5

Póki co Santos bardzo pozytywnie. Trenerzy z Hiszpanii i Portugalii fajnie opowiadają o futbolu. Z punktu widać inną mentalność

4

Będzie mieszkał w Warszawie. Dobra informacja :)

0

@AllBundy wręcz przeciwnie. Bardzo profesjonalny :)

1

@Kessie budowę samochodu mieli przestudiowane mega dokładnie

0

@kuz a najbardziej Photoshop

6

A ludzie się tu czepiają, że Lewy w tłumie czasami piłkę zgubi....

Tymczasem Ansu Fati :p

0

@Kengo zespół skrojony pod takiego trenejro jak Czesiu

4

No więc Dani nakłonił ją żeby na nim usiadła, potem pobił, musiał zdjąć z niej i z siebie zdjąć bieliznę, spenetrował ją do wtrysku, następnie się ubrał, ona otrząsnęła się z szoku i ubrała i ponownie pojawili się w zasięgu kamer.... I to wszystko proszę państwa w 47sek....

Jak próbuje to sobie wyobrazić, to nie wiem czy w tym czasie ta laska by zdążyła założyć spowrotem gacie po tym co się stało, a tutaj całość miała tyle trwać. Śmierdzi na kilometr tą wersja zdarzeń

2

Proszę, walnijcie trzecią i zamknijcie ten mecz, bo jednak obawiam się tego Realu. W LM też potrafili kompletnie nic nie grać, a w ostatnich 15min robić cuda

0

@Cochise Lewy w pierwszej połowie wyglądał słabo, ale mam wrażenie że im dalej tym było z nim lepiej. Miejsce i pozycje potrafił sobie zrobić od początku. Mam wrażenie, że tam brakowało po prostu obycia z piłką, brak rytmu meczowego. Moim zdaniem zacznie regularnie grać to i wróci Lewy z początku sezonu

1

@koksik2700 moja żona właśnie czyta Anioł śmierci z Auschwitz o Mengele, a drugie to Wiedźma z Buchenwaldu. Codziennie mi opowiada jaka porypana była ta baba

1

Interesy z Atletico, co może pójść nie tak? Hmmm

1

@Janiama tutaj chłopaki na stronie chyba inne mecze oglądają :p

0

@Firestone zwykle pieprzenie i szukanie atencji u hejterów. Progres jest i to znaczny

0

@BARCA1899Messi a jakie on ma atuty? Rzuty różne?
A nie, czekaj....

1

@Borneo spowalniał grę, wiele razy bardzo ładnie pokazywał się kolega na otwierającą piłkę, koledzy otwierało mu półprzestrzenie, a Balde odwracał się na piecie i grał do tyłu. Dodatkowo sporo potknięć. Alonso wyglądał lepiej, ale miał gorszego partnera do pomocy w defensywie, bo Raphinia wyglądał fatalnie

2

@Joe_Pesci na ten moment mimo wszystko Alba wciąż leoszy od Balde. Musi chłopak jeszcze dojrzeć

0

@Pablit zero powrotów? Dembele akurat ładnie pracował w defensywie. Widziałeś powroty Raphinii?

0

Brawo Barca. W końcu, po latach, trzy punkty z Atletico na wyjeździe.

A malkontentom mówię dobranoc :)

0

Jak mnie te różne Raphinii denerwują. Koleś za 60mln przez pół roku nie nauczył się podnieść piłki zagrywajac z miejsca

0

@AlexDark00 mam wrażenie, że Lewy na tej stronie jest po mundialu najbardziej hejtowanym zawodnikiem

0

@tbas przecież fizycznie dają radę

1

@Faro ryzykuje to ma straty. Widać ewidentnie, że ma dryblować i robić przewagę. Dla mnie bardzo fajnie porusza się po boisku

1

@michal26 w końcu głos rozsądku. Gramy na trudnym terenie i pierwsze 25min zamknęliśmy Atletico na ich polu karnym i tworzyliśmy w tym tłoku sytuacje

0

Iniesta, to Ty?

0

@kibic1899 no nie wiem czy Gil Manzano nie jest faworytem do prowadzenia Klasyku

0

@esem91 serio? Przecież ilość sytuacji którą Barca miała jest ogromna. Kuleje skuteczność

1

Gdyby Barca miała skuteczność Intercity w tym meczu, to byłoby jakieś 15-3 :p

1

@Janiama załatwili też sobie trening 06.01 :p

1

@Rewolucja123 no nie.... Najwięcej to jednak kreują Dembele, Alba i Gavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?