8

Może masz coś na twarzy.

2

Mów za siebie.

1

Dokładnie, kiedyś, kiedy jeszcze nie było takich efektów specjalnych i komputerowych podstawą dobrego filmu była fabuła, gra aktorska i ścieżka dźwiękowa. Teraz większą wagę przykłada się do efektów specjalnych (mowa o filmach akcji).

1

100% racji.

1

Helikopter w Ogniu (Black Hawk Down) to arcydzieło, do tego genialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, nawet mam ją na kompie. Też muszę sobie obejrzeć jeszcze raz :)

2

Pewnie Cię nie zaskoczę, ale może "Wielka Ucieczka" i "Tylko dla Orłów" (polecam książkę!) - stare klasyki :)

0

Wielka szkoda, liczyłem na jego występ od pierwszej minuty w parze z Pique.

3

Z pewnością, Arsenalowi na pewno przyda się taki as prawej obrony jak Vidal.

1

Bazując na swoim doświadczeniu i wynikach Pucharu Anglii w zeszłym sezonie to bałbym się w ogóle obstawiać te mecze, bo bywa w nich bardzo dużo niespodzianek, ale jak już chcesz potracić pieniążki to chociaż wywal Chelsea, zawsze jakaś szansa że może kupon wejdzie.

0

Gdyby się tak nie woził długo z piłką nie narażałby się na tyle fauli.

14

http://fangol.pl/view/180786/dziwna-reakcja-ramosa?scor - Ramosa tak zabolała ręka po strzale, że przyłożył twarz do ręki ;)

3

Genialna rywalizacja pomiędzy wielkimi sportowcami: kiedyś był Prost i Senna, teraz mamy Messiego i Ronaldo - oby to trwało jak najdłużej!

0

No właśnie u mnie się zrobiły nagle bladoniebieskie

1

Czy tylko ja widzę nicki wszystkich użytkowników na niebiesko?

1

RAFINHAZO!

0

W jednej czy dwóch sytuacjach niepotrzebnie wychodził. Reszta ok.

0

Za dużo wychodzi niepotrzebnie do piłek

0

Lubię styl gry Stegena ale dzisiaj to trochę przegina pałę.

0

Podanie Messiego z jednego kroku do Suareza... cud, miód i orzeszki.

0

patrz na prv ;)

1

A już psioczyłem na Suareza, że nie podał do Neya wcześniej

0

ch a nie spalony...

0

Polecam drogi na Mazurach, sporo fajnych zakrętów i co najważniejsze równa nawierzchnia :)

5

No to się nastałeś, ale warto było! Czekam na relację pomeczową z wrażeń ze stadionu :)

0

A to dopiero pierwsza połowa minęła

0

Pewnie większość z pozostałych uzyskała brytyjskie obywatelstwo.

12

Ależ bramka Hendersona, coś pięknego!

0

Co zrobił Ivanović bo akurat wyszedłem na chwilę

22

A ja liczę na The Reds :)

1

Ja w sumie trochę polubiłem Chelsea po przyjściu Conte. Przyszli ciekawi zawodnicy (Batshuayi, Kante), chociaż wciąż nie darzę tego klubu zbytnią sympatią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?