2

Messi trolluje La Ramble. Słyszał narzekania, że nie biega i tylko człapie, to złapał się dwa razy za mięsień i od razu cała La Rambla "ojej, zevy tylko mógł grać". I cyk, nikt się już nie przyczepi o spacerki :p

0

@MesQueUnClub96 w jakim meczu?

1

@KlonaZepan ale jakie rzygi? Czy ktoś zabrania Argentyńczykom odbierać piłkę?

3

@Kamiloza91 na pewno w TOP3

1

@Janiama 1-1 w regulaminowym czasie gry

3

Chciałbym żeby zwycięzca tego półfinału wygrał całe MŚ.

Osobiście bardziej dzisiaj jestem za Cro, bo po prostu bardzo lubię ten piękny kraj, natomiast jeśli wygra Argentyna to chciałbym żeby zdobyła MŚ.

Mam nadzieję na fajny meczyk dzisiaj

5

@LambiPL wystarczy pojechać do Cro na wakacje ze dwa razy i pogadać z miejscowymi.
Poza tym nie problem w tym roku było znaleźć różnego rodzaju wsparcia dla Ukrainy

20

@Antimadridista_WR myślisz, że Pele coś wciśnie?

0

@tomek8756 prostytutka przy drodze. Ta to ma przewalone. Latem upał jak cholera, stoi i się poci. Zimą pizga jak cholera. Potem po wypłatę przyjeżdża opiekun, brak normalnego zatrudnienia, więc na emeryturę nie odkłada, duże ryzyko chorób, no i praca z trudnym klientem. Takie życie na krawędzi.

PS koleżanki mi mówiły :p

3

@Danny Gaucho jeden mnie przekonywał, że to się zaczęło 20 lat temu od Riquelme...

0

@draxidox czyli same Corsy, Yarisy itp :p

1

@ranger3120 u mnie śnieg leży ze 4-5 dni. Gdańsk

0

@Kapitan hawk myske, że może być dokładnie odwrotnie

1

@macio_944 największą sympatię mam do Chorwacji. Jeśli nie Chorwacja to Argentyna :)

0

@MarioVeB! Ewidetnie jest u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Milego dnia

0

@Prorokk ok, czyli Messi po 20 latach chce coś udowodnić Van Gaalowi, a potem robią się z tego cyrki na boisku typu strzelanie w ławkę rezerwowych. W takim razie to jeszcze gorzej świadczy o Messim, bo niepotrzebnie dał pretekst do awantury na boisku

0

@MarioVeB! Doskonale znam historie Riquelme, bo oglądałem wtedy mecze Barcelony, więc nie kumam z czym miałbym się doedukować. Lepiej Ty mi wyjaśnij po jaką cholere Messi ten gest wykonywał w kierunku Van Gaala? Stanął w obronie kolegi po 20 latach?

0

@Joe_Pesci właśnie o tym mówię... Czy miał powody czy nie, to piłkarz tej klasy powinien sobie takie gesty darować. Na tym polega dojrzałość i odpowiedzialność. Gdyby to zrobił jakiś gówniarz na początku kariery to można znaleźć usprawiedliwienie, a jeżeli robi coś takiego 35 letni facet, który ma pewne doświadczenia to zwyczajnie niepotrzebnie ten konflikt wyniósł na wyższy level

1

@Joe_Pesci uważam wręcz przeciwnie. Messi swoją cieszynką skierowaną do ławki rezerwowych Holandii dolał benzyny do ogniska, a potem już szło....

1

@esem91 ciężko inaczej nazwać gościa, który opuszcza treningi, obraża swojego selekcjonera, próbuje zabrać koledze z zespołu gola, olewa kibiców po widowiskowo wygranym meczu.... A odniosłem się tylko do MŚ

5

@Joe_Pesci a co było najpierw?
Najpierw była cieszynka Messiego, dopiero potem gole Holandii i na końcu rzuty karne. Średni argument ;)

0

@Joe_Barbaro dokładnie tak samo :)

26

Na tej stronie zostanę za to zjedzony, ale akurat zachowanie Messiego wobec Van Gaala uważam za słabe. Jestem też przekonany, że gdyby w miejsce Messiego podstawić Ronaldo to narracja tutaj byłaby kompletnie odwrotna.
Ronaldo jest pajacem co pokazuje szczególnie w ostatnich miesiącach jak mu nie idzie, ale jednak od Messiego spodziewałem się trochę więcej klasy. Po prostu.

2

@P33ck dla mnie to słabe zachowanie wobec trenera

1

@Deathwing112 Mateu Lahoz

0

@Ying odważna teza

3

Gratki dla Argentyny. Mam nadzieję, że w polfinale są gotowi na dogrywke...

0

@IronSanHybrid i niektórzy twierdzą, że to nie jest czerwona...

0

@MAGNETO Argentyna też, więc zero problemu

0

@pride98 zapisane w internetach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?