July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Forza_Juve Jak wychodziłam z koleżankami ze studiów to był standard XD
A mówię, najzabawniejsze było to, że one nigdy nie dojadły niczego do końca, a potem tylko narzekanie, że trzy stówki poszły się..., a ja nawet stówy nie wydałam (to tak 7-4 lata wstecz, więc jeszcze inne ceny były).
1
@Chimera od "piwo to nie alkohol" się zaczyna...
0
@Chimera o piciu piwa
3
@Chimera Dzień z życia alkoholika?
1
@wojopancer ja uwielbiam jak pytają w restauracji: dlaczego zamawiasz tylko jedno danie?
One potem rozgrzebują i nawet nie zabierają na wynos, a ja się najadam jednym i jeszcze czasem po nich coś wsunę.
2
@MessiForeverTheBest ambasada ma nowy klub do kibicowania
3
@MirusAmisz gdybym była córką szejka, to mój ojciec wykupiłby Barcelonę, a nie Pedriego z Barcelony. Detale.
2
@gumaz Nie wiem, nie znam się, nie mam męża, zarobiona jestem.
4
@Katalończyk 99 to że stara, to nie znaczy, że z automatu doświadczona...
5
@TR3YWAY Jak to mówią: w starym piecu diabeł pali XD
3
@TR3YWAY może dlatego, że pracujesz z samymi chłopami...
2
@gumaz może ma zaległości, bo w jakimś tygodniu nie było i musi wyrównać
1
@PaPo a to też prawda, bo jakoś mnie nie przekonał do bycia sponsorką xd
3
@xvcWinterSoldier jak sobie o tym przypomnę, to cała drżę...
2
@esem91 Nie no, to musi być fejk. W to, to nie uwierzę.
2
@PaPo będzie o to ciężko xd
5
Nikt Wam nie sprzeda nigdy tylu komplementów, co stary @Luciano99, gdy chce Was naciągnąć na zakupy w Żabce xd
9
@Encore Mnie rozbawiła plotka o Fabregasie XD
1
@Frimpong u dobrej gospodyni nic się nie zmarnuje
0
@Faro Nie zasługuję na niego xd
22
@Faro Nie. Nie bierzemy.
1
@Frimpong @jowita nie dość, że zna się na konsumpcji, to jeszcze na gotowaniu xd
1
@Eklerek zero testosteronu xd
1
@Gary @Safinetka nie kłóćcie się przeze mnie XD
2
@Gary zuch dziewczyna
8
Pamiętajcie, że gdyby chcieli…
1
@Safinetka ja wtedy uczyłam się chodzić i mówić :P
Może też oglądałam, ale nieświadomie haha
0
@Gary paznokciami?
1
@Safinetka finał w 2011 to pierwszy mecz Barçy, który obejrzałam zupełnie świadomie :D
0
@Filipem ja to odmawiam odpowiedzi na to pytanie, żeby nie urazić połowy La Rambli xD