4

Nie ma co pompować balonika, jak zagra 5, 10 meczów na takim poziomie to wtedy będzie można mówić o odkryciu.

1

Czyli według Ciebie kontuzje te są spowodowane przeciążeniami z poprzedniego sezonu, pomimo że zawodnicy mieli miesiąc wolnego?

3

Bez przesady, mieli teraz okres wakacyjny, był czas na regenerację. Po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności i tyle.

2

Kontuzjowany.

2

Grimaldo ma kontuzję.

8

Ja z to pamiętam ja Marca preparowała zdjęcia, tak że wychodziło że zdobyliśmy bramkę ze spalonego.

0

Ale Sevilla nie ma teraz żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia, jest tylko Gameiro i przeciętny Immobile.

3

Brawo za czujność :)

2

Tobie również. Fajnie, że pomimo różnicy zdań, dyskusja przebiegała bez żadnych niepotrzebnych wyzwisk.

1

Może chodziło mu o samo porównanie długości kar? Nie wiem już sam, trzeba by Kisia zapytać.

1

Może więc nie jestem tak głupi jak sądzi Komentejta, może jeszcze jest jakaś nadzieja dla mnie...

2

Dokładnie coś takiego miałem na myśli. Kisiu podał uderzenie z liścia jako przykład.

1

A Ty zapewne siedzisz w głowie Kisia i wiesz, że zinterpretował to tak jak Ty napisałeś. Jak dla mnie obydwie interpretacje posta Kisia są dopuszczalne, tym bardziej, że pisanie o liściu mija się z prawdą.

1

A za co Ronaldo dostał dwa mecze zawieszenia? (podpowiem, że nie za liścia).

1

Nie krzyczy, to jest odniesienie do kary zawieszenia na dwa mecze CR-a za deptanie przeciwnika. Większego sensu nie miałaby sugestia, że Ronaldo dał komuś z liścia co w ogóle nie miało miejsca.

4

Naucz się czytać ze zrozumieniem - dostałby dwa mecze zawieszenia tak jak Ronaldo. Nigdzie nie jest napisane, że CR11 dał komuś liścia.

1

(Messi strzelił głową w finale przeciwko Manchesterowi). Pedro - jedyny, który strzelił bramki we wszystkich rozgrywkach - TAK. Geniusz - NIE.

2

W moim mniemaniu wciąż daleko mu do miana geniusza, ale przynajmniej w końcu poparłeś swoją tezę sensownymi argumentami.

1

W takim razie co jest takiego genialnego w grze Pedro, co wyróżnia go na tle innych zawodników?

1

Zgadzam się, też mnie zastanawia ten brak konsekwencji.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Nazywanie Pedro geniuszem - to jest ironia. Jest wiele określeń pasujących do Pedro, ale "Geniusz" to chyba ostatnie, jakie bym wobec niego zastosował. Solidny zawodnik, pokazujący czasem błysk i nic poza tym.

0

Ale już skończ z tą ironią, co za dużo to niezdrowo.

0

Może trochę mnie poniosło, przepraszam.

0

Pisałem o Twoich grafomańskich wypocinach.

3

Kończ, kończ, wstydu oszczędź.

32

Ach te Wasze żarty o Xavim, wciąż nie mogę przestać się śmiać.

2

Tylko to nie jest jak, że wszyscy mieszkańcy Madrytu kibicują Realowi. Nie wiem jak to wygląda w przypadku komisji odwoławczej, ale nie wydaje mi się, żeby był to jakiś spisek, niemniej sytuacja jest dziwna.

1

Sezon przygotowawczy przepracował podobnie jak reszta obrońców, więc nie widzę powodu dla którego nie miałby grać na przyzwoitym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?