JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Może masz coś na twarzy.
2
Mów za siebie.
1
Dokładnie, kiedyś, kiedy jeszcze nie było takich efektów specjalnych i komputerowych podstawą dobrego filmu była fabuła, gra aktorska i ścieżka dźwiękowa. Teraz większą wagę przykłada się do efektów specjalnych (mowa o filmach akcji).
1
100% racji.
1
Helikopter w Ogniu (Black Hawk Down) to arcydzieło, do tego genialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, nawet mam ją na kompie. Też muszę sobie obejrzeć jeszcze raz :)
2
Pewnie Cię nie zaskoczę, ale może "Wielka Ucieczka" i "Tylko dla Orłów" (polecam książkę!) - stare klasyki :)
0
Wielka szkoda, liczyłem na jego występ od pierwszej minuty w parze z Pique.
3
Z pewnością, Arsenalowi na pewno przyda się taki as prawej obrony jak Vidal.
1
Bazując na swoim doświadczeniu i wynikach Pucharu Anglii w zeszłym sezonie to bałbym się w ogóle obstawiać te mecze, bo bywa w nich bardzo dużo niespodzianek, ale jak już chcesz potracić pieniążki to chociaż wywal Chelsea, zawsze jakaś szansa że może kupon wejdzie.
0
Gdyby się tak nie woził długo z piłką nie narażałby się na tyle fauli.
14
http://fangol.pl/view/180786/dziwna-reakcja-ramosa?scor - Ramosa tak zabolała ręka po strzale, że przyłożył twarz do ręki ;)
3
Genialna rywalizacja pomiędzy wielkimi sportowcami: kiedyś był Prost i Senna, teraz mamy Messiego i Ronaldo - oby to trwało jak najdłużej!
0
No właśnie u mnie się zrobiły nagle bladoniebieskie
1
Czy tylko ja widzę nicki wszystkich użytkowników na niebiesko?
1
RAFINHAZO!
0
W jednej czy dwóch sytuacjach niepotrzebnie wychodził. Reszta ok.
0
Za dużo wychodzi niepotrzebnie do piłek
0
Lubię styl gry Stegena ale dzisiaj to trochę przegina pałę.
0
Podanie Messiego z jednego kroku do Suareza... cud, miód i orzeszki.
0
patrz na prv ;)
1
A już psioczyłem na Suareza, że nie podał do Neya wcześniej
0
ch a nie spalony...
0
Polecam drogi na Mazurach, sporo fajnych zakrętów i co najważniejsze równa nawierzchnia :)
5
No to się nastałeś, ale warto było! Czekam na relację pomeczową z wrażeń ze stadionu :)
0
A to dopiero pierwsza połowa minęła
0
Pewnie większość z pozostałych uzyskała brytyjskie obywatelstwo.
12
Ależ bramka Hendersona, coś pięknego!
0
Co zrobił Ivanović bo akurat wyszedłem na chwilę
22
A ja liczę na The Reds :)
1
Ja w sumie trochę polubiłem Chelsea po przyjściu Conte. Przyszli ciekawi zawodnicy (Batshuayi, Kante), chociaż wciąż nie darzę tego klubu zbytnią sympatią.