0

@ranger3120 nie rób nam tego!

1

@LAMC_10 jest szansa na 100 punktów

2

@Batys kałowa sprawa

1

@Jakchcesz ale ja ją wezwę

2

@Jakchcesz widzę, że dzisiaj mogę liczyć tylko na Ciebie.

1

@MessiForeverTheBest podobno ma też mentalność rekina xd

0

@Czajka90 ale Pedri jest sportowcem

0

@Chimera czeka go terapia

0

@michaleu oczywiście

2

@Eklerek no ja właśnie też xd

0

@Chimera jedno na tydzień max

0

@Eklerek No tak na 5000 przynajmniej...

0

@Eklerek Za darmo upokarzać się nie będę (i nie chodzi tu o Ciebie) xd

0

@Eklerek ja tam jestem #TeamDrWezół i #TeamDrZawisza

0

@Czajka90 zależy ile i jak często

1

@Eklerek jakby mi zapłacili to z Tobą bym wyrecytowała XD

1

@Eklerek z Casado czy z Jasiem?

2

@Giwera pamiętam. Chciałam mu wcisnąć przyjaciółkę zamiast mnie xd

1

@NeroTFP1 Piękny to był miesiąc, nie zapomnę go nigdy.

1

@majkiii Sociedad i Sevilla

1

@NeroTFP1 A pamiętasz jak w październiku 2024 zdobyliśmy potrójną koronę?

7

@Luciano99 Ja nie widzę Jasia Kapeli w Mareczku. Casado to widać, że poczciwy chłopina, a nie przećpany.

1

@Dari0G Mam, taki mój charakter :P

3

@majkiii tylko niech mi go tam nie zepsuje, bo ja Popitka zepsuję XD

0

@Dari0G ale strasznie fochliwy i roszczeniowy. Nie na moje nerwy...

2

@Popitek12 ale ja nie chcę transmisji z kasyna, chcę transmisje Hiszpanii na mundialu, przecież napisałam, że chcę oglądać pięknego XD

0

@Dari0G chyba właśnie słabo przy kasie...

1

@Dari0G Mam w pracy kolegę, co się myje na siłowni w biurowcu żeby w domu nie płacić za wodę XD

@Chimera zależy jak na to patrzeć... I przed i po.

3

@Popitek12 Mój cel to oglądać pięknego jak najdłużej

1

@Forza_Juve Jak wychodziłam z koleżankami ze studiów to był standard XD
A mówię, najzabawniejsze było to, że one nigdy nie dojadły niczego do końca, a potem tylko narzekanie, że trzy stówki poszły się..., a ja nawet stówy nie wydałam (to tak 7-4 lata wstecz, więc jeszcze inne ceny były).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?