JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bajka wolej znowu
0
@RosjaninBut Robi wrazenie!
0
Ale teraz gra Rafa, prawie jak za dawnych lat.
1
@MesQueUnClub96 Obstawialbym zamrozony ranking, bo WC chyba nie dostal.
2
@ranger3120 Czytalem o tym, masakryczna historia...
1
@Albatros Tak jest
0
@MichuZ44 Amator, zamiast cykac fotki to postanowil zostac ranny
5
@RosjaninBut Jak dla mnie powinnien zostac. Wiadomo, ze musimy szukac pieniedzy, ale wolalbym sprzedac FdJ (przy calej mojej sympatii do niego) niz Uruguayo.
0
@Kamiloza91 halo!
1
@mekston Czy ktos u nas oprocz Gundo i Raphinii mial wiecej asyst od Lewego?
0
@MesQueUnClub_87 Nie moje klimaty, ale dzieki za polecenie. Ja od siebie moge polecic japonski film Perfect World - jest bardzo specyficzny, z zolwim tempem, ale na mnie zadzialal terapeutycznie i pomogl troche cieszyc sie z drobiazgow, ktore nas codziennie spotykaja.
1
@TR3YWAY Navas, Ayoze i Vivian, tak to widze.
4
@Kgorecki2500 Jeszcze w zawiasach powinien dostac.
4
@FabianekMrozek Co na to modele symulacyjne?
2
@Zoker A co z żużlem?
1
@Lola120 Zaraz będę ćwiczył, a potem jedzonko i FM.
5
@jaras121 Der Freunde
0
@Herato Nie spojrzalem w ogole na ta podpowiedz, dlatego :)
0
@HypeR Totalnie nie ogarnalem pierwszej czesci podpowiedzi.
0
@Herato Claudio Pizarro?
0
@TR3YWAY Miro Klose?
2
@escarabajo Fazy grupowej Pucharu Tymbarku co najwyzej :)
1
@Comentateiro Laporta to otworzyl co najwyzej puszke Turystycznej.
5
@Faro Pierwsze mowil Xavi a drugie Hernandez, nie wiem czemu sie czepiasz na sile.
0
@97ketrab Zmień to.
2
@TankerHunter Szybko zleci, nie martw sie.
3
@Albatros Czyli teraz wystarczy zdzielic w leb zawodnika, ktory daje d na boisku zeby zyskac dodatkowa zmiane? Widze tu pole do popisu, zwlaszcza dla zywiolowych latynoskich trenerow.
9
@Arden Zostaw, to jest moja galaz do palenia
0
@Who_you_mam Co na to modele symulacyjne?
2
@Who_you_mam Czyli mozemy wybrac tylko sposrod trenerow ktorzy cos wygrali ostatnio? No to grono nam sie mocno zaweza.