Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker a jak jeszcze mu się uda z Bojanem to całe pielgrzymki kibiców będą zjeżdżać do Barcelony, żeby zabrać Xaviego na lody ;)
1
@Krystian1588 pamiętam, bo to mój początek jako totalny gówniarz. Bardziej się już wkręciło z Rivaldo w składzie.
Jedynym źródłem wyników Barcy była telegazeta. Kumpela z klasy była w tamtym czasie kibicem ManU
0
@FCBurnley bankructwo oznacza niewypłacalność. Możesz mi powiedzieć w którym momencie Barca stała się niewypłacalna? Zadłużenie klubu może wynosić nawet bilion euro, pod warunkiem, że klub stać na spłatę tego zadłużenia. Dziwię się, że ludzie podstaw ekonomii nie rozumieją
5
@bartas97 pojeździłbys z tachografem to byś zrozumiał ;)
Te 5km/h szybciej może dać im weekend w domu, a nie w kabinie na parkingu
1
@Joe_Pesci jak kibic Barcelony mógł stać się jedną z legend Realu, to i kibic Realu mógłby sobie pokopać w Barcelonie ;)
2
@Kessie byłem tam trzy razy. Piękne miejsce :)
2
Jazda z arabami do drugiej ligi. Jest po MS to i może do PSG by ktos zajrzał ;)
Tak, tak... Wiem. Skończy się na grozeniu palcem
111
Czyli dwa miesiące temu Xavi wuefista, miesiąc temu do zwolnienia po remisie z Espanyolem, dwa tygodnie temu minimalista co męczy bułę, a dzisiaj wizjoner z którym czeka nas świetlana przyszłość.
La Rambla jest piękna
10
De Jong ostatnio kapitalna forma. Dzisiaj również profesor
14
Jak to mówią.... Xavi do grudnia
0
@Coutinho007 ja bym widział Raphinie na ławce rezerwowych
3
Jeszcze nigdy nie widziałem Busquetsa w takim sprincie jak podczas tego powrotu
4
Pedri dwie sety zepsuł. Szkoda, ale ma nadzieję, że po przerwie skuteczność będzie lepsza
2
@Kuba_1 pewnie z kieszeni Lewy zagrał kilka kluczowych piłek
1
@tomek8756 w Gdańsku prezydent jest wolontariuszem WOŚP co roku od samego początku grania orkiestry :)
40
Xavi brutalu. Ty zawsze never touch, a cztery żółte kartki masz
15
@tbas wszyscy z utęsknieniem wspominają Barce Guardioli, a oni tą Barce chyba znają tylko z kompilacji na yt....
Bo tam też nie było pełnej dominacji przez cały mecz, często traciliśmy frajerskie bramki po kontrach, a jak pierwsi straciliśmy bramkę to w ogóle były problemy z okopanym we własnym polu karnym przeciwnikiem.
Wczorajszy mecz był bardzo fajny i nawet przez moment nie drżałem o to kto awansuje dalej
0
To się nazywa dominacja
0
Brawo Barca.
Dembele wylosował świetnie, a
Raphinia jak zawsze
0
W tym momencie już gościa nie powinno być na boisku
1
@Roobo bez jaj... Koleś nawet w twarz nie dostał
0
Koleś nawet w twarz nie dostał
0
Alez te Gil jest wkur..... jący
5
Dzisiaj Dembele wylosował formę: Geniusz
5
@Khajio liczby u niego przyjdą. Ważne, że gra, rozwija się. Jestem przekonany że w następnym sezonie to będzie znacznie lepiej wyglądało
0
To już było za dużo dla Czarka Kuleszy
7
No i po tym śmiechu już się Pan nie podobasz Stanowskiemu :p
9
Przestańcie męczyć Kulesze pytaniami, przecież on nie umie dwóch zdań sklecić
0
@Emhyr prawidłowa mentalność
0
Santos Top,
Kulesza Flop :p