1

@michaleu ja jestem trudnym przeciwnikiem, to się trzeba bardziej postarać…

7

@Giwera bo jest erosomakiem?

1

@michaleu od razu niech umówi protetyka

0

@FcPortoFan1999 myślę, że gdyby mi imponowały, to nie byłabym sama całe życie xd

2

@Eklerek prawdziwy red flag XD

2

@FcPortoFan1999 tak. Bo u mnie wieje jak na Hollmenkkolbakken.

15

@FcPortoFan1999 drzewa nie mają łodyg, Oski.

14

@Jakchcesz skoro jest śledztwo, to raczej nie podziałało xd

5

@gumaz jeśli to nie fejk, to ja nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby iść z tym do telewizji…
Inna sprawa, że tu chyba nawet terapia nie pomoże, szkoda chłopa xd

0

@gumaz bo muszę ocenić czy się sprawdzi, a za długo trwa ta zmiana XD

2

@gumaz ale chyba wrócę do poprzedniego, bo to jest takie mroczne

4

@Popitek12 kupiłam przedwczoraj nowego patelsona

1

@Eklerek bąbel nadrabia charakterkiem xD

0

@Eklerek ja tu widzę jeden jasnoróżowy pazur :P

0

@maroon to swoją drogą ;)

1

@PatrychoO ja chyba muszę to obejrzeć sama, żeby zrozumieć…

1

@PatrychoO o mamo hahaha

1

@PatrychoO najważniejsze, co Kaszewiak na to!

2

@kuz Pedri jest takim „niewychowankiem”, że jak mówię to komuś mniej zorientowanemu na temat Barçy, to nie wierzy…

0

@allien18 chłopie, nie przypominaj, bo spać nie będę mogła. Ja tam wtedy miałam być…

1

@Eklerek niektórzy nadal mają dzieciństwo xD

3

@Eklerek tym samym, co starsza siostra

2

@Eklerek jeszcze jak :)

0

@Eklerek tak to jest jak się żyje z piłkarzami pod jednym dachem XD

1

@Cule1234 jaki wstyd…

2

@Eklerek to już umiem. Tak samo jak dać sobie założyć siatę xd

1

@Eklerek ale tylko z karnego

1

@Eklerek tylko ja bramek nie strzelam xd

0

@Eklerek bierzecie go?

0

@ranger3120 nie rób nam tego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?