JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Spał Messi, na stojąco. Aż cud, że strzelił bramkę
1
Nie zdziwię się jak dostanie z 10 meczów.
3
Nie zmienili, ale zadecydowano o tym, że kara jaką dostał była najniższa z możliwych, to miałem na myśli.
3
To ma piernik do wiatraka, że za naruszenie nietykalności cielesnej CR11 dostał zaledwie 2 mecze zawieszenia, a tutaj za słowne obrażenie sędziego może grozić nawet kilkanaście (!) meczów kary. Jak najbardziej nie pochwalam takiego zachowania i sam jestem za karą dla Pique, ale kary powinny być współmierne do przewinień, a niestety historia pokazuje, że są równi i równiejsi.
3
Nie wiem, czy jesteś jeszcze zaspany i niedowidzisz, czy po prostu piszesz bez żadnej głębszej refleksji, ale zdecydowana większość użytkowników tej strony jest zbulwersowana zachowaniem Pique tak samo jak Ty.
2
Pomijając kilka(naście) meczów zawieszenia Barcelona powinna mu wlepić finansówkę za idiotyczne osłabienie zespołu. Najlepsze jest to, że nie miał racji i spalony był. Kretyńskie zachowanie.
3
Co Ty wypisujesz za bzdury człowieku? Wyzywanie czyjejś matki świadczy o tym, czy ktoś ma jaja czy nie? Ale twardziel z Ciebie.
5
Na trybunach.
4
Byle nie Bartra.
1
No to jeszcze Adriano wypadł... Czyli w obronie zagra zapewne Alves, Masche, Pique i Mathieu.
2
Obyś był świadkiem niezapomnianej remontady :)
3
TVP pod względem wiarygodności znajduje się na tym samym poziomie co onet, fakt i tvn więc tą informację należy traktować sceptycznie.
2
Ok, dzięki za info.
34
Głupich nie sieją ;)
4
Liczę na jakiś rzut wolny w okolicach pola karnego na początku meczu i kolejny błysk geniuszu Messiego, pomimo iż obawiam się, że nie uda się odrobić strat to jeśli uda się szybko zdobyć bramkę to wszystko jest możliwe.
5
Gdyby nasza lewa strona była w optymalnym składzie to szanse na zdobycie SPH byłyby znacznie większe, a tak to będzie niesamowicie ciężko. Niektórzy zapominają, że gramy z Baskami, którzy będą gryźli trawę od początku do końca. Potrzebny będzie geniusz Messiego - czas na hat-tricka z rzutow wolnych ;)
3
Nie mylisz się ;)
5
To co tutaj napisałem, to są proste do wyciągnięcia wnioski z pretemporady i pierwszego meczu, nie wiem co takiego kontrowersyjnego jest w tym wpisie. Obiektywnie patrząc zdecydowanie większe szanse na zdobycie pucharu ma Athletic i takie są fakty.
1
Kwestia czasu kiedy rozgrywki angielskie będą się nazywały Emirates Premier League.
5
Nie ma co się oszukiwać, z taką grą obronną każdy inny rezultat niż zwycięstwo Bilbao będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
24
W sportowym stroju tak jest w porządku :)
0
Komentarz usunięty
2
Czy ja wiem? Chyba nie, było nas tylko dwóch więc gdyby tylko chcieli to mogliby nami pozamiatać wszystkie paryskie ulice ;)
2
Na szczęście to nie była Polska ;)
8
Przypomina mi się mój powrót z Parc des Princes po wygranym meczu w 1/4 LM ze znajomym przez cały Paryż do dzielnicy, w której mieszkaliśmy :) Ubrani w koszulki Barcelony (oprócz tego mój kolega miał charakterystyczną czapkę z "blaugranowymi" kolcami i ogonem) przyciągaliśmy spojrzenia Paryżan, jednak żaden z nich nie był wobec nas agresywny, a niektórzy nawet gratulowali nam wygranego spotkania. Koniec końców, powrót do naszej dzielnicy zajął nam około 4 godzin :)
1
Dobrze dla nas, ze nie zagra Williams, którego wymienia się wśród najlepszych piłkarzy młodego pokolenia w Europie i pamiętam, że już w ubiegłym sezonie wyróżniał się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi i ciekawą grą.
8
Rakitić ;)
0
Byle dziś nie przegrać, każdy inny wynik biorę w ciemno.
38
Dobrze, że nie gra Neymar, bo jeszcze Baskowie by się zagotowali gdyby ośmielił się zaprezentować jakąś sztuczkę techniczną.
0
O której?