1

@Forza_Juve Jak wychodziłam z koleżankami ze studiów to był standard XD
A mówię, najzabawniejsze było to, że one nigdy nie dojadły niczego do końca, a potem tylko narzekanie, że trzy stówki poszły się..., a ja nawet stówy nie wydałam (to tak 7-4 lata wstecz, więc jeszcze inne ceny były).

1

@Chimera od "piwo to nie alkohol" się zaczyna...

0

@Chimera o piciu piwa

3

@Chimera Dzień z życia alkoholika?

1

@wojopancer ja uwielbiam jak pytają w restauracji: dlaczego zamawiasz tylko jedno danie?
One potem rozgrzebują i nawet nie zabierają na wynos, a ja się najadam jednym i jeszcze czasem po nich coś wsunę.

2

@MessiForeverTheBest ambasada ma nowy klub do kibicowania

3

@MirusAmisz gdybym była córką szejka, to mój ojciec wykupiłby Barcelonę, a nie Pedriego z Barcelony. Detale.

2

@gumaz Nie wiem, nie znam się, nie mam męża, zarobiona jestem.

4

@Katalończyk 99 to że stara, to nie znaczy, że z automatu doświadczona...

5

@TR3YWAY Jak to mówią: w starym piecu diabeł pali XD

3

@TR3YWAY może dlatego, że pracujesz z samymi chłopami...

2

@gumaz może ma zaległości, bo w jakimś tygodniu nie było i musi wyrównać

1

@PaPo a to też prawda, bo jakoś mnie nie przekonał do bycia sponsorką xd

3

@xvcWinterSoldier jak sobie o tym przypomnę, to cała drżę...

2

@esem91 Nie no, to musi być fejk. W to, to nie uwierzę.

2

@PaPo będzie o to ciężko xd

5

Nikt Wam nie sprzeda nigdy tylu komplementów, co stary @Luciano99, gdy chce Was naciągnąć na zakupy w Żabce xd

9

@Encore Mnie rozbawiła plotka o Fabregasie XD

1

@Frimpong u dobrej gospodyni nic się nie zmarnuje

0

@Faro Nie zasługuję na niego xd

22

@Faro Nie. Nie bierzemy.

1

@Frimpong @jowita nie dość, że zna się na konsumpcji, to jeszcze na gotowaniu xd

1

@Eklerek zero testosteronu xd

1

@Gary @Safinetka nie kłóćcie się przeze mnie XD

2

@Gary zuch dziewczyna

8

Pamiętajcie, że gdyby chcieli…

1

@Safinetka ja wtedy uczyłam się chodzić i mówić :P
Może też oglądałam, ale nieświadomie haha

0

@Gary paznokciami?

1

@Safinetka finał w 2011 to pierwszy mecz Barçy, który obejrzałam zupełnie świadomie :D

0

@Filipem ja to odmawiam odpowiedzi na to pytanie, żeby nie urazić połowy La Rambli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?