lanosss Lewy daje potężną kasę na cele charytatywne, więc nie sądzę żeby byl pierwszy na kasę
3
Mam flashbacki z października...
2
Były tutaj dyskusje czy Barca może ściągnąć Asensio... Poza aspektem sportowym to jakby ktoś miał wątpliwości co do ściągania madryciaka, to odpowiedzią jest jego cieszynka przy nieuznanej bramce
3
Panie i Panowie, chciałbym tylko powiedzieć, że dzięki treneiro Xaviemu Hernandezowi w tym sezonie mistrzostwo w końcu wróci ma Camp Nou.
Brawo drużyna!!
1
@Ksavix oczywiście. Chyba żadnej straty, utrzymuje się przy piłce, strzela, robi miejsce... Zwróć uwagę na dwie sytuację Raphinii, gdzie Lewy robi dwa kroki do tyłu, za nim wychodzą obrońcy, a w tym czasie w pole karne wbiega Araujo i Gavi. Świetna praca na boisku
5
Świetny meczyk. Barca bardzo fajnie gra, przyjemnie się na to patrzy. No i Lewy w końcu fajny meczyk
0
@osa91 tvp całkiem niedawno przyczyniła się do śmierci nastolatka, więc o czym my mówimy... Mam nadzieję, że te szuje z tvp za to odpowiedzą, a jako Gdańszczanin, mam nadzieję że odpowiedzą podwójnie
0
@AmigoBlancos mało realne, ale bardzo chętnie.
2
Co powinno smucić : ewidentny dołek formy.
Co powinno cieszyć : w końcu gdy przychodzi dołek formy potrafimy przepychać mecze, czyli robić dokładnie to, co Real robił latami.
5
@michal26 ten temat to mój konik, ale nie... Dzisiaj nie będę się wkur... :p
0
@Deviler mam tak samo jak Ty...
8
@norbi77 10 lat temu drużyny były zdecydowanie bardziej ubogie taktycznie w grze obronnej. Do przodu trochę wychodził Mourinho jeśli chodzi o destrukcję gry i zawsze przeciw jego Chelsea grało nam się bardzo ciężko.
Dzisiaj jest większa świadomość taktyczna, większą fizyczność i gra do przodu jest o wiele cięższa
1
Lewy, ręce z dala od nosa
5
PSG odpada. Miód na me serce. Jeszcze Real i bedzie miód malina
0
@Death_voice na pewno wiedział Dziwisz i to zostało bardzo mocno udowodnione i to nie przez TVN, a przez zagranicznych dziennikarzy śledczych. Sekwencja zdarzeń świadczy o tym, że i JPII musiał wiedzieć. To tak jak z Michniewiczem... Mówienie, że on nic nie wiedział to robienie z ludzi debili, a szczególnie z tych którzy dokładniej znają temat niż dwa artykuły na Onecie
1
W Mustangu za teleskopy maski też trzeba dopłacić :p
1
@SteuerFreiMoney VAG przestał dawać bagnety do sprawdzania oleju. Kupujesz S8 za prawie milion zł i nie masz bagnetu. Wykręcasz zaślepkę, kupujesz bagnet na allegro i masz :p