JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 O ktorych mowa?
4
@Arden I to pewnie jeszcze bedac w robocie.
5
@Luciano99 Na maszynie do pisania.
0
@Peciak No to ladny wynik!
2
Jak tam FPL Panowie? U mnie w tym roku kiepsko - 2198 pkt i 66 miejsce w La Rambla FPL chociaz oczywiscie bylem lepszy, wymienie chip i wroce silniejszy.
A Wy jak tam? @Encore @Kengo i inni?
0
@Transu96 Niezla akcja! Forza, czy GTA?
9
@macio_944 Niby Trojanek, a jednak Trojanowska.
3
@Who_you_mam Czy ja wiem, czy laczkiem? To raczej pokazuje talent Yamala, a zreszta Raphinha i tak ma chyba lepszy g/a na liczbe minut.
3
@pluszek Pewnie, Ancelotti tez powinien isc trenowac Cagliari, bo wygrywac w Realu to kazdy potrafi.
1
@misterio Mogli zrobic pulapke ofsajdowa
0
@Emhyr Dawid Hanc Sławemente Besame u dziadka na działce sunshine mix
0
@Benz Musimy poczekac az bedzie mial 39 lat i wtedy sprobowac.
1
@RosjaninBut Skoro poczynili takie inwestycje to nie ma co liczyc zeby odeszli od wegla, a co za tym idzie, znaczaco poprawili polityke klimatyczna.
1
@macio_944 Uff!
3
@macio_944 Nie no, az tak to nie.
1
@bartekvisca Transfery na szybko: Havertz ~60 mln, Rice 100+mln, Jesus kolo 40, White 30, Ramsdale tez jakos tak, a uzbieraloby sie jeszcze wiecej
4
@macio_944 Zostalo naukowo udowodnione, ze zawartosc DNA jest odwrotnie proporcjonalna do wynikow osiaganych przez druzyne.
0
@ViscaelBarca2007 Owszem, ale w kazdym klubie z ktorego odchodzil zostawial syf i tego sie troche obawiam
1
@tristan87 A on do Juve nie idzie czasem?
0
@macio_944 Pytanie, czy Tuchel > Xavi
0
@KamQiX Ogolnie kompromitacja bedzie niezaleznie, czy Xavi odejdzie czy zostanie.
1
@NeroTFP1 Dr Jekyll and Mr Hyde
1
@Cygan BRC To prawda że niektórzy właściciele tych psów NIE UMIOM się nim odpowiednio zaopiekować.
1
@Antimadridista_WR Poza pomoca sa strasznie slabi.
2
@IronSanHybrid Widzialem to juz dzisiaj, piekne.
1
@Sulimo Reanimator
8
@ranger3120 Oj zasluzyl Reus na taki rezultat.
4
@draxidox Ja sie nie zaszczepilem i umarlem, i to w 1971.
1
@jacobFCB Ale trzeba koniecznie dac mu kontrakt z wzrastajacym wynagrodzeniem na 5 lat.
0
@zTx A po co sie truc kawa jak mozna sobie wciagnac kreseczke na dobry rozruch?