JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że wczoraj o tym się nie dowiedziałem jak robiłem kupon ;)
0
Pieprzone city...
0
Nic mi nie mów...
0
Mógłby ktoś podesłać link do meczu bo mi strasznie tnie niestety
0
Wczoraj znowu przesadził z dragami.
1
Większość goli pada w fazie grupowych bo grają tam drużyny pokroju Legii, czy innych piłkarskich outsiderów.
1
Dzięki :)
0
A Cerci przypadkiem nie wrócił do Włoch?
0
Arsenal, City, PSG i Barca - a wczoraj już mi weszła Borussia, Juve i Sporting
0
Kto jest kontuzjowany w Atletico?
0
Nic nie doszło ;)
0
Gratulacje! Jak córeczka ma na imię?
1
"To świetny piłkarz, ale pracuje, żeby być bohaterem i strzelać po 50 bramek na sezon. Rozwój Messiego jest za to olbrzymi. Od bycia bramkostrzelnym skrzydłowym przeistoczył się w zawodnika kierującego grą i zaangażowanego we wszystko."
Ronaldo pracuje żeby strzelać 50 bramek na sezon, a Messi robi wszystko - strzela bramki, kieruje grą. W ten sposób Menotti pokazuje wyższość Messiego nad Ronaldo.
1
Ja to inaczej zupełnie zrozumiałem ale to już kwestia interpretacji.
3
Ale Menottiego to Ty szanuj... Trenerska legenda ma rację: gdyby Messi nie rozwijał się wśród takich zawodników jak Xavi, Iniesta i Ronaldinho to nie wiadomo, czy byłby tu gdzie jest teraz. To w jakim towarzystwie się obracasz/rozwijasz definiuje Ciebie jako osobę i piłkarza.
0
A dla mnie Wenger to właściwy człowiek na właściwym miejscu i w tym sezonie to pokaże.
0
Regularnie to zdobywało jakieś 5 lat temu, obecnie w Portugalii Smoki oddają teren Benfice.
Zresztą nie rozumiem tej szydery z Arsenalu. Rozumiałbym, gdyby sezon w sezon grali ogony, ale oni od kilkunastu lat są w ścisłej czołówce.
1
Dopóki burdel przynosi zyski to nie ma potrzeby żeby coś w nim zmieniać, a miejsc w top 4 regularnie od 20 lat mogą Arsenalowi pozazdrościć pozostałe zespoły. Trochę podobny casus jak w przypadku Porto (zachowując odpowiednie proporcje).
1
Zwłaszcza w zeszłym sezonie dało świetne efekty.
14
Ten "żart" z 4. miejscem Arsenalu jest tak samo oklepany jak Busequets aktor albo Messi kopiący w kibiców.
16
To tak jak 90% pozostałych trenerów. Regularnie gra ze swoim klubem w lidze mistrzów, nie wypada poza top4 tak jak pozostałe wielkie kluby angielskie i nie szasta pieniędzmi na lewo i prawo.
8
A co jest złego w Wengerze?
0
Reus już nie taki perspektywiczny.
0
Może wejść
1
A dlaczego nie? Ja w zeszłym roku leciałem specjalnie do Sztokholmu na U2.
0
Ja po prostu tak mam, że wolę starsze albumy a te nowsze czasem mi nie podchodzą, chociaż np. "Endless River" Pink Floydów, "Songs of Innocence" U2 czy "Black Star" Bowiego łyknąłem jak młody pelikan.
2
Poleciałbym klasykiem, że Metallica skończyła się na Kill'em All ale oczywiście do bzdura, bo kolejne albumy do Black Albumu były genialne. Później moim zdaniem trochę siadło, chociaż uwielbiam coverowy Garage Inc. no i oczywiście S&M. Trochę się boję, że nowy album będzie dla mnie rozczarowaniem, ale z drugiej strony od wydania Death Magnetic minęło sporo czasu i to sugerowałoby, że Hetfield i spółka porządnie popracowali w studio, zwłaszcza że ten kawałek co przesłałeś brzmi całkiem świeżo.
1
W tym przypadku to faktycznie jest wielu szumu o nic, ale no looki, kiedy patrzysz na jednego zawodnika (a nie na trybuny) i podajesz do innego to już ma znacznie większy sens.
0
Ja dałem handi 1 przy kursie 1,55
0
https://cupsell.pl/