July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu ja jestem trudnym przeciwnikiem, to się trzeba bardziej postarać…
7
@Giwera bo jest erosomakiem?
1
@michaleu od razu niech umówi protetyka
0
@FcPortoFan1999 myślę, że gdyby mi imponowały, to nie byłabym sama całe życie xd
2
@Eklerek prawdziwy red flag XD
2
@FcPortoFan1999 tak. Bo u mnie wieje jak na Hollmenkkolbakken.
15
@FcPortoFan1999 drzewa nie mają łodyg, Oski.
14
@Jakchcesz skoro jest śledztwo, to raczej nie podziałało xd
5
@gumaz jeśli to nie fejk, to ja nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby iść z tym do telewizji…
Inna sprawa, że tu chyba nawet terapia nie pomoże, szkoda chłopa xd
0
@gumaz bo muszę ocenić czy się sprawdzi, a za długo trwa ta zmiana XD
2
@gumaz ale chyba wrócę do poprzedniego, bo to jest takie mroczne
4
@Popitek12 kupiłam przedwczoraj nowego patelsona
1
@Eklerek bąbel nadrabia charakterkiem xD
0
@Eklerek ja tu widzę jeden jasnoróżowy pazur :P
0
@maroon to swoją drogą ;)
1
@PatrychoO ja chyba muszę to obejrzeć sama, żeby zrozumieć…
1
@PatrychoO o mamo hahaha
1
@PatrychoO najważniejsze, co Kaszewiak na to!
2
@kuz Pedri jest takim „niewychowankiem”, że jak mówię to komuś mniej zorientowanemu na temat Barçy, to nie wierzy…
0
@allien18 chłopie, nie przypominaj, bo spać nie będę mogła. Ja tam wtedy miałam być…
1
@Eklerek niektórzy nadal mają dzieciństwo xD
3
@Eklerek tym samym, co starsza siostra
2
@Eklerek jeszcze jak :)
0
@Eklerek tak to jest jak się żyje z piłkarzami pod jednym dachem XD
1
@Cule1234 jaki wstyd…
2
@Eklerek to już umiem. Tak samo jak dać sobie założyć siatę xd
1
@Eklerek ale tylko z karnego
1
@Eklerek tylko ja bramek nie strzelam xd
0
@Eklerek bierzecie go?
0
@ranger3120 nie rób nam tego!