JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiesz, mojemu dziadkowi nie przetłumaczysz
2
Dzięki za pomoc :)
2
Całkiem tanio to wychodzi, nie wiem czy sobie nie wykupię.
1
Masakra, a tak się cieszyłem, że chłopak dostanie szansę...
1
A co powiecie na to:
Jak przymierzył...
1
Ale zobacz z jaką prędkością leciała piłka i na jakiej wysokości.
2
Ok, dzięki za rady. Mój dziadek najczęściej wybierał je łopatą i od razu eksterminował, ale to tylko kiedy złapał takiego na "gorącym uczynku" ;)
2
No właśnie tak coś mi się obiło o uszy, że to nie jest do końca legalne.
0
A nie działa to szkodliwie na glebę i rośliny?
2
Ładny strzał, ale mój faworyt do najlepszego strzału z dystansu (pomijam wolnego Carlosa) ever to:
3
Super! :)
A propos walki z kretami: masz jakieś tanie, sprawdzone metody na nie, bo ostatnio na działce dają mi się trochę we znaki.
4
Błędny link.
6
Domyślałem, że ta data znaczy coś innego dlatego napisałem to z przymrużeniem oka ;) Fajna sprawa zajmować się murawą, bo nie siedzisz ciągle za biurkiem tylko spędzasz czas na powietrzu (tak przypuszczam).
13
Całkiem spora wiedza na temat murawy jak na pięciolatka ;)
2
To pokaż mi ten ranking.
1
Owszem, kiedy rozgrywał dobre mecze w Porto.
3
Nie mam czasu przeglądać Twoich komentarzy, dla mnie ważniejsza jest opinia ekspertów, którzy wielokrotnie umieszczali go w czołówce rankingu najlepszych młodych graczy BPL.
1
"Wczorajszym wystepem pokazal, ze nie jest na razie pilkarzem na miare Barcelony" - wcale.
2
Nie ma to jak oceniać zawodnika po jednym meczu, zwłaszcza po rozegraniu przez niego jednego z lepszych sezonów w karierze.
5
Ciekawe, czy to samo pisałeś po słabym meczu Messiego w rewanżu z Atletico.
1
Ja miałem okazję oglądać kilkanaście meczów w jego wykonaniu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i mnie jak najbardziej zachwyca. Wiem, że w pomocy jest już tłok, ale liczę na to, że Lucho jakoś to wszystko sensownie poukłada.
3
Liczę, że w nadchodzącym sezonie Liverpool się jakoś solidnie wzmocni i Klopp ich ładnie poukłada w okresie przygotowawczym.
4
Ja bym aż tak tej Sevilli nie gloryfikował, bo w lidze nie potrafiła wygrać ani jednego spotkania na wyjeździe. Co prawda w LE to wyglądało zgoła odmiennie, ale jeśli chodzi o finał to podtrzymuję opinię, że co najmniej jeden karny Liverpoolowi się należał, a ewentualne 2:0 to byłaby już niezła zaliczka na drugą połowę. Niestety po raz kolejny ujawniły się braki defensywne The Reds, Kolo, Lovren, Moreno Clyne to nie jest jednak monolit i gołym okiem widać, że w defensywie potrzebne są sporo wzmocnienia.
3
No tak, nie ma to jak skreślać zawodnika po jednym słabszym meczu i zapomnieć, że Cou został najlepszym piłkarzem The Reds drugi raz z rzędu, notując drugi najlepszy dorobek strzelecki w zespole, a przecież gra jako pomocnik. Dla mnie to znacznie lepiej pasujący do Barcelony (i tańszy) niż Verratti czy Pogba.
5
Skończcie już z tym Overbo bo to już się nudne robi. W pierwszym półfinale zostaliśmy wydymani bez mydła, ale o tym się nie mówi, bo to psuje całą teorię "Uefalony".
4
Patrzę i nie mogę uwierzyć, że Deschamps nie powołał Gameiro, chociażby jako rezerwowego.
1
Sturridge co bramka, YNWA!
3
Na jedno wychodzi.
1
Nie wiem, ale pewnie gdzieś na stronie jest podane.
1
Tak
http://www.nike.com/pl/pl_pl/c/fcbarcelona?CP=EUNS_BARCAREF_SITELINK_LT