2

@Arden Jak pracuję to ok 11h, jak mam wolne to z 2 godziny.

1

@Herato Wybrzeże Kości Słoniowej?

1

@aspr1me Dobre wariaty

1

@svensonFCB Zamówić w KFC i zjesc w McDonald

0

@MroQ Tak, mimo mojej sympatii do FdJ.

3

@Comentateiro Przepraszam, mialo byc naruszal nietykalnosc cielesna swojej rodzicielki.

17

@Comentateiro Ciekawe, czy wzruszal sie i plakal jak jego partner lał swoja matke.

5

@MesQueUnClub96 Tez mi sie nie podoba ta nagonka na Katolikow, ale trzeba zyc dalej.

0

@Colon Taktyk na wieczor

1

@Arys Pewnie rura do przetkania.

3

@Nazio_87 Moze Hansi Flick?

9

@FCB_dimiC No, musialaby gorzej grac, wtedy by byla na poziomie Radwanskiej.

0

@takisobiektos A wyszla juz calkowicie z tego?

0

2

@FCB_dimiC Chyba wlasnie niezbyt skutecznie ;)

0

@Rust_Cohle Przeciez on ma problemy zdrowotne, jak mozesz tak go dyskredytowac

1

@Rust_Cohle Niezla zarzutka, trzymasz forme mimo przerwy.

0

@Encore Szczerze mowiac nawet jesli dzisiaj wygra to nie widze go za bardzo jako zwyciezcy calego turnieju.

1

@FCB_dimiC Moze to nie on.

4

@Reviven Przede wszystkim przeciwwaga bezstresowego wychowania nie powinno byc lanie dziecka pierwszym lepszym przedmiotem jaki sie ma w poblizu.

Mozna wychowywac dziecko nie wyreczajac go w obowiazkach, uczac roznych rzeczy a jednoczesnie nie tłuc go. To nie jest AŻ tak trudne.

0

@DamianBarcaCule Ja od lipca juz zaczne, profilaktycznie.

0

@IronSanHybrid To musi byc fejk...

23

@Hosh Mam tak samo, oprocz wzrostu, wagi, wyciskania i jazdy na rowerze.

5

@Ojciec5tkidzieci Kto to widzial zeby miec nozki jak u bociana - trzeba byc ulancem z nogami jak u slonia.

1

@MesQueUnClub_87 Strzaly z prawej nogi, o ile krotkie podania bez problemu to ze strzalami ciagle sa problemy.

2

W kontekscie Flicka kluczowe jest jak duza autonomie dostanie od zarzadu, bo jezeli beda mu mocno narzucali swoje pomysly to Niemiec wiele nie zdziala.

2

@MesQueUnClub_87 U mnie w rodzinie wlasnie tak wypada, ze prawie wszyscy maja urodziny w okresie kwiecien-sierpien, wiec jesli tylko nie bedzie jakiejs burzy to bedzie grillowane :)

2

@MesQueUnClub_87 Moze sos caesar?

2

@MesQueUnClub_87 Narobiles apetytu! U mnie w niedziele tez bedzie impreza urodzinowa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?