JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tego co się orientuję to całkiem dobrze się spisywał w Saint Etienne i myślałem, że przejdzie do jakiegoś lepszego klubu.
1
Też to zauważyłem, już ładnych kilka sezonów temu był łączony z Utd i nic z tego nie wynikało.
1
Pytałem, bo nie chce mi się wierzyć, że aż tyle by za niego dali. A jeszcze czytałem ploty, że Utd chce Gaitana.
1
EUR czy GBP?
4
Chyba nie wolisz Gervinho, kolesia, który jedną nogą był już w petrolandii kuszony wizją petrodolarów, od Pedro?
5
Że jadłeś coś dziwnego przed snem.
2
Roma i tak nie ma nic do gadania, bo mamy prawo pierwokupu.
6
Mów za siebie, nie jest słabiakiem, jest w szerokiej czołówce najlepiej zapowiadających się piłkarzy.
30
Przy obecnej sytuacji na rynku transferowym 17 mln EUR na jednego z najlepszych brazylijskich piłkarzy młodego pokolenia nie wydaje się wygórowaną kwotą.
1
Nie byłbym tego taki pewien
1
El Jefecito no es toca!
2
Tego się właśnie obawiam.
9
Mnie też dziwi, że Samper praktycznie nie gra. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale nie wierzę, że Gumbau jest od niego lepszy.
1
Jeden strzał i jedna akcja (do tego nieudolnie rozegrana, bo podanie nie było do końca w tempo, a mógł się nawet pokusić o strzał) w ciągu 45 minut to rzeczywiście pełen pokaz umiejętności.
6
Tak.
3
Skoro jest za dobry na rezerwy a za słaby na grę w pierwszym zespole to co według Ciebie powinniśmy zrobić?
5
Zgadzam się, wypożyczenie do jakiegoś średniaka La Liga, ewentualnie do Porto to najlepsza z możliwych opcji, bo jego gra w pierwszym zespole na tym etapie wydaje mi się nierealna.
2
Ale oprócz tego Sandro częściej pokazywał się do gry, oddawał strzały, stwarzał zagrożenie, a spędził znacznie mniej czasu na boisku niż Munir, który w ciągu 45 minut oddał aż jeden strzał.
21
Strasznie irytował mnie wczoraj Rafinha, długo holował piłkę i nic z tego nie wynikało. Natomiast Munira prawie w ogóle nie było widać na boisku chociaż spędził na nim sporo czasu i znacznie bardziej podobała mi się gra Sandro.
1
http://www.futbolhd.pl/stream1.php po niemiecku ale niezła jakość
4
Simon and Garfunkel - Sound of Silence ;)
2
Suarez
0
przerwało streama
0
NIE!
1
To se ne wrati...
1
To proste. Kiedy był na szczycie, nikt nawet nie potrafił zbliżyć się do poziomu jaki prezentował i wielu ludzi nadal ma to w pamięci. Moim zdaniem nie było i nie ma zawodnika lepszego od R10 w swoim szczytowym okresie (patrząc przez pryzmat całej kariery na pewno było wielu lepszych, jeśli chodzi o szczyt formy, żaden).
11
Tak, tak - a Messi zawdzięcza swoje umiejętności sterydom i nie istniałby bez Xaviego i Iniesty.
0
Dołączam się do pytania
5
Co ma transmisja Liga Mistrzów do superpucharu?
2
Oj taaaaaaaaak, to był niesamowity snajper...