2

@MesQueUnClub_87 Narobiles apetytu! U mnie w niedziele tez bedzie impreza urodzinowa :)

1

@Jakchcesz Sule za Araujo.

5

@Jakchcesz @Striker juz wyjasnil wyzej na czym polega ta gra ;)

3

@NeroTFP1 Wzialem, tylko zapomnialem uwzglednic burze na sloncu i fazy ksiezyca.

2

@bartekvisca Piekne to byly turnieje :)

3

Moze ktos chetny na masażyk?

4

@FabianekMrozek Wedlug moich analiz Arteta za 10 lat bedzie trenerem Dolcanu Ząbki.

2

@Arden Dobrze, ze chociaz lopaty maja, widac ze to nie pierwsza lepsza ekipa.

0

4

@Danny Gaucho No i to jest sensowny argument - kto to widzial grac w wakacje...

0

A wlasciwie dlaczego Cash nie zostal powolany?

0

@MesQueUnClub96 Zeby tylko nie zniszczyl tych aut.

0

@FcPortoFan1999 Powiedzmy, ze nie jestem fanem tenisa prezentowanego przez Hurkacza.

0

@takisobiektos Tez uwazam, ze Brandon musi lepiej wykorzystywac swoj serwis.

1

@Linghunter88 Ja mam sporo ksiazek do ktorych wracalem po kilkanascie i wiecej razy :)

1

@TheNekro94 "jak boli to znaczy, ze zyjesz"

1

@aldewir Racja, dzieki za poprawienie!

1

@Sulimo Pytam z ciekawości, bo mam też kilka serii książek do których co chwilę wracam i chciałem wiedzieć czy to już jest obsesja :)

3

@PatrychoO A to dopiero początek jego zalet!

0

@Sulimo Który raz czytasz?

9

Chciałbym otworzyć miniserię przedstawiającą moich ulubionych piłkarzy.
Przypuszczam, że seria ta będzie miała charakter nieregularny, tym niemniej jeśli ktoś chciałby być oznaczany to serdecznie zapraszam.

#1 dzisiaj na tapetę wjeżdża Antonio Cassano - polubiłem go jeszcze za czasów Romy, kiedy był to właściwie mój ulubiony klub z takimi tuzami jak Totti, Tommasi, Delvecchio, Montella, De Rossi, Batistuta (w końcówce kariery) czy Cafu.

Klasyczny przykład ogromnego talentu, do którego nie dojechała głowa. Ale i tak, Mamma Mia, co to był za grajek (i ile ragazzi zaliczył!).



@BorzyKrzys @Colon @NeroTFP1 @escarabajo @Danny Gaucho i inni ewentualnie zainteresowani

Oczywiście jeśli ktoś nie chce być oznaczany to również serdecznie zapraszam.

1

@PatrychoO Ale złoto!

2

@Dankho94isback jestem knajtem i wale z axa.

0

@zadafcb taktyczny

8

@pt9 Teraz nie, ale za rok to juz na pewno.

2

@Xpert77 i jeszcze seks z nielegalnymi homoseksualnymi uchodzcami.

1

@kosiarz92 Najdrozszy jest wrzosowy.

1

@VegetaPolska Dobór dobry, tylko kompletnie źle napisane. Lepiej się wystrzegać słów, których się do końca nie zna. Na przyszłość - "na cenzurowanym"

0

@VegetaPolska Co to znaczy, że będzie nacenzurowany? W sensie kto go nacenzuruje?

2

Szacunek za Rafy bo naprawde dobrze zagral.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?