2

@Jakchcesz Nie smiej sie, on anal izował gre w Anglii.

17

@FabianekMrozek Skoro piszesz, ze jestes analitykiem z zawodu to ja Ci wierze.

Btw, ciekawe co mowily modele symulacyjne o mozliwosci wygrania sezonu bez porazki w lidze przez Bayer.

4

@MichalZZZ On trolluje, nie ma co sie produkowac z dobrymi radami.

1

@Nazio_87 Piekna nawijka.

0

@Sulimo Chelsea to chociaz jeszcze ma z czego rzezbic.

23

@Michael24 Ja mam wewnetrznie wywalone na jego smutek. Bylo nie robic z geby cholewy.

1

@Arden Do tego mozna dopisac Rijjkarda, Villanove, Roure, Tate Martino...

0

@Roobo Tak, i koniecznie Lookmana w pakiecie. I jeszcze Koopmeinersa i Scalviniego.

0

@zodiak_10 To co on lubi?

4

@MesQueUnClub96 nie mozesz po prostu napisac do tego Vegety?

1

@Arys Sprobuj zamknac drzwiczki.

0

@MesQueUnClub96 Gordon ma bardzo dobry sezon za soba, co do Grealisha to sie zgodze ze kiepski wybor.

2

@takisobiektos Wciaz lepszy niz rezerwowy bramkarz Arsenalu tak mysle.

1

@Antimadridista_WR Ale z tym Maguirem to kulą w płot troche ;)

1

@mekston O wlasnie, dziekuje za sprostowanie.

4

@Bulbulator Bo sa aktualnymi Wicemistrzami Europy i maja naprawde mocnych zawodnikow praktycznie w kazdej formacji.

1

@ranger3120 Ewidentnie stalo sie cos zlego.

0

@Popitek12 Heroina, Oxy, Meta

0

Podobno Kroos konczy kariere po tym sezonie, tak mi sie cos obilo o uszy.

0

@Deltta A nie moze byc po prostu ktos doswiadczony, ktory prezentuje odpowiednie umiejetnosci?

Czy wystarczy samo to, ze ktos jest po trzydziestce to sciagnijmy do kolekcji jeszcze Jonathana dos Santosa.

0

@Colon Troche patelniowa mi sie wydaje, jakby lekko oversized.

3

@Rastafarnianin Ale zmeczeni, widac ze mocno chce im sie spac.

0

0

@Emhyr Moze to z niedozywienia?

9

@VegetaPolska Targowanie z tancerka, tego jeszcze nie bylo. Mogles jeszcze poprosic zeby Ci rozmienila na drobne.

1

@escarabajo Kurcze na przelomie roku wydawalo sie, ze Szymanski ze spokojem wykreci double-double, a tymczasem mocno obnizyl loty.

4

@TonyXin No starszym panom to sie az tak nie dziwie, bo i tak juz duzo do stracenia nie maja.

0

@ViscaelBarca2007 Ja z kolei Nagelsmanna zupelnie nie trawie i nie rozumiem tez jego fenomenu.

23

@TonyXin Co za czasy, ze ludzie nie pchaja kutanga gdzie popadnie, damn.

1

@ViscaelBarca2007 O ktorych mowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?