JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz Nie smiej sie, on anal izował gre w Anglii.
17
@FabianekMrozek Skoro piszesz, ze jestes analitykiem z zawodu to ja Ci wierze.
Btw, ciekawe co mowily modele symulacyjne o mozliwosci wygrania sezonu bez porazki w lidze przez Bayer.
4
@MichalZZZ On trolluje, nie ma co sie produkowac z dobrymi radami.
1
@Nazio_87 Piekna nawijka.
0
@Sulimo Chelsea to chociaz jeszcze ma z czego rzezbic.
23
@Michael24 Ja mam wewnetrznie wywalone na jego smutek. Bylo nie robic z geby cholewy.
1
@Arden Do tego mozna dopisac Rijjkarda, Villanove, Roure, Tate Martino...
0
@Roobo Tak, i koniecznie Lookmana w pakiecie. I jeszcze Koopmeinersa i Scalviniego.
0
@zodiak_10 To co on lubi?
4
@MesQueUnClub96 nie mozesz po prostu napisac do tego Vegety?
1
@Arys Sprobuj zamknac drzwiczki.
0
@MesQueUnClub96 Gordon ma bardzo dobry sezon za soba, co do Grealisha to sie zgodze ze kiepski wybor.
2
@takisobiektos Wciaz lepszy niz rezerwowy bramkarz Arsenalu tak mysle.
1
@Antimadridista_WR Ale z tym Maguirem to kulą w płot troche ;)
1
@mekston O wlasnie, dziekuje za sprostowanie.
4
@Bulbulator Bo sa aktualnymi Wicemistrzami Europy i maja naprawde mocnych zawodnikow praktycznie w kazdej formacji.
1
@ranger3120 Ewidentnie stalo sie cos zlego.
0
@Popitek12 Heroina, Oxy, Meta
0
Podobno Kroos konczy kariere po tym sezonie, tak mi sie cos obilo o uszy.
0
@Deltta A nie moze byc po prostu ktos doswiadczony, ktory prezentuje odpowiednie umiejetnosci?
Czy wystarczy samo to, ze ktos jest po trzydziestce to sciagnijmy do kolekcji jeszcze Jonathana dos Santosa.
0
@Colon Troche patelniowa mi sie wydaje, jakby lekko oversized.
3
@Rastafarnianin Ale zmeczeni, widac ze mocno chce im sie spac.
0
@Encore @BorzyKrzys opinia?
0
@Emhyr Moze to z niedozywienia?
9
@VegetaPolska Targowanie z tancerka, tego jeszcze nie bylo. Mogles jeszcze poprosic zeby Ci rozmienila na drobne.
1
@escarabajo Kurcze na przelomie roku wydawalo sie, ze Szymanski ze spokojem wykreci double-double, a tymczasem mocno obnizyl loty.
4
@TonyXin No starszym panom to sie az tak nie dziwie, bo i tak juz duzo do stracenia nie maja.
0
@ViscaelBarca2007 Ja z kolei Nagelsmanna zupelnie nie trawie i nie rozumiem tez jego fenomenu.
23
@TonyXin Co za czasy, ze ludzie nie pchaja kutanga gdzie popadnie, damn.
1
@ViscaelBarca2007 O ktorych mowa?