2

Wiesz, mojemu dziadkowi nie przetłumaczysz

2

Dzięki za pomoc :)

2

Całkiem tanio to wychodzi, nie wiem czy sobie nie wykupię.

1

Masakra, a tak się cieszyłem, że chłopak dostanie szansę...

1

A co powiecie na to:


Jak przymierzył...

1

Ale zobacz z jaką prędkością leciała piłka i na jakiej wysokości.

2

Ok, dzięki za rady. Mój dziadek najczęściej wybierał je łopatą i od razu eksterminował, ale to tylko kiedy złapał takiego na "gorącym uczynku" ;)

2

No właśnie tak coś mi się obiło o uszy, że to nie jest do końca legalne.

0

A nie działa to szkodliwie na glebę i rośliny?

2

Ładny strzał, ale mój faworyt do najlepszego strzału z dystansu (pomijam wolnego Carlosa) ever to:

3

Super! :)
A propos walki z kretami: masz jakieś tanie, sprawdzone metody na nie, bo ostatnio na działce dają mi się trochę we znaki.

4

Błędny link.

6

Domyślałem, że ta data znaczy coś innego dlatego napisałem to z przymrużeniem oka ;) Fajna sprawa zajmować się murawą, bo nie siedzisz ciągle za biurkiem tylko spędzasz czas na powietrzu (tak przypuszczam).

13

Całkiem spora wiedza na temat murawy jak na pięciolatka ;)

2

To pokaż mi ten ranking.

1

Owszem, kiedy rozgrywał dobre mecze w Porto.

3

Nie mam czasu przeglądać Twoich komentarzy, dla mnie ważniejsza jest opinia ekspertów, którzy wielokrotnie umieszczali go w czołówce rankingu najlepszych młodych graczy BPL.

1

"Wczorajszym wystepem pokazal, ze nie jest na razie pilkarzem na miare Barcelony" - wcale.

2

Nie ma to jak oceniać zawodnika po jednym meczu, zwłaszcza po rozegraniu przez niego jednego z lepszych sezonów w karierze.

5

Ciekawe, czy to samo pisałeś po słabym meczu Messiego w rewanżu z Atletico.

1

Ja miałem okazję oglądać kilkanaście meczów w jego wykonaniu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i mnie jak najbardziej zachwyca. Wiem, że w pomocy jest już tłok, ale liczę na to, że Lucho jakoś to wszystko sensownie poukłada.

3

Liczę, że w nadchodzącym sezonie Liverpool się jakoś solidnie wzmocni i Klopp ich ładnie poukłada w okresie przygotowawczym.

4

Ja bym aż tak tej Sevilli nie gloryfikował, bo w lidze nie potrafiła wygrać ani jednego spotkania na wyjeździe. Co prawda w LE to wyglądało zgoła odmiennie, ale jeśli chodzi o finał to podtrzymuję opinię, że co najmniej jeden karny Liverpoolowi się należał, a ewentualne 2:0 to byłaby już niezła zaliczka na drugą połowę. Niestety po raz kolejny ujawniły się braki defensywne The Reds, Kolo, Lovren, Moreno Clyne to nie jest jednak monolit i gołym okiem widać, że w defensywie potrzebne są sporo wzmocnienia.

3

No tak, nie ma to jak skreślać zawodnika po jednym słabszym meczu i zapomnieć, że Cou został najlepszym piłkarzem The Reds drugi raz z rzędu, notując drugi najlepszy dorobek strzelecki w zespole, a przecież gra jako pomocnik. Dla mnie to znacznie lepiej pasujący do Barcelony (i tańszy) niż Verratti czy Pogba.

5

Skończcie już z tym Overbo bo to już się nudne robi. W pierwszym półfinale zostaliśmy wydymani bez mydła, ale o tym się nie mówi, bo to psuje całą teorię "Uefalony".

4

Patrzę i nie mogę uwierzyć, że Deschamps nie powołał Gameiro, chociażby jako rezerwowego.

1

Sturridge co bramka, YNWA!

3

Na jedno wychodzi.

1

Nie wiem, ale pewnie gdzieś na stronie jest podane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?