JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skończ z tym populizmem. Co on ma wspólnego z tym, że niektórzy z jego przodków byli jacy byli...
2
Czyli jeszcze mniej niż sądziłem. Skąd masz to info?
8
Jeśli nie radzisz sobie z panowaniem na emocjami to radzę udać się do specjalisty. W ostatniej dekadzie kupiliśmy takich zawodników jak Ibra, Suarez, Neymar, Sanchez, Fabregas . Real kupił CR, Bale'a, Jamesa, Benzemę, Kakę - AŻ tak wielkiej różnicy między tymi transferami nie widać.
1
Zakładając, że znowu nie ogłoszą upadłości.
1
Pomarzyć dobra rzecz.
40
No to kamień z serca, niemal każdego zawodnika łatwiej jest zastąpić niż Busquetsa.
0
*śni
3
Widzę, że kolega jeszcze śpi, pora się obudzić, już prawie 9.
10
To zwracanie z koszulek to jest bajeczka dla grzecznych dzieci. Max. 30% kwoty ze sprzedaży koszulek idzie do kasy klubu.
1
Słaba to jest Ekstraklapa.
2
Też nie rozumiem po co Milanowi tylu napastników. Z ciekawszych transferów to ściągnęli też Romangoliego, który nieźle się zapowiada.
9
Suarez i Neymar to nie były drogie transfery?
1
Bartra = się Fontas bis i parę lepszych meczów w jego wykonaniu nie zmienia mojej opinii o nim.
1
No i pięknie! Facet pokazuje krytykom, że potrafi podnieść się po tak poważnej kontuzji i grać na wysokim poziomie, choć podobnie jak w przypadku Roberto, należy jeszcze wstrzymać się z przesadnym optymizmem co do jego oceny, niemniej jednak początek w jego wykonaniu jest jak najbardziej obiecujący.
5
Ja już do dawna też obserwuję poczynania młodego Brazylijczyka i muszę przyznać, że jego gra wywarła na mnie wielkie wrażenie. Wiadomo, że wymaga jeszcze oszlifowania, ale jest dopiero w wieku Neymara, więc wiele jeszcze przed nim. Podejrzewam, że byłby do wyciągnięcia za mniej niż 50 mln EUR.
7
Jeszcze dwójka pomocników dobrze znana w Hiszpanii: Mostovoi i Karpin i Kanchelskis, który zanotował sporo występów okraszonych golem w Manchesterze Utd i innych klubach angielskich.
11
Shevchenko, Rebrov, Arshavin, Tymoszchuk, Alenichev - paru ich było, może nie każdy był gwiazdą, ale większość z nich prezentowało co najmniej solidny poziom.
1
W syberyjskich kopalniach.
4
Nie ma co pompować balonika, jak zagra 5, 10 meczów na takim poziomie to wtedy będzie można mówić o odkryciu.
1
Czyli według Ciebie kontuzje te są spowodowane przeciążeniami z poprzedniego sezonu, pomimo że zawodnicy mieli miesiąc wolnego?
3
Bez przesady, mieli teraz okres wakacyjny, był czas na regenerację. Po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności i tyle.
2
Kontuzjowany.
2
Grimaldo ma kontuzję.
8
Ja z to pamiętam ja Marca preparowała zdjęcia, tak że wychodziło że zdobyliśmy bramkę ze spalonego.
0
Ale Sevilla nie ma teraz żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia, jest tylko Gameiro i przeciętny Immobile.
3
Brawo za czujność :)
2
Tobie również. Fajnie, że pomimo różnicy zdań, dyskusja przebiegała bez żadnych niepotrzebnych wyzwisk.
1
Może chodziło mu o samo porównanie długości kar? Nie wiem już sam, trzeba by Kisia zapytać.
1
Może więc nie jestem tak głupi jak sądzi Komentejta, może jeszcze jest jakaś nadzieja dla mnie...
2
Dokładnie coś takiego miałem na myśli. Kisiu podał uderzenie z liścia jako przykład.