KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wielofish Psg wygrało lm między innymi dlatego, że mieli pewnego Donnarume za plecami, który czasem wyjmował strzały nie do wyjęcia więc napisałeś głupotę
3
@Trencaxarxes może dlatego, że prezydent nie wiele znaczy i ludzie rozliczają partie aktualnie rządzącą?
3
Komentarz usunięty
1
@DragonxNF świetnie ujęte
11
Najzabawniejsi są ci wyborcy Trzaskowskiego, którzy ciągle mówią o tym szczuciu itp a przez całą kampanię multum było postów srajacych zarem od tej właśnie grupy osób
0
@fart jak Batyr jest śliski to jaki jest Rafał? A no tak jest nic nie znaczącym obywatelem teraz więc nie ma co o nim wspominać
0
@kuz za to premier z wermachtu jest gitara co?
76
@Comentateiro jako wyborca konfy serdecznie dziękuję. Słychać wycie? Znakomicie
0
@kuz dla wyborcy Rafała spora. Prawda jest taka, że jeśli nic tam się niespodziewanego nie wydarzy to 1.5% to zbyt dużo żeby coś się zmieniło
0
@Sysia11 Andreeva wyrasta na topke totalna i nie zdziwię się jak ona będzie dominować wta
0
fajnie, że Iga wygrała ale Rybakiny nie da się nie lubić
0
@matirix20 i co tylko jeden piłkarz Psg po takim sezonie?
1
@Filipem ale rapha nie wygrał tylu trofeów
0
@bartekvisca liczbami? Jest najbardziej medialny? Jest liderem?
7
@michal26 prędzej jakieś 7:4
2
Fajnie byłoby w końcu okienko transferowe przeprowadzić bez żadnego stresu mając pieniądze i mogąc poważnie wzmocnić zespół
0
@wyrek pytanie czy era złotych klatek się tam nie skończyła. Bądź co bądź Psg ma atak na lata bo tam każdy lata świetnie
2
@Lewy952468xx napewno nas stać xd
0
Tak ogólnie to nie wierzę, że ten Barcola zostanie w psg. Dembele, kvara i doue nie do ruszenia z ataku
0
Szkoda, że na barcole nie mamy szans.
0
@Derean dlatego dziwi takie olewanie pozycji 9 u nas. Jakby przyszedł Diaz/rashford to spróbowałbym właśnie stworzyć coś na wzór Psg
3
Jakoś szczerze przy całym szacunku do Lewego nie wyobrażam sobie sukcesu w lm w przyszłym sezonie mając tak statycznego napastnika, który z miesiąca na miesiąc może być co raz gorszy. Fajnie Enrique to poukładał, trzech wymieniających się pozycjami skrzydłowych bez klasycznej 9
1
@gumaz ja nieskromnie
0
@pax niech tak będzie
5
Polska cała na Rafała
0
@pax głosuje na mniejsze zło według mnie
3
@Zoker ależ piękna jest ta desperacja w przekonywaniu do głosowania na Rafałka.
0
@bartez90 nie wiem zbyt dużo poglądów Rafałka mi nie pasuje. Najchętniej to bym na nikogo nie głosował ale co zrobisz
2
@bartez90 przestępca to osoba, której udowodniono przestepstwo/przestepstwa. Narazie nic takiego nie widziałem. Nie moją winą jest to, że druga strona wystawiła jeszcze gorszego kandydata
0
@Baroo66 rozumiem, że mówisz o sobie?