2

@partymaker a jak jeszcze mu się uda z Bojanem to całe pielgrzymki kibiców będą zjeżdżać do Barcelony, żeby zabrać Xaviego na lody ;)

1

@Krystian1588 pamiętam, bo to mój początek jako totalny gówniarz. Bardziej się już wkręciło z Rivaldo w składzie.
Jedynym źródłem wyników Barcy była telegazeta. Kumpela z klasy była w tamtym czasie kibicem ManU

0

@FCBurnley bankructwo oznacza niewypłacalność. Możesz mi powiedzieć w którym momencie Barca stała się niewypłacalna? Zadłużenie klubu może wynosić nawet bilion euro, pod warunkiem, że klub stać na spłatę tego zadłużenia. Dziwię się, że ludzie podstaw ekonomii nie rozumieją

5

@bartas97 pojeździłbys z tachografem to byś zrozumiał ;)

Te 5km/h szybciej może dać im weekend w domu, a nie w kabinie na parkingu

1

@Joe_Pesci jak kibic Barcelony mógł stać się jedną z legend Realu, to i kibic Realu mógłby sobie pokopać w Barcelonie ;)

2

@Kessie byłem tam trzy razy. Piękne miejsce :)

2

Jazda z arabami do drugiej ligi. Jest po MS to i może do PSG by ktos zajrzał ;)


Tak, tak... Wiem. Skończy się na grozeniu palcem

111

Czyli dwa miesiące temu Xavi wuefista, miesiąc temu do zwolnienia po remisie z Espanyolem, dwa tygodnie temu minimalista co męczy bułę, a dzisiaj wizjoner z którym czeka nas świetlana przyszłość.

La Rambla jest piękna

10

De Jong ostatnio kapitalna forma. Dzisiaj również profesor

14

Jak to mówią.... Xavi do grudnia

0

@Coutinho007 ja bym widział Raphinie na ławce rezerwowych

3

Jeszcze nigdy nie widziałem Busquetsa w takim sprincie jak podczas tego powrotu

4

Pedri dwie sety zepsuł. Szkoda, ale ma nadzieję, że po przerwie skuteczność będzie lepsza

2

@Kuba_1 pewnie z kieszeni Lewy zagrał kilka kluczowych piłek

1

@tomek8756 w Gdańsku prezydent jest wolontariuszem WOŚP co roku od samego początku grania orkiestry :)

40

Xavi brutalu. Ty zawsze never touch, a cztery żółte kartki masz

15

@tbas wszyscy z utęsknieniem wspominają Barce Guardioli, a oni tą Barce chyba znają tylko z kompilacji na yt....
Bo tam też nie było pełnej dominacji przez cały mecz, często traciliśmy frajerskie bramki po kontrach, a jak pierwsi straciliśmy bramkę to w ogóle były problemy z okopanym we własnym polu karnym przeciwnikiem.

Wczorajszy mecz był bardzo fajny i nawet przez moment nie drżałem o to kto awansuje dalej

0

To się nazywa dominacja

0

Brawo Barca.

Dembele wylosował świetnie, a
Raphinia jak zawsze

0

W tym momencie już gościa nie powinno być na boisku

1

@Roobo bez jaj... Koleś nawet w twarz nie dostał

0

Koleś nawet w twarz nie dostał

0

Alez te Gil jest wkur..... jący

5

Dzisiaj Dembele wylosował formę: Geniusz

5

@Khajio liczby u niego przyjdą. Ważne, że gra, rozwija się. Jestem przekonany że w następnym sezonie to będzie znacznie lepiej wyglądało

0

To już było za dużo dla Czarka Kuleszy

7

No i po tym śmiechu już się Pan nie podobasz Stanowskiemu :p

9

Przestańcie męczyć Kulesze pytaniami, przecież on nie umie dwóch zdań sklecić

0

@Emhyr prawidłowa mentalność

0

Santos Top,
Kulesza Flop :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?