1

@ViscaelBarca2007 O ktorych mowa?

4

@Arden I to pewnie jeszcze bedac w robocie.

5

@Luciano99 Na maszynie do pisania.

0

@Peciak No to ladny wynik!

2

Jak tam FPL Panowie? U mnie w tym roku kiepsko - 2198 pkt i 66 miejsce w La Rambla FPL chociaz oczywiscie bylem lepszy, wymienie chip i wroce silniejszy.

A Wy jak tam? @Encore @Kengo i inni?

0

@Transu96 Niezla akcja! Forza, czy GTA?

9

@macio_944 Niby Trojanek, a jednak Trojanowska.

3

@Who_you_mam Czy ja wiem, czy laczkiem? To raczej pokazuje talent Yamala, a zreszta Raphinha i tak ma chyba lepszy g/a na liczbe minut.

3

@pluszek Pewnie, Ancelotti tez powinien isc trenowac Cagliari, bo wygrywac w Realu to kazdy potrafi.

1

@misterio Mogli zrobic pulapke ofsajdowa

0

@Emhyr Dawid Hanc Sławemente Besame u dziadka na działce sunshine mix

0

@Benz Musimy poczekac az bedzie mial 39 lat i wtedy sprobowac.

1

@RosjaninBut Skoro poczynili takie inwestycje to nie ma co liczyc zeby odeszli od wegla, a co za tym idzie, znaczaco poprawili polityke klimatyczna.

1

@macio_944 Uff!

3

@macio_944 Nie no, az tak to nie.

1

@bartekvisca Transfery na szybko: Havertz ~60 mln, Rice 100+mln, Jesus kolo 40, White 30, Ramsdale tez jakos tak, a uzbieraloby sie jeszcze wiecej

4

@macio_944 Zostalo naukowo udowodnione, ze zawartosc DNA jest odwrotnie proporcjonalna do wynikow osiaganych przez druzyne.

0

@ViscaelBarca2007 Owszem, ale w kazdym klubie z ktorego odchodzil zostawial syf i tego sie troche obawiam

1

@tristan87 A on do Juve nie idzie czasem?

0

@macio_944 Pytanie, czy Tuchel > Xavi

0

@KamQiX Ogolnie kompromitacja bedzie niezaleznie, czy Xavi odejdzie czy zostanie.

1

@NeroTFP1 Dr Jekyll and Mr Hyde

1

@Cygan BRC To prawda że niektórzy właściciele tych psów NIE UMIOM się nim odpowiednio zaopiekować.

1

@Antimadridista_WR Poza pomoca sa strasznie slabi.

2

@IronSanHybrid Widzialem to juz dzisiaj, piekne.

1

@Sulimo Reanimator

8

@ranger3120 Oj zasluzyl Reus na taki rezultat.

4

@draxidox Ja sie nie zaszczepilem i umarlem, i to w 1971.

1

@jacobFCB Ale trzeba koniecznie dac mu kontrakt z wzrastajacym wynagrodzeniem na 5 lat.

0

@zTx A po co sie truc kawa jak mozna sobie wciagnac kreseczke na dobry rozruch?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?