JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Czy ktoś pamięta, aby ktokolwiek anulował nam jakąkolwiek karę?...
2
Powodzenia i jak najmniej kontuzji! Kto wie, może jeszcze odpali na koniec kariery, zasługuje na to.
3
Jedno drugiego nie wyklucza: może grać na dobrym poziomie, ale jego umiejętności będą słabsze z roku na rok. Czasu nie oszukasz.
4
Tak
2
Bardzo dobra opcja na zmienika
3
Patrząc na poziom komentarzy pod tym tematem stwierdzam, że komentowanie powinno być dozwolone po uprzedniej weryfikacji wieku usera i/lub po upływie dłuższego terminu od założenia konta i/lub po jakimś teście weryfikującym.
1
Jeśli już ma dojść do tego transferu to mam nadzieję, że nie prędzej niż w zimowym okienku transferowym.
2
Podejrzewam, że zostanie pewnie tylko do końca kontraktu i później niestety odejdzie do Realu.
0
dzięki!
0
mógłbyś dać linka do tego tematu?
23
W końcu zagra w porządnym klubie
0
Dobry żart.
2
Komentarz usunięty
1
Gdybyś nie przeżył to byś nie skomentował
1
No i rewelacja, takich ludzi nam potrzeba. Za parę sezonów widzę na środku obrony podstawowy duet Bartra-Pique.
1
Gdybyś uważniej przeczytał wypowiedź Ter Stegena to byś wiedział, że powiedział, że "nie lubi grać przeciwko Realowi" (choć notabene jeszcze nie zagrał ani razu), a nie że nie lubi Realu, no ale widzę, że propaganda el jarka trafiła na podatny grunt.
1
A niestety mało kto tę różnicę zauważa
1
Jeśli mówisz o poziomie komentarzy to wejdź na swoją stronę w artykuł o Ter Stegenie, zobacz jaka jest merytoryczna wartość zamieszczonych tam komentarzy i wtedy możemy wrócić do tej dyskusji.
12
On pytał o Braidę, nie o Ciebie
2
Oj, to jutro sobie redakcja nie poimprezuje ;)
Wracając do tematu, Adriano mógłby odejść za jakieś rozsądne pieniądze, ale Pedro warto by zatrzymać, bo jest zmiennikiem idealnym i lepszego w jego miejsce nie znajdziemy, zakładając oczywiście, że będzie chciał zostać, bo nie oszukujmy się: na chwilę obecną nie widzę Munira czy Sandro w roli pierwszych zmienników MSN i nie sądzę, żeby którykolwiek z nich na tym etapie miał wnieść jakąś wartość dodaną do zespołu. Zobaczymy jak będzie się rozwijać sytuacja, ale w mojej subiektywnej opinii kadrę mamy kompletną i na chwilę obecną nie potrzeba dalszych wzmocnień.
0
Kto tam gra w obronie?
1
Piszesz, że jesteśmy o poziom niżej jeśli chodzi o komentarze, a wydaje mi się, że jest dokładnie na odwrót, pozdrawiam.
1
Historia jego awatara jest długa i zawiła i tak naprawdę nikt nigdy nie zrozumiał, dlaczego go ustawił.
2
A moim zdaniem mają kompleks Messiego. Poza tym większa liczba komentarzy na naszej stronie wynika z atrakcyjności portalu fcbarca.com, który w porównaniu do relatywnie ubogiej w opcje i możliwości strony rm.pl przyciąga znacznie więcej użytkowników. Ciekawe zestawienie procentowe, liczyłeś wszystkie komentarze i wyciągałeś procenty? Bo jestem pewien, że znacznie przekłamujesz stosunek komentarzy pod adresem realu do całości komentarzy. Wejdź sobie na rm.pl w temat, w którym MAtS wypowiadał się na temat realu. Wystarczył zupełnie oderwany od kontekstu nagłówek: "nie lubię Realu", żeby tamtejsza gawiedź zmieszała go od stóp do głów, bo oczywiście mało kto wpadł na pomysł, że tamtejsi (pseudo)redaktorzy specjalnie tworzą prowokacyjne nagłówki (vide: łonet) żeby nabijać wejścia i nie przejmują się, że to, co napisali mija się z prawdą. Tak więc nie próbuj mi wmawiać, że tutaj jest gorzej.
1
Bardzo duże polecenie z mojej strony;)
3
Nie mówię, że tak napisałeś, pisałem ogólnie, bo niektórzy w tej rozmowie pisali, jakby byli pewni jego odejścia, a tak naprawdę nic na ten temat nie wiadomo.
1
Właściwie to gdzie jest napisane, że to było pożegnanie? Słowa Douglasa można wieloznacznie tłumaczyć i niekoniecznie muszą oznaczać, że Adriano od nas odejdzie.
25
Czuję, że w tym sezonie Rakieta odpali z pełną mocą i będziemy mieli z niego wielki pożytek.
40
Najlepszy DM na świecie. Uwielbiam jego specyficzny styl, bo w dzisiejszych czasach, kiedy u DMów najbardziej liczy się siła fizyczna on pokazuje, że równie dobre, a nawet lepsze efekty można osiągnąć dzięki technice i boiskowej inteligencji.
1
Dzięki Panowe