1

Roberto i Bartra mają zupełnie inne warunki fizyczne, wiadomo że Sergi będzie miał znacznie większe predyspozycje do szybkiego biegania niż Bartra.

56

Piękny gest Neymara, a dla kibica pamiątka na całe życie - oby jak najwięcej takich obrazków w piłce nożnej i innych sportach.

0

Dzięki Panowie! Chłopak jest niesamowity, nie sądziłem że tak szybko wypełni lukę po Alvesie i to w takim stylu.

0

Ile Roberto ma asyst łącznie w tym sezonie w lidze?

1

Dzięki!

1

Chodziło o mecz Barcy ;)

1

Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ma ktoś link do jakiegoś obszernego skrótu?

1

Transfery, wywiady z zawodnikami, ciekawostki - staraj się wzorować na stronie Barcy (oczywiście w miarę możliwości;)

0

Tylko, że w przypadku "upośledzonych płodów" takie patologiczne matki nie mają nawet świadomości, że dziecko może być upośledzone i zdają sobie z tego sprawę dopiero po urodzeniu dziecka, dlatego ciężko tu mówić o aborcji.

1

Myślę, że przypadki o których piszesz (symptom pijanego noworodka) to zjawisko na tyle marginalne, że ciężko znaleźć sensowne rozwiązanie dla tego problemu. Moim zdaniem aborcja powinna być dozwolona jedynie w przypadku zagrożenia życia matki lub płodu oraz w sytuacji gdy ciąża jest następstwem gwałtu.

4

Kierowałem swój komentarz do idiotycznego posta Cyzia. W moim idealnym świecie takie dzieci trafiałyby do domów dziecka lub rodzin zastępczych, a nie byłyby zabijane. Jeśli zła sytuacja materialna ma być uzasadnieniem dla legalizacji aborcji to ja podziękuję.

4

Popełnienie przeze mnie morderstwa też powinno być moją prywatną sprawą i nikogo nie powinno obchodzić, czy kogoś zabiłem, czy nie.

Czyli co, patologia może kopulować jak króliczki i skrobać do woli, bo im się nie chce wychowywać/utrzymywać dziecka?

10

Dodałbym jeszcze do tego zgodę na aborcję w przypadku, kiedy poród zagraża życiu matki.

0

Ja się zgadzam, gra Messiego jest w dużym stopniu wypracowana, natomiast R10 bazował na spontaniczności i był talentem czystej wody.

1

dałbym mobile phone, bo cell phone jest bardziej popularne w USA.

3

A za kogo miałby grać?

37

Podnieść, nie obniżyć.

0

Pomocnik?

0

Z kontekstu wynikało, że odnosisz się do Mascherano.

5

Widać było gołym okiem, że Suarez siłą rozpędu wpadł na Brazylijczyka i nie było mowy o celowym ataku.

0

Mascherano zagrał bardzo dobre spotkanie i nie widzę tutaj grania za zasługi.

1

Ale o jakim piachu Ty mówisz? Raz w całym meczu się poślizgnął, a poza tym miał szereg dobrych interwencji. Czemu się nie mówi o tym, że to Pique był głównym winowajcą bramki przepuszczając piłkę.

9

I co, myślisz że taki mega kocur będzie chciał grzać ławę? To już nawet Gameiro nie chciał być zmiennikiem...

0

kurde akurat przycięło i nie widziałem... Jak strzelił?

1

Bylejakość ;)

0

A z kim teraz będą grali w lidze?

0

Heh, urzekło to zbyt dużo powiedziane, po prostu lubię kilku piłkarzy, którzy tam grają (Allen, Imbula, Afellay, Diouf i Arnautović) ;) Kiedyś byli dla mnie uosobieniem siermiężności, ale właśnie dzięki niezłym wynikom w zeszłym sezonie trochę zmieniłem o nich zdanie.

0

Jakoś trochę ich polubiłem pod koniec zeszłego sezonu :)

I przeszła tam para ciekawych piłkarzy: Allen i Imbula.

0

Właśnie ostatnio sprawdzałem tabelę BPL i sobie pomyślałem: "biedna Neysi" ;)

0

Pamiętaj, że Bojan już zagrał w oficjalnym meczu dla seniorskiej reprezentacji Hiszpanii i FIFA raczej nie wyrazi zgody na jego grę dla Serbii.

A co do Stoke, to jestem zaskoczony tak słabym początkiem w ich wykonaniu, liczyłem, że Shaqiri rozrusza towarzystwo i będą seryjnie punktować, a tu lipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?