8

Spał Messi, na stojąco. Aż cud, że strzelił bramkę

1

Nie zdziwię się jak dostanie z 10 meczów.

3

Nie zmienili, ale zadecydowano o tym, że kara jaką dostał była najniższa z możliwych, to miałem na myśli.

3

To ma piernik do wiatraka, że za naruszenie nietykalności cielesnej CR11 dostał zaledwie 2 mecze zawieszenia, a tutaj za słowne obrażenie sędziego może grozić nawet kilkanaście (!) meczów kary. Jak najbardziej nie pochwalam takiego zachowania i sam jestem za karą dla Pique, ale kary powinny być współmierne do przewinień, a niestety historia pokazuje, że są równi i równiejsi.

3

Nie wiem, czy jesteś jeszcze zaspany i niedowidzisz, czy po prostu piszesz bez żadnej głębszej refleksji, ale zdecydowana większość użytkowników tej strony jest zbulwersowana zachowaniem Pique tak samo jak Ty.

2

Pomijając kilka(naście) meczów zawieszenia Barcelona powinna mu wlepić finansówkę za idiotyczne osłabienie zespołu. Najlepsze jest to, że nie miał racji i spalony był. Kretyńskie zachowanie.

3

Co Ty wypisujesz za bzdury człowieku? Wyzywanie czyjejś matki świadczy o tym, czy ktoś ma jaja czy nie? Ale twardziel z Ciebie.

5

Na trybunach.

4

Byle nie Bartra.

1

No to jeszcze Adriano wypadł... Czyli w obronie zagra zapewne Alves, Masche, Pique i Mathieu.

2

Obyś był świadkiem niezapomnianej remontady :)

3

TVP pod względem wiarygodności znajduje się na tym samym poziomie co onet, fakt i tvn więc tą informację należy traktować sceptycznie.

2

Ok, dzięki za info.

34

Głupich nie sieją ;)

4

Liczę na jakiś rzut wolny w okolicach pola karnego na początku meczu i kolejny błysk geniuszu Messiego, pomimo iż obawiam się, że nie uda się odrobić strat to jeśli uda się szybko zdobyć bramkę to wszystko jest możliwe.

5

Gdyby nasza lewa strona była w optymalnym składzie to szanse na zdobycie SPH byłyby znacznie większe, a tak to będzie niesamowicie ciężko. Niektórzy zapominają, że gramy z Baskami, którzy będą gryźli trawę od początku do końca. Potrzebny będzie geniusz Messiego - czas na hat-tricka z rzutow wolnych ;)

3

Nie mylisz się ;)

5

To co tutaj napisałem, to są proste do wyciągnięcia wnioski z pretemporady i pierwszego meczu, nie wiem co takiego kontrowersyjnego jest w tym wpisie. Obiektywnie patrząc zdecydowanie większe szanse na zdobycie pucharu ma Athletic i takie są fakty.

1

Kwestia czasu kiedy rozgrywki angielskie będą się nazywały Emirates Premier League.

5

Nie ma co się oszukiwać, z taką grą obronną każdy inny rezultat niż zwycięstwo Bilbao będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.

24

W sportowym stroju tak jest w porządku :)

0

Komentarz usunięty

2

Czy ja wiem? Chyba nie, było nas tylko dwóch więc gdyby tylko chcieli to mogliby nami pozamiatać wszystkie paryskie ulice ;)

2

Na szczęście to nie była Polska ;)

8

Przypomina mi się mój powrót z Parc des Princes po wygranym meczu w 1/4 LM ze znajomym przez cały Paryż do dzielnicy, w której mieszkaliśmy :) Ubrani w koszulki Barcelony (oprócz tego mój kolega miał charakterystyczną czapkę z "blaugranowymi" kolcami i ogonem) przyciągaliśmy spojrzenia Paryżan, jednak żaden z nich nie był wobec nas agresywny, a niektórzy nawet gratulowali nam wygranego spotkania. Koniec końców, powrót do naszej dzielnicy zajął nam około 4 godzin :)

1

Dobrze dla nas, ze nie zagra Williams, którego wymienia się wśród najlepszych piłkarzy młodego pokolenia w Europie i pamiętam, że już w ubiegłym sezonie wyróżniał się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i ciekawą grą.

8

Rakitić ;)

0

Byle dziś nie przegrać, każdy inny wynik biorę w ciemno.

38

Dobrze, że nie gra Neymar, bo jeszcze Baskowie by się zagotowali gdyby ośmielił się zaprezentować jakąś sztuczkę techniczną.

0

O której?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?