JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roberto i Bartra mają zupełnie inne warunki fizyczne, wiadomo że Sergi będzie miał znacznie większe predyspozycje do szybkiego biegania niż Bartra.
56
Piękny gest Neymara, a dla kibica pamiątka na całe życie - oby jak najwięcej takich obrazków w piłce nożnej i innych sportach.
0
Dzięki Panowie! Chłopak jest niesamowity, nie sądziłem że tak szybko wypełni lukę po Alvesie i to w takim stylu.
0
Ile Roberto ma asyst łącznie w tym sezonie w lidze?
1
Dzięki!
1
Chodziło o mecz Barcy ;)
1
Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, ma ktoś link do jakiegoś obszernego skrótu?
1
Transfery, wywiady z zawodnikami, ciekawostki - staraj się wzorować na stronie Barcy (oczywiście w miarę możliwości;)
0
Tylko, że w przypadku "upośledzonych płodów" takie patologiczne matki nie mają nawet świadomości, że dziecko może być upośledzone i zdają sobie z tego sprawę dopiero po urodzeniu dziecka, dlatego ciężko tu mówić o aborcji.
1
Myślę, że przypadki o których piszesz (symptom pijanego noworodka) to zjawisko na tyle marginalne, że ciężko znaleźć sensowne rozwiązanie dla tego problemu. Moim zdaniem aborcja powinna być dozwolona jedynie w przypadku zagrożenia życia matki lub płodu oraz w sytuacji gdy ciąża jest następstwem gwałtu.
4
Kierowałem swój komentarz do idiotycznego posta Cyzia. W moim idealnym świecie takie dzieci trafiałyby do domów dziecka lub rodzin zastępczych, a nie byłyby zabijane. Jeśli zła sytuacja materialna ma być uzasadnieniem dla legalizacji aborcji to ja podziękuję.
4
Popełnienie przeze mnie morderstwa też powinno być moją prywatną sprawą i nikogo nie powinno obchodzić, czy kogoś zabiłem, czy nie.
Czyli co, patologia może kopulować jak króliczki i skrobać do woli, bo im się nie chce wychowywać/utrzymywać dziecka?
10
Dodałbym jeszcze do tego zgodę na aborcję w przypadku, kiedy poród zagraża życiu matki.
0
Ja się zgadzam, gra Messiego jest w dużym stopniu wypracowana, natomiast R10 bazował na spontaniczności i był talentem czystej wody.
1
dałbym mobile phone, bo cell phone jest bardziej popularne w USA.
3
A za kogo miałby grać?
37
Podnieść, nie obniżyć.
0
Pomocnik?
0
Z kontekstu wynikało, że odnosisz się do Mascherano.
5
Widać było gołym okiem, że Suarez siłą rozpędu wpadł na Brazylijczyka i nie było mowy o celowym ataku.
0
Mascherano zagrał bardzo dobre spotkanie i nie widzę tutaj grania za zasługi.
1
Ale o jakim piachu Ty mówisz? Raz w całym meczu się poślizgnął, a poza tym miał szereg dobrych interwencji. Czemu się nie mówi o tym, że to Pique był głównym winowajcą bramki przepuszczając piłkę.
9
I co, myślisz że taki mega kocur będzie chciał grzać ławę? To już nawet Gameiro nie chciał być zmiennikiem...
0
kurde akurat przycięło i nie widziałem... Jak strzelił?
1
Bylejakość ;)
0
A z kim teraz będą grali w lidze?
0
Heh, urzekło to zbyt dużo powiedziane, po prostu lubię kilku piłkarzy, którzy tam grają (Allen, Imbula, Afellay, Diouf i Arnautović) ;) Kiedyś byli dla mnie uosobieniem siermiężności, ale właśnie dzięki niezłym wynikom w zeszłym sezonie trochę zmieniłem o nich zdanie.
0
Jakoś trochę ich polubiłem pod koniec zeszłego sezonu :)
I przeszła tam para ciekawych piłkarzy: Allen i Imbula.
0
Właśnie ostatnio sprawdzałem tabelę BPL i sobie pomyślałem: "biedna Neysi" ;)
0
Pamiętaj, że Bojan już zagrał w oficjalnym meczu dla seniorskiej reprezentacji Hiszpanii i FIFA raczej nie wyrazi zgody na jego grę dla Serbii.
A co do Stoke, to jestem zaskoczony tak słabym początkiem w ich wykonaniu, liczyłem, że Shaqiri rozrusza towarzystwo i będą seryjnie punktować, a tu lipa.