JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale czemu chcesz odejść?
4
Serio wierzysz w jakieś bzdury wymyślone przez brukowce? Myślałem, że nikt już się na to nie nabiera.
2
No i co w tym dziwnego, że młody bramkarz chce grać więcej meczów? To powinno świadczyć na jego korzyść, bo jest ambitny i nie chce tylko grzać ławy i grać sporadycznie w LM.
10
Co wy macie z tymi fochami Ter Stegena?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Danka ma 29 lat? Staro wygląda, coś źle się prowadzi.
1
Ale drogi, a wysoki napastnik na ławce by się przydał ;)
3
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wydanie jednej gry wspólnie przez Fifę i Konami, nawet gdyby kosztowała te 500 złotych to myślę, że warto byłoby ją kupić.
2
Szkoda, gdyby nie ta akcja z Alcacerem to może by do nas przeszedł.
2
Trafione w punkt z tą bojanizacją chociaż za Munirem nie przepadam.
1
może postawię z dwie dyszki chociaż skoro tak to wygląda, do tego jakiś mecz eliminacji LM i może się złoży jakiś fajny kurs.
1
Zawsze trzeba sprawdzić, czy wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, ale faktem jest, że za dużo jest pobłażania wobec kryminalistów.
1
Bardzo słuszna kara za idiotyczny czyn, a 5 lat i tak pewnie nie dostaną bo to zapewne byłby maksymalny wymiar kary, a pewnie jak zwykle znajdą się okoliczności łagodzące.
A co do policjanta to nie ma co przedwcześnie gdybać, wcale nie musi ponieść kary tym bardziej, że z tego co czytałem, to cała akcja przebiegła zgodnie z procedurami.
0
Ile skoczył?
1
Zależy co masz na myśli mówiąc bezpieczny i co jest w środku ;)
1
To byłby świetny deal.
1
Akcja nabiera tempa, mam nadzieję, że Bravo rzeczywiście pójdzie za te 25 mln EUR, a nie za mniej, a Alvesa uda się kupić za max. 10 mln EUR.
2
Z jego reakcją startową nie byłoby to wielkim zaskoczeniem.
3
A dla mnie Ter Stegen nie odstaje wiele od Bravo i kiedy tylko dostanie więcej szans na regularną grę to pokaże pełnię swoich umiejętności.
Jakim znowu dyktatorem? Po prostu Bravo i Ter Stegen chcą grać więcej, dlatego niemożliwością byłoby ich dalsze trzymanie w jednym zespole. Odejście Bravo jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich stron.
9
Zwykłe plotki jak 90% newsów transferowych.
1
Masip pozostanie 3 bramkarzem, a drugim zapewne będzie Diego Alves.
2
Ter Stegen jest bardziej perspektywiczny i już wkrótce może osiągnąć wyższy poziom niż Bravo, dobry moment na transfer.
2
Brawo Anita, coś niesamowitego!
7
Ewa pobiegła na miarę swoich możliwości, cała kariera jeszcze przed nią :)
1
Gomez
28
Nie dość, że Niemiec to jeszcze rudy...
4
Ale miotnął Małachowski! Pięknie!
0
(seteczkę już zrobiłem ;) o 3:40 się zaczyna.
2
Oj, jego możliwości wokalne znam bardzo dobrze ;)
1
Brawo za avatar :)