Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Póki co Santos bardzo pozytywnie. Trenerzy z Hiszpanii i Portugalii fajnie opowiadają o futbolu. Z punktu widać inną mentalność
4
Będzie mieszkał w Warszawie. Dobra informacja :)
0
@AllBundy wręcz przeciwnie. Bardzo profesjonalny :)
1
@Kessie budowę samochodu mieli przestudiowane mega dokładnie
0
@kuz a najbardziej Photoshop
6
A ludzie się tu czepiają, że Lewy w tłumie czasami piłkę zgubi....
Tymczasem Ansu Fati :p
0
@Kengo zespół skrojony pod takiego trenejro jak Czesiu
4
No więc Dani nakłonił ją żeby na nim usiadła, potem pobił, musiał zdjąć z niej i z siebie zdjąć bieliznę, spenetrował ją do wtrysku, następnie się ubrał, ona otrząsnęła się z szoku i ubrała i ponownie pojawili się w zasięgu kamer.... I to wszystko proszę państwa w 47sek....
Jak próbuje to sobie wyobrazić, to nie wiem czy w tym czasie ta laska by zdążyła założyć spowrotem gacie po tym co się stało, a tutaj całość miała tyle trwać. Śmierdzi na kilometr tą wersja zdarzeń
2
Proszę, walnijcie trzecią i zamknijcie ten mecz, bo jednak obawiam się tego Realu. W LM też potrafili kompletnie nic nie grać, a w ostatnich 15min robić cuda
0
@Cochise Lewy w pierwszej połowie wyglądał słabo, ale mam wrażenie że im dalej tym było z nim lepiej. Miejsce i pozycje potrafił sobie zrobić od początku. Mam wrażenie, że tam brakowało po prostu obycia z piłką, brak rytmu meczowego. Moim zdaniem zacznie regularnie grać to i wróci Lewy z początku sezonu
1
@koksik2700 moja żona właśnie czyta Anioł śmierci z Auschwitz o Mengele, a drugie to Wiedźma z Buchenwaldu. Codziennie mi opowiada jaka porypana była ta baba
1
Interesy z Atletico, co może pójść nie tak? Hmmm
1
@Janiama tutaj chłopaki na stronie chyba inne mecze oglądają :p
0
@Firestone zwykle pieprzenie i szukanie atencji u hejterów. Progres jest i to znaczny
0
@BARCA1899Messi a jakie on ma atuty? Rzuty różne?
A nie, czekaj....
1
@Borneo spowalniał grę, wiele razy bardzo ładnie pokazywał się kolega na otwierającą piłkę, koledzy otwierało mu półprzestrzenie, a Balde odwracał się na piecie i grał do tyłu. Dodatkowo sporo potknięć. Alonso wyglądał lepiej, ale miał gorszego partnera do pomocy w defensywie, bo Raphinia wyglądał fatalnie
2
@Joe_Pesci na ten moment mimo wszystko Alba wciąż leoszy od Balde. Musi chłopak jeszcze dojrzeć
0
@Pablit zero powrotów? Dembele akurat ładnie pracował w defensywie. Widziałeś powroty Raphinii?
0
Brawo Barca. W końcu, po latach, trzy punkty z Atletico na wyjeździe.
A malkontentom mówię dobranoc :)
0
Jak mnie te różne Raphinii denerwują. Koleś za 60mln przez pół roku nie nauczył się podnieść piłki zagrywajac z miejsca
0
@AlexDark00 mam wrażenie, że Lewy na tej stronie jest po mundialu najbardziej hejtowanym zawodnikiem
0
@tbas przecież fizycznie dają radę
1
@Faro ryzykuje to ma straty. Widać ewidentnie, że ma dryblować i robić przewagę. Dla mnie bardzo fajnie porusza się po boisku
1
@michal26 w końcu głos rozsądku. Gramy na trudnym terenie i pierwsze 25min zamknęliśmy Atletico na ich polu karnym i tworzyliśmy w tym tłoku sytuacje
0
Iniesta, to Ty?
0
@kibic1899 no nie wiem czy Gil Manzano nie jest faworytem do prowadzenia Klasyku
0
@esem91 serio? Przecież ilość sytuacji którą Barca miała jest ogromna. Kuleje skuteczność
1
Gdyby Barca miała skuteczność Intercity w tym meczu, to byłoby jakieś 15-3 :p
1
@Janiama załatwili też sobie trening 06.01 :p
1
@Rewolucja123 no nie.... Najwięcej to jednak kreują Dembele, Alba i Gavi