1

Z tego co się orientuję to całkiem dobrze się spisywał w Saint Etienne i myślałem, że przejdzie do jakiegoś lepszego klubu.

1

Też to zauważyłem, już ładnych kilka sezonów temu był łączony z Utd i nic z tego nie wynikało.

1

Pytałem, bo nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by za niego dali. A jeszcze czytałem ploty, że Utd chce Gaitana.

1

EUR czy GBP?

4

Chyba nie wolisz Gervinho, kolesia, który jedną nogą był już w petrolandii kuszony wizją petrodolarów, od Pedro?

5

Że jadłeś coś dziwnego przed snem.

2

Roma i tak nie ma nic do gadania, bo mamy prawo pierwokupu.

6

Mów za siebie, nie jest słabiakiem, jest w szerokiej czołówce najlepiej zapowiadających się piłkarzy.

30

Przy obecnej sytuacji na rynku transferowym 17 mln EUR na jednego z najlepszych brazylijskich piłkarzy młodego pokolenia nie wydaje się wygórowaną kwotą.

1

Nie byłbym tego taki pewien

1

El Jefecito no es toca!

2

Tego się właśnie obawiam.

9

Mnie też dziwi, że Samper praktycznie nie gra. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale nie wierzę, że Gumbau jest od niego lepszy.

1

Jeden strzał i jedna akcja (do tego nieudolnie rozegrana, bo podanie nie było do końca w tempo, a mógł się nawet pokusić o strzał) w ciągu 45 minut to rzeczywiście pełen pokaz umiejętności.

6

Tak.

3

Skoro jest za dobry na rezerwy a za słaby na grę w pierwszym zespole to co według Ciebie powinniśmy zrobić?

5

Zgadzam się, wypożyczenie do jakiegoś średniaka La Liga, ewentualnie do Porto to najlepsza z możliwych opcji, bo jego gra w pierwszym zespole na tym etapie wydaje mi się nierealna.

2

Ale oprócz tego Sandro częściej pokazywał się do gry, oddawał strzały, stwarzał zagrożenie, a spędził znacznie mniej czasu na boisku niż Munir, który w ciągu 45 minut oddał aż jeden strzał.

21

Strasznie irytował mnie wczoraj Rafinha, długo holował piłkę i nic z tego nie wynikało. Natomiast Munira prawie w ogóle nie było widać na boisku chociaż spędził na nim sporo czasu i znacznie bardziej podobała mi się gra Sandro.

1

http://www.futbolhd.pl/stream1.php po niemiecku ale niezła jakość

4

Simon and Garfunkel - Sound of Silence ;)

2

Suarez

0

przerwało streama

0

NIE!

1

To se ne wrati...


1

To proste. Kiedy był na szczycie, nikt nawet nie potrafił zbliżyć się do poziomu jaki prezentował i wielu ludzi nadal ma to w pamięci. Moim zdaniem nie było i nie ma zawodnika lepszego od R10 w swoim szczytowym okresie (patrząc przez pryzmat całej kariery na pewno było wielu lepszych, jeśli chodzi o szczyt formy, żaden).

11

Tak, tak - a Messi zawdzięcza swoje umiejętności sterydom i nie istniałby bez Xaviego i Iniesty.

0

Dołączam się do pytania

5

Co ma transmisja Liga Mistrzów do superpucharu?

2

Oj taaaaaaaaak, to był niesamowity snajper...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?