2

Skończ z tym populizmem. Co on ma wspólnego z tym, że niektórzy z jego przodków byli jacy byli...

2

Czyli jeszcze mniej niż sądziłem. Skąd masz to info?

8

Jeśli nie radzisz sobie z panowaniem na emocjami to radzę udać się do specjalisty. W ostatniej dekadzie kupiliśmy takich zawodników jak Ibra, Suarez, Neymar, Sanchez, Fabregas . Real kupił CR, Bale'a, Jamesa, Benzemę, Kakę - AŻ tak wielkiej różnicy między tymi transferami nie widać.

1

Zakładając, że znowu nie ogłoszą upadłości.

1

Pomarzyć dobra rzecz.

40

No to kamień z serca, niemal każdego zawodnika łatwiej jest zastąpić niż Busquetsa.

0

*śni

3

Widzę, że kolega jeszcze śpi, pora się obudzić, już prawie 9.

10

To zwracanie z koszulek to jest bajeczka dla grzecznych dzieci. Max. 30% kwoty ze sprzedaży koszulek idzie do kasy klubu.

1

Słaba to jest Ekstraklapa.

2

Też nie rozumiem po co Milanowi tylu napastników. Z ciekawszych transferów to ściągnęli też Romangoliego, który nieźle się zapowiada.

9

Suarez i Neymar to nie były drogie transfery?

1

Bartra = się Fontas bis i parę lepszych meczów w jego wykonaniu nie zmienia mojej opinii o nim.

1

No i pięknie! Facet pokazuje krytykom, że potrafi podnieść się po tak poważnej kontuzji i grać na wysokim poziomie, choć podobnie jak w przypadku Roberto, należy jeszcze wstrzymać się z przesadnym optymizmem co do jego oceny, niemniej jednak początek w jego wykonaniu jest jak najbardziej obiecujący.

5

Ja już do dawna też obserwuję poczynania młodego Brazylijczyka i muszę przyznać, że jego gra wywarła na mnie wielkie wrażenie. Wiadomo, że wymaga jeszcze oszlifowania, ale jest dopiero w wieku Neymara, więc wiele jeszcze przed nim. Podejrzewam, że byłby do wyciągnięcia za mniej niż 50 mln EUR.

7

Jeszcze dwójka pomocników dobrze znana w Hiszpanii: Mostovoi i Karpin i Kanchelskis, który zanotował sporo występów okraszonych golem w Manchesterze Utd i innych klubach angielskich.

11

Shevchenko, Rebrov, Arshavin, Tymoszchuk, Alenichev - paru ich było, może nie każdy był gwiazdą, ale większość z nich prezentowało co najmniej solidny poziom.

1

W syberyjskich kopalniach.

4

Nie ma co pompować balonika, jak zagra 5, 10 meczów na takim poziomie to wtedy będzie można mówić o odkryciu.

1

Czyli według Ciebie kontuzje te są spowodowane przeciążeniami z poprzedniego sezonu, pomimo że zawodnicy mieli miesiąc wolnego?

3

Bez przesady, mieli teraz okres wakacyjny, był czas na regenerację. Po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności i tyle.

2

Kontuzjowany.

2

Grimaldo ma kontuzję.

8

Ja z to pamiętam ja Marca preparowała zdjęcia, tak że wychodziło że zdobyliśmy bramkę ze spalonego.

0

Ale Sevilla nie ma teraz żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia, jest tylko Gameiro i przeciętny Immobile.

3

Brawo za czujność :)

2

Tobie również. Fajnie, że pomimo różnicy zdań, dyskusja przebiegała bez żadnych niepotrzebnych wyzwisk.

1

Może chodziło mu o samo porównanie długości kar? Nie wiem już sam, trzeba by Kisia zapytać.

1

Może więc nie jestem tak głupi jak sądzi Komentejta, może jeszcze jest jakaś nadzieja dla mnie...

2

Dokładnie coś takiego miałem na myśli. Kisiu podał uderzenie z liścia jako przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?