1

@wielofish Psg wygrało lm między innymi dlatego, że mieli pewnego Donnarume za plecami, który czasem wyjmował strzały nie do wyjęcia więc napisałeś głupotę

3

@Trencaxarxes może dlatego, że prezydent nie wiele znaczy i ludzie rozliczają partie aktualnie rządzącą?

3

Komentarz usunięty

1

@DragonxNF świetnie ujęte

11

Najzabawniejsi są ci wyborcy Trzaskowskiego, którzy ciągle mówią o tym szczuciu itp a przez całą kampanię multum było postów srajacych zarem od tej właśnie grupy osób

0

@fart jak Batyr jest śliski to jaki jest Rafał? A no tak jest nic nie znaczącym obywatelem teraz więc nie ma co o nim wspominać

0

@kuz za to premier z wermachtu jest gitara co?

76

@Comentateiro jako wyborca konfy serdecznie dziękuję. Słychać wycie? Znakomicie

0

@kuz dla wyborcy Rafała spora. Prawda jest taka, że jeśli nic tam się niespodziewanego nie wydarzy to 1.5% to zbyt dużo żeby coś się zmieniło

0

@Sysia11 Andreeva wyrasta na topke totalna i nie zdziwię się jak ona będzie dominować wta

0

fajnie, że Iga wygrała ale Rybakiny nie da się nie lubić

0

@matirix20 i co tylko jeden piłkarz Psg po takim sezonie?

1

@Filipem ale rapha nie wygrał tylu trofeów

0

@bartekvisca liczbami? Jest najbardziej medialny? Jest liderem?

7

@michal26 prędzej jakieś 7:4

2

Fajnie byłoby w końcu okienko transferowe przeprowadzić bez żadnego stresu mając pieniądze i mogąc poważnie wzmocnić zespół

0

@wyrek pytanie czy era złotych klatek się tam nie skończyła. Bądź co bądź Psg ma atak na lata bo tam każdy lata świetnie

2

@Lewy952468xx napewno nas stać xd

0

Tak ogólnie to nie wierzę, że ten Barcola zostanie w psg. Dembele, kvara i doue nie do ruszenia z ataku

0

Szkoda, że na barcole nie mamy szans.

0

@Derean dlatego dziwi takie olewanie pozycji 9 u nas. Jakby przyszedł Diaz/rashford to spróbowałbym właśnie stworzyć coś na wzór Psg

3

Jakoś szczerze przy całym szacunku do Lewego nie wyobrażam sobie sukcesu w lm w przyszłym sezonie mając tak statycznego napastnika, który z miesiąca na miesiąc może być co raz gorszy. Fajnie Enrique to poukładał, trzech wymieniających się pozycjami skrzydłowych bez klasycznej 9

1

@gumaz ja nieskromnie

0

@pax niech tak będzie

5

Polska cała na Rafała

0

@pax głosuje na mniejsze zło według mnie

3

@Zoker ależ piękna jest ta desperacja w przekonywaniu do głosowania na Rafałka.

0

@bartez90 nie wiem zbyt dużo poglądów Rafałka mi nie pasuje. Najchętniej to bym na nikogo nie głosował ale co zrobisz

2

@bartez90 przestępca to osoba, której udowodniono przestepstwo/przestepstwa. Narazie nic takiego nie widziałem. Nie moją winą jest to, że druga strona wystawiła jeszcze gorszego kandydata

0

@Baroo66 rozumiem, że mówisz o sobie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?