2

Ja wiem, że to tylko Hercules, ale na miejscu Luisa Enrique zacząłbym się zastanawiać, czy nie postawić na Ardę kosztem Neymara w kolejnych spotkaniach.

Kolejna sprawa to osoba Vidala. Przyglądałem się dość uważnie jego grze i tak sobie myślę, czy naprawdę trzeba sprowadzać kogoś w jego miejsce? Zanotował zupełnie dobry występ i jakoś nie jestem przekonany, że ten kto zostanie sprowadzony na jego pozycję zagra jakoś szczególnie lepiej od Aleixa.

1

Gomes lepiej od Rakiticia? Gomes jest największym rozczarowaniem tego sezonu, nikt nie gra tak statycznie i zachowawczo jak on.

1

Hazard zostanie w Chelsea, zwłaszcza że teraz w końcu zaczęli grać :)

0

Ano racja, ale mam dziwne wrażenie że nikt kluczowy do nich nie przejdzie.

1

Pan Statystyk jak zawsze w formie, o to mi właśnie chodziło :)

0

Dzięki! :)

0

No właśnie jakość średnia, szukałem czegoś w normalnym tempie bez spowolnienia, ale nic nie mogę znaleźć. Mimo wszystko dzięki!

1

Czy ma ktoś filmik z magicznym przyjęciem Iniesty z ostatniego meczu?

0

I tak zimą nikt do nich nie przejdzie.

27

"Czuję się tak samo jak przed tą wiadomością. Skupiam się na rzeczach, które mają wpływ na moją drużynę."

I do tych słów warto się stosować zamiast skupiać się na jakichś bzdurach związanych z Realem.

0

Alena jest kontuzjowany.

0

Na viagogo jest zawsze duża przebitka, nie opłaca się tam kupować biletów ani na mecze, ani na koncerty.

0

Nie, myślałem że to kibic Realu.

0

Niby jaka?

26

Po co to oburzenie? Wystarczy, że możemy czerpać przyjemność z oglądania Messiego na boisku, reszta nie ma znaczenia :)

1

6 lipca 2016 r. - normalnie breaking news.

0

To pokaż mi kiedy ostatnio Messi, Suarez, Neymar (który ostatnio w ogóle nie strzela), czy Iniesta (mój ulubiony piłkarz) strzelili ostatnio bramkę zza pola karnego (nie licząc rzutów wolnych).

0

Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo wtedy stracimy jedynego piłkarza, który potrafi uderzyć z dystansu.

27

Jak dla mnie CR może dożywotnio zgarniać złote piłki, wystarczy, że Messi cieszy moje oczy swoją grą tak jak dziś :)

5

Genialny gif :)

0

podrzuci ktoś link do przyjęcia Iniesty bo na YT jest tylko 6-sekundówka marnej jakości

6

Jedno słowo: kosmos.

0

Spoko, zaraz Ramos strzeli.

1

Fajne auto, aczkolwiek zdecydowanie bardziej wolałem starsze modele Volvo.

0

Aruba wspaniała wyspa, mam zamiar kiedyś się tam wybrać.

3

Niestety, sporo młodocianych użytkowników tej strony woli koncentrować się na sytuacji u rywali zamiast cieszyć się z własnych sukcesów.

0

jak 90% brazoli.

0

Gdyby to tak miało działać to walczylibyśmy co najwyżej o Ligę Europejską.

2

Ale tu nie chodzi o to, kto dłużej gra na topie bo wygrałby pewnie Buffon albo Totti, ale o dany sezon (sam jestem zdziwiony tak niską pozycją RL).

0

Współczuję... mi też wtopili, ale za psie pieniądze grałem więc praktycznie nic nie straciłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?